bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: Superhero Dátum augusztus 11, 2014, 15:53:26
Sziasztok!Banki utalàssal most mennyi a kifizetés ideje?
Ha ma kikéred, holnap megérkezik.

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 08, 2014, 12:09:53
Amúgy, hogy a legpraktikusabb most kivenni a pénzt? Gondolom most még mehet bankszámlára simán, csak ha Vikiék még jobban bekeményítenek "illegális szerencsejáték" ügyben akkor nem jó ha a kivonaton az van a beérkező pénznél a megjegyzés rovatban, hogy bet365 és ezért jobb lenne skrill számlát nyitni és onnan csinálni a be- kifizetést.

Bocsássatok meg, gondolom naponta találkoztok hasonló kérdésekkel, csak új vagyok még a témában és szeretnék ultremega biztos lenni. :)

OTP re húztam haza, ez volt az érkezési oldalon: HILLSIDE (NEW MEDIA) LIMITED HILLSI

#3302 augusztus 12, 2014, 15:36:44, benedek185
Visszatérve a bónuszokra, franc se tudja, hogy és mi alapján osztják ezeket.
Ha kapok, akkor csak 3 ezreset kapok. Nem tudom forgalom alapján hogyan számolnak, márha csak azt nézik, mert akkor is 3 ezreset kapok, ha csak 5 ezret töltöttem fel és akkor is ha pl. 15 ezret.  :D
Ki tudja ezek mi alapján döntenek. Biztos dobálják a dobókockákat és nézik a userneveket, hogy tetszik-e nekik avagy sem...  ;D

3k bónuszt kapsz és itt rinyálsz.. menj már a faszomba..

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 12, 2014, 16:05:30
3k bónuszt kapsz és itt rinyálsz.. menj már a faszomba..

Nem rinyáltam, csak mondtam, hogy nem tudom hogy meg mi alapján osztogatják ezeket. Egyszerűen nem értem. Összevissza kap mindenki.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 12, 2014, 16:15:48
Nem rinyáltam, csak mondtam, hogy nem tudom hogy meg mi alapján osztogatják ezeket. Egyszerűen nem értem. Összevissza kap mindenki.  :)


-én pl.még soha nem kaptam,pedig kb.2-3éve vagyok regisztrált...volt már több befizetésem is pedig...

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 12, 2014, 16:22:25

-én pl.még soha nem kaptam,pedig kb.2-3éve vagyok regisztrált...volt már több befizetésem is pedig...

Azt mondjuk nem értem, hogy te miért nem kaptál eddig sose.
De amúgy meg nehogy már vasvillára szúrjatok itt, hogy én kapok néha, valaki meg nem...  :o   :D
Mintha én, meg itt bárki tudná ezt befolyásolni, hogy mikor ki kap meg mennyit...  :)

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 12, 2014, 16:22:25

-én pl.még soha nem kaptam,pedig kb.2-3éve vagyok regisztrált...volt már több befizetésem is pedig...

Én úgy tudom, illetve az angol ügyfeles úgy tudja, hogy a hűség bónusz legfontosabb kritériumai az átlagodds, az átlagtét és a napi fogadások számának átlaga. Minél magasabban vannak ezek, annál többet dob a gép. Én 15 EUR-os bónuszt kaptam a múlt héten, azelőtt viszont semmit. Nagyjából három hete van számlám Náluk. Az első két hétben pénzt nyertem, nem volt bónusz. Az utolsón vesztettem, lett bónusz. Szóval nem tudom, mennyire igaz az angol csaj értesülése, bár az igaz, hogy az átlagtétem nőtt az utolsó héten, de az átlag szorzóm meg csökkent (bár arányaiban jobban nőtt a tét mint csökkent a szorzó). És miután 3 hete vagyok regisztrált, ez nem is tekinthető valódi hűség bónusznak.

Sziasztok.
Évek óta a Bet365-ön fogadok, de korábban próbálkoztam egyéb irodáknál is. Most olvasom, hogy bezárt pl. a Bwin is. Igaz az, hogy kezelési költséget számolnak fel az inaktív tagoknak? Mégis hogyan tudnám zárolni a számlám, ha nem elérhető az oldal???
HELP!

Amúgy nekem nagyjából 2 hetente, fixen 500 ft bónuszt dob a Bet365.

Idézetet írta: ekson77 Dátum augusztus 12, 2014, 17:26:27
Sziasztok.
Évek óta a Bet365-ön fogadok, de korábban próbálkoztam egyéb irodáknál is. Most olvasom, hogy bezárt pl. a Bwin is. Igaz az, hogy kezelési költséget számolnak fel az inaktív tagoknak? Mégis hogyan tudnám zárolni a számlám, ha nem elérhető az oldal???
HELP!

Amúgy nekem nagyjából 2 hetente, fixen 500 ft bónuszt dob a Bet365.

HELP!HELP!

Tanuljunk már meg olvasni emberek..!!!
Töltsd le a Zenmate plug-int a böngésződbe és aztán el tudod érni.

Köszönöm a segítséget! Az olvasással nincs gondom, csak éppen nem böngésztem végig az összes létező topicot az oldalon, az elég sokjáig tartott volna. Mea culpa.

#3311 augusztus 12, 2014, 18:29:15, Knapp
Idézetet írta: ekson77 Dátum augusztus 12, 2014, 17:44:02
Köszönöm a segítséget! Az olvasással nincs gondom, csak éppen nem böngésztem végig az összes létező topicot az oldalon, az elég sokjáig tartott volna. Mea culpa.

És azt hol olvastad, hogy "bezárt" a bwin?!

Egyébként kezelési költséget csak akkor von néhány iroda, ha már régóta (kb. 1 éve) nem használod a számládat, de van rajta pénz.
Ha nulla az egyenleged, akkor nem fog mínuszba menni, ha meg hagytál rajta pár forintot/centet, akkor is maximum nulláig csökken az egyenleg.
Ezzel szerintem csak azt akarják elérni, hogy a valóban inaktív ügyfelek miatt ne kelljen könyvelgetniük akár évtizedekig is.

Azt h bezárt, úgy értettem, hogy kivonult, illetve, hogy blokkolták. Bevallom, nem vagyok egy számítógép guru, sőt, pl. nekem ez a zenmate plugin dolog új volt, így valóban elérhető az oldal.

Évek óta nem használom a bwin-t, pénzem sincs rajta, de a regisztrációm gondolom még él.

Idézetet írta: ekson77 Dátum augusztus 12, 2014, 17:58:35
Azt h bezárt, úgy értettem, hogy kivonult, illetve, hogy blokkolták.

Erről az a játék jut eszembe, mikor többen körbeülünk, majd valaki halkan a szomszédja fülébe súg egy mondatot, amit ő továbbsúg a másik szomszédjának, és így tovább, míg körbe nem érünk...
Mire néhány emberkén keresztülmegy az infó, elég viccesen fog torzulni az eredeti tartalom.  :)

Ha most ide betoppan valaki és megpróbálja értelmezni a "bezárt pl. a bwin is" mondatot, akkor mit fog továbbadni?!   :P
És ő már tényleg állíthatja, hogy olvasta ezt valahol!

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 12, 2014, 16:05:30
3k bónuszt kapsz és itt rinyálsz.. menj már a faszomba..

Ncis..te mindenkit terrorizálsz  ;D :D Már komolyan mondom kezdek félni tőled  ::)