bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Sziasztok!
Bet365 banki átutalás kifizetése 1 munkanap lett az új partner miatt?

Idézetet írta: Superhero Dátum június 02, 2014, 14:01:23
Sziasztok!
Bet365 banki átutalás kifizetése 1 munkanap lett az új partner miatt?
Igen

 

   Erről picit bővebben,milyen új partner miatt lett egy munka nap a kifizetés?

Idézetet írta: Larsson Dátum június 02, 2014, 19:10:33
 

   Erről picit bővebben,milyen új partner miatt lett egy munka nap a kifizetés?

Te is le akarsz szerződni velük?   ;)


Nálatok is eltűnt a stream alatti fogadásaim opciók? Ott nem csak hogy megjelenítette amikre tettem, de sokat ki is lehetett váltani. Nos nekem ilyen már nincs, pedig még kora délután is volt.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 04, 2014, 17:47:00
Nálatok is eltűnt a stream alatti fogadásaim opciók? Ott nem csak hogy megjelenítette amikre tettem, de sokat ki is lehetett váltani. Nos nekem ilyen már nincs, pedig még kora délután is volt.

Szia!
Én most léptem be, nekem ott van!

Idézetet írta: 26juventino Dátum június 04, 2014, 18:00:05
Szia!
Én most léptem be, nekem ott van!

Fura. Firefoxot használom bet365höz, és ott nincs. Maga az opció ott van Chrome-on, de nincs függő fogadás megjelenítve, pedig van. Lehetséges hogy azért mert mostanában over-under fogadásoknál elég sokat éltem vele vissza?

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 04, 2014, 18:06:35
Fura. Firefoxot használom bet365höz, és ott nincs. Maga az opció ott van Chrome-on, de nincs függő fogadás megjelenítve, pedig van. Lehetséges hogy azért mert mostanában over-under fogadásoknál elég sokat éltem vele vissza?

Szerintem ez a bet365 hibája. Nem megfelelő optimalizálás, vagy nem tudom.

Idézetet írta: Karesz86 Dátum június 02, 2014, 14:07:55
Igen

Koszi. Ha € alapu a bet365 számlám akkor ugyanúgy egy nap mert atvaltjak Ftra es azt utalnak?

Ügyfelek oldal
A szokatlanul nagy aktivitás miatt, ez a rész átmenetileg nem elérhető. Amennyiben befizetést hajtott végre, kérjük, ellenőrizze az egyenlegét. Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük.

Köszi...

Sziasztok!

Most utaltam ki egy összeget bet365-ről Skrillre, de még nem érkezett meg, a törölhető kifizetések között pedig szerepel. Azt szeretném kérdezni, hogy tapasztalataitok alapján mennyi ideig tart a pénzmozgás bet365 -> Skrill irányba, és esetleg mi lehet a késlekedés oka.

Köszönöm szépen!

1-3 óra de ez változó, este valamivel tovább tart.

Nálatok működik az oldal? Fogadok, de az egyenlegem nem csökken (persze ez jól hangzik) szerencsére a szelvényt elfogadja.

Nálam se csökken szóval lehet tolni  :D
Persze késöbb egészen biztosan lefogják vonni.