bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában



Emberek, olyan történt velem, hogy pénteken este 6-kor a számlámról töltöttem fel Skrill-re 6 ezer Ft-ot. Szépen meg is érkezett, játszottam vele a bet365-ön. Mint mindig most is tudtam, hogy majd munkanap leveszik a pénzt, ha nincs nyitva a bank úgymond megelőlegezik mindig az összeget. Tiszta sor. De ma lépek be a netbankomba és a pénz még mindig ott csücsül a számlán és a tranzakció el lett utasítva, ami még pénteken sikeres volt. Olyan kérdésem lenne, hogy hagyjam a csudába az egészet és ne idegeskedjek rajta vagy utólag levonhatják a pénzt? Egyszerűen nem tudom mi történhetett.

Hagy skrillen 6000ft-ot mert skrill kérni fogja tőled a lét!

#3258 augusztus 04, 2014, 19:00:54, benedek185
Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 04, 2014, 18:55:40
Hagy skrillen 6000ft-ot mert skrill kérni fogja tőled a lét!

De mikor vagy hogy? Eddig nem jeleztek semmilyen formában. Előbb léptem be, semmilyen hiba üzenet vagy felszólítás nem fogadott.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 04, 2014, 18:58:25
De mikor vagy hogy? Eddig nem jeleztek semmilyen formában. Előbb léptem be, semmilyen hiba üzenet vagy felszólítás nem fogadott.

Nem hiszem, hogy értesíteni fognak, hanem egy idő után majd simán megjelenik a -6.000 HUF.

Idézetet írta: p22 Dátum augusztus 04, 2014, 16:49:40
A számlásat tiltani fogják, vagy mert azt a NAV is nézegetheti?

Ezeket az információkat hol találod?  :D

Idézetet írta: p22 Dátum augusztus 04, 2014, 16:15:09
Ma kisebb meglepetésemre megérkezett a bankszámlára a kikért összeg, amit ugye tegnap még gondot okozott nekik. Semmi e-mail, semmi értesítés, csak a lóvé. Érdekesség, hogy a BET oldalán továbbra is a korábbi szöveg fogad...

Kérdésem, hogy most hogyan érdemes befizetni? Számláról vagy Skrillről tegyem inkább?

Tegnap is írtam, hogy mi történt.

Be-/kifizetési módszert változtattál, s kaptál egy automatikus levelet. Ennyi.

#3262 augusztus 04, 2014, 20:00:51, Gerpa
Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 04, 2014, 18:58:25
De mikor vagy hogy? Eddig nem jeleztek semmilyen formában. Előbb léptem be, semmilyen hiba üzenet vagy felszólítás nem fogadott.
Skrill topikban pont volt téma ez a napokban. Nézz át oda szerintem, legfelsőbb oldalak egyikén lesz  ;)

Knapp hozzászólása alapján ez úgy működik, hogy meghitelezi neked a Skrill az utalás előtt a pénzt. Mivel itt az utalás végül valamiért nem ment végbe, ezért majd előbb-utóbb rájönnek a Skrillnél is, ekkor fognak szólni neked szerintem.

Idézetet írta: Gerpa Dátum augusztus 04, 2014, 19:57:54
Skrill topikban pont volt téma ez a napokban. Nézz át oda szerintem, legfelsőbb oldalak egyikén lesz  ;)

Knapp hozzászólása alapján ez úgy működik, hogy meghitelezi neked a Skrill az utalás előtt a pénzt. Mivel itt az utalás végül valamiért nem ment végbe, ezért majd előbb-utóbb rájönnek a Skrillnél is, ekkor fognak szólni neked szerintem.

Értem. De szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha mínuszba menne át a számlám vagy ilyesmi, de most 0-án áll továbbra is. Tanácsodat megfogadva átnéztem a Skrill topikba és ott Méhecskével ugyanaz történt, mint velem. Az mondjuk szintén beszédes dolog, hogy ráadásul napra pontosan történt mindez. Szerintem az OTP-nél lehetett vmi központi hiba vagy tudom is én. Mindenesetre várok egy pár napot.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 04, 2014, 20:18:04
Értem. De szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha mínuszba menne át a számlám vagy ilyesmi, de most 0-án áll továbbra is. Tanácsodat megfogadva átnéztem a Skrill topikba és ott Méhecskével ugyanaz történt, mint velem. Az mondjuk szintén beszédes dolog, hogy ráadásul napra pontosan történt mindez. Szerintem az OTP-nél lehetett vmi központi hiba vagy tudom is én. Mindenesetre várok egy pár napot.

Például olyant megtehetnek, hogy amennyiben az elkövetkezendőkben feltöltsz hozzájuk mondjuk 40€-t, akkor abból levonják majd a 6.000 forintot.

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 04, 2014, 20:23:36
Például olyant megtehetnek, hogy amennyiben az elkövetkezendőkben feltöltsz hozzájuk mondjuk 40€-t, akkor abból levonják majd a 6.000 forintot.

Ez lenne a legkorrektebb szerintem is. Elvégre önhibámon kívül történt az egész dolog. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.  :ok:

Annyit ajánlott megtenned hogy írsz nekik egy mail-t (késöbb lesz mire hivatkoznod)
Másnál korábban jött számla zárolás, hasonló eset volt.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 04, 2014, 20:18:04
Értem. De szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha mínuszba menne át a számlám vagy ilyesmi, de most 0-án áll továbbra is. Tanácsodat megfogadva átnéztem a Skrill topikba és ott Méhecskével ugyanaz történt, mint velem. Az mondjuk szintén beszédes dolog, hogy ráadásul napra pontosan történt mindez. Szerintem az OTP-nél lehetett vmi központi hiba vagy tudom is én. Mindenesetre várok egy pár napot.
Szia!
Igen, velem is ugyanez történt. Közben visszaolvasgattam a Skrill Direct altopic-ot. A következő lehetett nálam a hiba: pontosan annyit utaltam a Skrill-re, amennyi a bankszámlámon volt, nem számoltam az átutalás plusz költségével, ezért utólag az OTP törölte a tranzakciót, mert így már nem volt meg a kellő fedezetem. Skrill-eden, azért jelent meg az összeg (ahogy mások is írták), ilyenkor ők "meghitelezik" az összeget, hogy az majd a következő banki munkanapkor megérkezik hozzájuk. Annyi lesz, hogy 2-3 hét múlva észreveszik a hibát, kapsz erről egy levelet és onnantól lesz 30 napod, hogy törlessz.

#3268 augusztus 05, 2014, 21:11:02, 26juventino
Remélem holnap bónusz osztogatós kedvükben lesznek a bet365-ös kollégák.  :angel:

Idézetet írta: 26juventino Dátum augusztus 05, 2014, 21:08:11
Remélem holnap bónusz osztogatós kedvükben lesznek a bet365-ös kollégák.  :angel:
Az a pár dolcsi engem nem izgat, inkább vmi kick off bónusz lenne végre idén is :-\