bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 25, 2014, 13:07:07
Feltételekben leírják, hogy tilos így játszani, inkább más irodán keresztül próbáld meg plusszosra hozni. Bár még nem láttam olyat, hogy vkit ezért megvágnak, de jobb elővigyázatosnak lenni.

Én egyébként félidő 3.5 gól alá raktam meccs előtt, élőben meg majd vmi finom 3-4es oddsot nézek, ha megtetszik vmi. ;)
Ha nem bónuszforgatás miatt csinálod akkor nem tilos.

A fogadásokkal kapcsolatban van valami megkötés? Tehát érvényes, ha egy 1.1-es mérkőzés előttit teszek?

Ez most komoly kérdés? :o vagy én értem félre? Bármilyen fogadást tehetsz kötés nélkül.

Ha tenisz meccsnél győztesre teszel, és már lejátszottak egy szettet, és a második közepén az ellen feladja, akkor az miért érvénytelenített?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 25, 2014, 17:57:24
Ez most komoly kérdés? :o vagy én értem félre? Bármilyen fogadást tehetsz kötés nélkül.

Bocsi, ha hülyeséget írtam, de homályosan emlékszek régről olyanra, hogy bizonyos nagyságú oddsnak kellett lennie, és ott is volt végül is a felhasználási feltételekben. Most ilyet nem találtam, ezért is kérdeztem meg, ha ti se tudtok róla, akkor minden oké :) :)

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 25, 2014, 18:00:17
Ha tenisz meccsnél győztesre teszel, és már lejátszottak egy szettet, és a második közepén az ellen feladja, akkor az miért érvénytelenített?

-volt már példa,hogy ilyenkor a bet365 győztesnek ítélték ilyenkor a fogadást....szóval bízzál egy kicsit

Bonuszforgatasnal van csak min odds amitől beleszámít vagy nem a forgatasba.

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 25, 2014, 18:03:12
-volt már példa,hogy ilyenkor a bet365 győztesnek ítélték ilyenkor a fogadást....szóval bízzál egy kicsit
De ha már megvan az első szett, akkor ilyenkor nekem mindig győztesnek értékelték. Megváltozott valami szabály, vagy ők néztek be valamit, és érdemes rákérdezni?

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 25, 2014, 18:06:38
De ha már megvan az első szett, akkor ilyenkor nekem mindig győztesnek értékelték. Megváltozott valami szabály, vagy ők néztek be valamit, és érdemes rákérdezni?

Szerintem ha rákérdezel még nem fogják leharapni a fejed.
Sok sikert hozzá ;)

Na ha eddig nem volt mindenkinek - nekem sem - egyértelmű, akkor így US Open első napján gyorsan leírom. A feladott meccsekre tett fogadások mindig érvénytelenítve lesznek. Hogy mióta, azt nem tudom, de így van, és kész.

amióta ott vagyok mindig így volt, ha 6:0 5:0-nál feladja akkor is void sajna

Így van. Itt tudjátok megnézni, hogy az irodák milyen szabályt követnek ez ügyben: http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Sajnos valóban void,nálam is volt már többször...Nagyon idegesítő tud lenni,ha az adja fel aki ellen fogadtál.....

Nekem valami olyasmit mondtak chaten ha lehetséges a bukta akkor void! de mondjuk 6:2 2:6 1:1-nél feladja akkor az over 2.5 nyerőt már megadja.

"Kedves Istvan

QC2544182110F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.75 nyereményszorzóval tett meg a következőre: (0-0) Felett 0.5 (Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok Real Madrid v Cordoba). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük."

oda nem illő elemeket tartalmazott   ;D