bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


a gambling jelölésű tranzakcióknál csak kártyás kifizetés esetén nem garantált a teljesülés?
vagy banki átutalálos kifizetésnél is van ilyen?

#3241 augusztus 02, 2014, 23:45:30, vmlinuz
Csak kártyásnál van jelölés és csak befizetésnél jelenthet gondot. De mondom, ez évek óta igy van, van amelyik bank engedi és van amelyik nem, sőt bankon belül is vannak kártyák melyeknél megy és vannak amelyiknél nem. Nem valószinű, hogy változni fog.

Ma akartam indítani egy kifizetést, de a korábbi bankszámlás/kártyás opció "eltűnt", helyette csak a frissen megadott Skrilles opcióra utalhattam. Így ide kértem, bár tudom, hogy csak olyan helyre utaltak eddig, miről befizetés érkezett.
Ezt a választ kaptam ezután:"Elképzelhető, hogy kapcsolatba kell lépjünk Önnel, mert kifizetését lehetséges, hogy meg kell osztanunk előzőleg használt fizetési módjai között."

Chaten természetesen nem nagyon tudtak okosat mondani, majd küldenek e-mailt.

Azért remélem, valamikor megkapom a pénzem...  :-\

Nekem korábbról rémlik hasonló sztori, de lehet Betclic volt már, de nem biztos.
Szóval kikértem Skrillre. Pár órával később jött egy mail, hogy adjam meg a pontos banki adataim (iban, swift stb.), erre nem válaszoltam, majd pár órva múlva ott volt Skrillen.

p22! Ezek szerint ha korábban lett volna befizetésed már Skrill-ről akkor most zökkenőmentesen ment volna a kifizetésed? Kell egy befizetés Skrill-ről és akkor no problem? Jelezd már ha megkapod a pénzt! Kíváncsi vagyok mennyi időt vesz ez az egész igénybe?

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 03, 2014, 16:50:14
p22! Ezek szerint ha korábban lett volna befizetésed már Skrill-ről akkor most zökkenőmentesen ment volna a kifizetésed? Kell egy befizetés Skrill-ről és akkor no problem? Jelezd már ha megkapod a pénzt! Kíváncsi vagyok mennyi időt vesz ez az egész igénybe?

Nem biztos.
Ha lesz valami, írok.

Akkor ez viszont teljeséggel érthetetlen mert akkor mire kérd a kifizetést? Arról mi nem tehetünk, hogy eddig nem fizettünk be Skrill-ről, mert eddig elég volt a kártya vagy az utalás! Ezekután nem értem miért ne lenne elég egy Skrill-es befizetés! Ha lesz infód akkor segíts légyszíves! Köszönöm előre is!

Látod, azt írták, hogy lehet, hogy fel fogják osztani a lóvét az előző fizetési módjai (értsd eddig egy számla volt) között.

Ezek automatikusan generált levelek, nem kell megijedni. Én is váltottam Skrillről Netellerre, s én is ezt az információt kaptam.

Max. mi történhet? Felveszi veled a kapcsolatot, hogy "figyelj", mostantól így történik a kifizetés.

Alapjából jó, ha van egy befizetésed azzal a metódussal amellyel igényled a pénzt.

A Neteller egyébként "jobb" mint a Skrill?  :-\

Igen,sokkal gyorsabb...

Ma kisebb meglepetésemre megérkezett a bankszámlára a kikért összeg, amit ugye tegnap még gondot okozott nekik. Semmi e-mail, semmi értesítés, csak a lóvé. Érdekesség, hogy a BET oldalán továbbra is a korábbi szöveg fogad...

Kérdésem, hogy most hogyan érdemes befizetni? Számláról vagy Skrillről tegyem inkább?

Idézetet írta: p22 Dátum augusztus 04, 2014, 16:15:09
Ma kisebb meglepetésemre megérkezett a bankszámlára a kikért összeg, amit ugye tegnap még gondot okozott nekik. Semmi e-mail, semmi értesítés, csak a lóvé. Érdekesség, hogy a BET oldalán továbbra is a korábbi szöveg fogad...

Kérdésem, hogy most hogyan érdemes befizetni? Számláról vagy Skrillről tegyem inkább?

Skrillről mozgasd a pénzt.

A számlásat tiltani fogják, vagy mert azt a NAV is nézegetheti?

Egyébként a Skrilles befetésnek/kifizetésnek milyen költségei vannak, vannak egyáltalán?

Idézetet írta: p22 Dátum augusztus 04, 2014, 16:49:40
A számlásat tiltani fogják, vagy mert azt a NAV is nézegetheti?

Egyébként a Skrilles befetésnek/kifizetésnek milyen költségei vannak, vannak egyáltalán?

Ha kártyával fizetsz be, azt hiszem 1.9% a költség, a kifizetés számlára utalással olyan 1000 forint körül van /utalás.