bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 15, 2014, 16:53:07
De mérközés megkezdése után szerintem nincs joguk belenyúlni.
Dehogy nincs, pláne ha ennyire triviáisan hibás az odds.

Van olyan fogadási lehetőségük, hogy nyer az egyik csapat és mindkettő gólt szerez? Most leginkább az érdekelne, hogy Liverpool nyer és mindkettő gólt lő, és a Leverkusen-nek ugyanez. Kerestem a lehetőségek között, de vagy átsiklottam felette, vagy nincs.

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 16, 2014, 16:21:17
Van olyan fogadási lehetőségük, hogy nyer az egyik csapat és mindkettő gólt szerez? Most leginkább az érdekelne, hogy Liverpool nyer és mindkettő gólt lő, és a Leverkusen-nek ugyanez. Kerestem a lehetőségek között, de vagy átsiklottam felette, vagy nincs.
Van ilyen.


Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 16, 2014, 16:39:17
És hol?
Nem tudom elmagyarázni. Én megkerestem a meccset, rákattintottam mellette a számra, ami mutatja az összes fogadást, aztán a mutató ujjammal enyhén elkezdtem birizgálni az egeret, így a gördítősáv elindult szép lassan lefelé, és amikor odaértem, hogy Results/Both team score, akkor beírtam neked, hogy van ilyen.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 16, 2014, 16:51:18
Nem tudom elmagyarázni. Én megkerestem a meccset, rákattintottam mellette a számra, ami mutatja az összes fogadást, aztán a mutató ujjammal enyhén elkezdtem birizgálni az egeret, így a gördítősáv elindult szép lassan lefelé, és amikor odaértem, hogy Results/Both team score, akkor beírtam neked, hogy van ilyen.

Köszönöm! Majd kiszúrta a szememet, de tényleg ott van a népszerű fogadásoknál  :bash:

Sziasztok!

Szeretnék számlát nyitni Bet365-nél, kérdésem , hogy lehet-e pénznemet választani , ha igen akkor hol tudom megtenni?
Válaszokat előre is köszönöm...

Befizetésnél lehet beállítani a fogadás pénznemét. Frissítés után átáll HUF-ról pl. eurora ilyenkor a számla. Így tudom.

Idézetet írta: hambi12 Dátum szeptember 17, 2014, 05:38:19
Sziasztok!

Szeretnék számlát nyitni Bet365-nél, kérdésem , hogy lehet-e pénznemet választani , ha igen akkor hol tudom megtenni?
Válaszokat előre is köszönöm...

Regisztrációnal tudod kiválasztani, ez után még a késöbbiekben lehetőséged lesz egyszer megváltoztatni.
Ilyenkor új számlát nyitnak neked az ügyfélszolgálatosok.

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

#3550 szeptember 18, 2014, 12:11:51, ZTE88
Tegnap hajnalban egy olyan kolumbiai kosártippet raktam a bet365 nél, ami nem volt live-ban. A meccset a hivatalos kezdés előtt tettem 6 perccel. A bajnokság livescore oldala a hivatalos kezdés után kb 20 perccel kezdte közvetíteni a meccset, ahol látom, hogy már lement a félidő, tehát, amikor én a tippet raktam már az első negyed is lemehetett. A meccs a hivatalos kezdéshez képest 1 óra 11 perc alatt befejeződőtt. A tipp vesztes lett. Írtam a bet365 nek, hogy feltételezhetően 30 perccel korábban kezdődött a meccs és, amikor a tippemet raktam már az első negyeden is túl lehettek. A meccs hivatalos végeredményét is elküldtem 1 óra 11 perc után, hogy legyen bizonyíték az igazamra. Erre a support azt írta nem tudnak mit tenni, mert a hivatalos kezdésnek azt adták meg, ami a scoreboardon van. Ezután megkértem őket magyarázzák el, hogyan érhet véget egy meccs szünetekkel. időkérésekkel 1óra 11 perc alatt, ha ragaszkodnak a hivatalos kezdési időponthoz. Ettől a ponttól, mintha droidokkal beszéltem volna.

Egy hivatalos live twitter score is van, ami akkor közölte le kb a végeredményt, amikor írtam a supportnak.

Azért is megpróbáltam kiharcolni az igazam, mert a buzi szabályzatuk értelmében egy tavalyi dél amerikai kosármeccsen azért vesztettem, mert Venezuelában elromlott a generátor, az áram ellátást nem tudták helyreállítani és mivel a meccsből kevesebb, mint 5 perc volt hátra és a csapatok megegyeztek a nagy különbség miatt is, hogy nem folytatják másnap a meccset, így a Dominikára rakott team totalmhoz szükséges 3 pont bő 3 és fél perc alatt bónuszban esélyt sem kapott.

:noway:

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 18, 2014, 12:18:10
Egy már zajló mérkőzésre volt lehetőséged tippelni, lényegében a félidőben, és így sem találtad el a nyertest? Az igen, tényleg kapja be a bet365 ;D

A csapat, amit raktam 4.5 es oddsért, az első negyedet 8 al vesztette el + a félidőt is 8 al. Szóval abszolút nem volt buli itt beszállni.  Itt szimplán csak arról van szó, hogy próbáltam ragaszkodni a bet365 szabályzathoz, ami miatt nemegyszer szívtam. (pl. totál nyerő állásnál lévő játékos ellenfele feladja a meccset, illetve az említett venezuelai meccs).

Itt a meccs linkje:

http://www.fibalivestats.com/matches/25680/12/67/31/46eOkrmoGyOs/

Hiányolom bejegyzést a gumiszobából (is).

Volt valakinek ma 12:00 és most között kifizetése bet365-ön? Nálam van 3 függőben, nem szoktak ennyit nyammogni rajta. >:(

nekem is függőben van de. 9:47 óta,Skrill-re.