bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Jogilag visszakérhetné, de nem teszi.. Vagyis gyakorlatilag semmit, max kizárnak és lenyelik a békát.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 14, 2014, 15:05:46
Jogilag visszakérhetné, de nem teszi.. Vagyis gyakorlatilag semmit, max kizárnak és lenyelik a békát.

Értem,köszi.

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 14, 2014, 14:52:10
Üdv skacok!  :)

Lenne egy kérdésem hozzátok, és az nem más mint,hogy mit tudna csinálni egy fogadóiroda visszaélés esetén (pl. a bet365,ha már ide írtam)?
Gondolok itt most példáúl egy házaspárra,akik kihasználták mind a ketten a kezdőbónuszt, és észrevette ezt a bet365,mit tudnak csinálni?

Ha még a fogadószámlán van a pénz, akkor simán visszavonhatja a bónuszt.
Vagy akár a bónuszból származó nyereményeket is...

Észrevették a visszaélést vagy csak filozofálgatsz, mielőtt megnősülsz?    ;D

Nyilván kizárnak és a pénzt elveszik, ha még nem fizettetted ki..De ez evidens..
Az én válaszom arra vonatkozott, hogy ha már  megkaptad a pénzt és utána szívóznak.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 14, 2014, 15:13:18
Ha még a fogadószámlán van a pénz, akkor simán visszavonhatja a bónuszt.
Vagy akár a bónuszból származó nyereményeket is...

Észrevették a visszaélést vagy csak filozofálgatsz, mielőtt megnősülsz?    ;D

Ez csak egy példa volt. :)  Nincs pénz a számlán,észre sem vették,és még megnősűlni sem szeretnék  ;D

Azt kell csinálni, hogy az egész osztály egy IP-ről, beregisztrál a 15000ft-os bonuszért,  :D
utána mindenki ugyanarra a meccsre fogad páros-páratlan gólra  :D
Akik meg nem nyertek sírják vissza a pénzt  :D
;D ;D ;D ;D
:o :o :o
:bash:

Sziasztok ! Valaki tudna nekem segíteni , hogy mihez kezdjek ..? bet365 -ön már számtalanszor befizettem egy bizonyos bankkártyáról , de egyszer egy másik személy neteller számlájáról is fizettem be .  A számlám hitelesítve van (postai azonositó , személyi ) . Most szeretnék kifizetést igányelni , de nem engedik amíg nem igazolom , hogy h enyém a neteller számla amiről anno befizettem és elvertem náluk vagy 10e ft-ot.. képernyőmásolatot kérnek a bejelntkezett neteller számláról..ahol kifogd derülni hogy nem az én nevemen van , és fefogják függeszteni a számlámat..valami javaslat ? :S előre is köszönöm

Idézetet írta: [email protected] Dátum március 16, 2014, 14:09:50
Sziasztok ! Valaki tudna nekem segíteni , hogy mihez kezdjek ..? bet365 -ön már számtalanszor befizettem egy bizonyos bankkártyáról , de egyszer egy másik személy neteller számlájáról is fizettem be .  A számlám hitelesítve van (postai azonositó , személyi ) . Most szeretnék kifizetést igányelni , de nem engedik amíg nem igazolom , hogy h enyém a neteller számla amiről anno befizettem és elvertem náluk vagy 10e ft-ot.. képernyőmásolatot kérnek a bejelntkezett neteller számláról..ahol kifogd derülni hogy nem az én nevemen van , és fefogják függeszteni a számlámat..valami javaslat ? :S előre is köszönöm
Ha már ekkora fasz voltál, ne sumákoljál velük, mert megszopatnak keményen. Írd le az igazat, ahogy ide is, hogy nem tudtad, hogy másik személy Netelleréről nem lehet befizetni. Írd meg, hogy ő a barátod, lehet, hogy fognak tőle kérni nyilatkozatot, hogy tud erről az egészről, nem tudom, de ha kamuzol, akkor el fogják húzni hetekig a történetet, és baszhatod a pénzedet. Valószínűleg kell majd befizetned arról a kártyáról is újra, ami a neveden van, és régebben fizettél be, mert szerintem csak akkor tudnak kifizetni a kártyához tartozó számlára. A lényeg, hogy nem érdekük, hogy megszopassanak, de azt se akarják, hogy valakit átbasszanak a tudta nélkül, így a haverod szinte biztosan kell a történethez, bár reméljük, hogy rugalmasan megoldódik.

Mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogyan gondoltad ezt az egészet, de ugye nem lehet mindenki a Magyar Tudományos Akadémia tagja...

Jobbat tudok..Inkább fizess be újra a te kártyádról,így automatikusan változik a kifizetés módja is így ha eddig nem tiltották le a számlád,akkor innentől nem lesz gond

Írt már jóvá ebben a hónapban valakinek valamit ez az áldott jó bónusz brigád?

Én már kaptam hűségbónuszt.


Kösz! És bármilyen tippjátékért?

#2863 március 19, 2014, 11:27:50, csaba-61
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha  back 1.02-vel kihasználom a max tétet, akkor az leesik 1.01-re ez eddig OK. Viszont ha később ránéztem a Betfair-re, belépés nélkül újra kínálta az 1.02-őt, de amikor beléptem nekem már csak az 1,01-et adja. Lehetséges, hogy egy felhasználó csak egyszer élhet ezzel a lehetőséggel, vagy van rá valami más magyarázat?
Válaszokat előre is köszönöm!

Bocs, most vettem észre, hogy ez nem a betfair fórum!
Megköszönöm ha ide is válaszol vki!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 19, 2014, 11:17:31
Kösz! És bármilyen tippjátékért?

Egy másik oldalról származó nyereményt még én sem kaptam meg.
Eddig 15-e körül azért jóváírták ezeket, úgy látszik, minden hónapban kicsit kijjebb tolják az időpontot...
Hogy ez miért jó nekik, azt nem tudom...  (igen, ebben kezdenek hasonlítani az 1-2 évvel ezelőtti Betfairre, nem csoda, ha kezdjük keverni az irodákat. hehe)