bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Sziasztok! Reggel óta ülnek az utalásomon. Kifizetes. Ez normalis?
Vagy turelmetlen vagyok?

Idézetet írta: Superhero Dátum október 30, 2014, 20:20:02
Sziasztok! Reggel óta ülnek az utalásomon. Kifizetes. Ez normalis?
Vagy turelmetlen vagyok?

1 napon belül egy bankszámlára történő kiutalás nem igen szokott megérkezni a bet365-től. Szóval ne aggódj, beletelik 2-3 napba míg megérkezik.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 30, 2014, 20:01:32
Valahol fent van a meccs? Ha valaki segít megtalálni, megcsinálom a videót!  :)

Köszönöm a segítséget! Én is itt vagyok bajban! Nekem sajnos nincsen visszapörgethető digim, ahol a meccset lehetne rögzíteni!

nem tudom, hogy a videótárban megtalálható-e a meccs..

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum október 30, 2014, 19:38:17
Az micsoda? :)

Igen ahogy Ilogic írta egy forum is, ahol osztályozák az irodákat.
Nekik el lehet kűldeni xy dolgot és rászolnak az irodára.
Elég nagy tekitélye van amivel a jobb irodák törödnek is.
Elég megnézni hogy a Thegreek fő oldalán díszeleg az A+.
A tipikus lesz.rom supportok ellen a legjobb megoldás.


Köszönöm a válaszokat, nem ismertem ezt az oldalt, mondjuk a chatesekkel sem szoktam dumálni, meg megfenyíteni őket, de jó tudni, hogy van egy ilyen kártya a kezünkben.  ;D

Azt már megszokhattuk hogy "főműsoridőben" gyakran leáll az oldal, de hogy hajnalban is? Stream van, de bookie nincs...  :crazy:

http://www.vidi.hu/2014/10/28/index.php?maid=6896#statistics

A statisztikai adatokkal, illetve lent a csúszkával is tudod bizonyítani az igazad.

Nekem nem jelzi a piderman-en az ingyenpöriket,vagy nem mkinek kuldtek?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum október 31, 2014, 09:41:32
Nekem nem jelzi a piderman-en az ingyenpöriket,vagy nem mkinek kuldtek?

email jott rola es nemcsak spidermanre hanem meg vagy 4-5 jatekra felhasznalhato

kozben kivettek a fuggobol az utalast ma delelott igy en voltam turelmetlen

#3759 október 31, 2014, 12:24:22, Lucho
Berdych - Anderson meccs miért nincs a kínálatba, tudja valaki ?


Szerk:
Közben már kitették.

Üdv mindenkinek!
Az ügyemmel kapcsolatban írtam az angol ügyfélszolgálatnak!
Ahogy sejtettem átdobták a magyarnak kivizsgálásra!
Ma kaptam egy email tőlük amiben azt írták, hogy a fogadásommal kapcsolatban eljártak.
Az eredménnyel kapcsolatban különböző adatok érkeztek be hozzájuk,de a szelvényem kiértékelése
során figyelembe vették a beküldött linkemet, így azt nyertesként lekönyvelték a nyereményt jóváírják a számlámon!

Köszönöm a tanácsot az angol ügyfélszolgálattal való felvétele miatt!

Idézetet írta: Apcsi Dátum október 31, 2014, 15:50:49
Üdv mindenkinek!
Az ügyemmel kapcsolatban írtam az angol ügyfélszolgálatnak!
Ahogy sejtettem átdobták a magyarnak kivizsgálásra!
Ma kaptam egy email tőlük amiben azt írták, hogy a fogadásommal kapcsolatban eljártak.
Az eredménnyel kapcsolatban különböző adatok érkeztek be hozzájuk,de a szelvényem kiértékelése
során figyelembe vették a beküldött linkemet, így azt nyertesként lekönyvelték a nyereményt jóváírják a számlámon!

Köszönöm a tanácsot az angol ügyfélszolgálattal való felvétele miatt!

A bónuszt megtarthattad?

Idézetet írta: iLogic Dátum október 31, 2014, 16:37:28
A bónuszt megtarthattad?

A válaszlevélben megköszöntem nekik,hogy újravizsgálták az esetet és számomra kedvező döntést hoztak, valamint kértem, hogy 5000 Ft-ot vonjanak le az összegből, mivel azt korábban megkaptam!

Egyenlőre az összeg a számlámon maradt, várom a válaszukat!

Megmondom őszintén, hogy nem vagyok egy követelőzős típus, de az igazamért megpróbálok kiállni!

Ennél az esetnél az bosszantott, hogy a pályán elért eredményt nem ismerték el, pedig azok adatokkal voltak alátámasztva!
Más az, ha pl. egy meccsen a bíró egy jogos gólt nem ad meg és így megy el a szelvény!   
Erről a fogadóiroda nem tehet, lehet a bírót szidni!

Volt már olyan eset a Bet365-nél hogy egy szelvényemet vesztesként könyveltek el, de amikor észrevettem a hibát, és jeleztem feléjük újraértékelték, elnézést kértek és javították azt.

(éjjeli focimeccsen a hazai csapat nyert, de a vendéget könyvelték el győztesnek. Vártam egy napot, nem javították szóltam, majd javították! Ezt a meccset több sportoldalon néztem élőben, ezért vettem észre a hibát!)

De volt már olyan is, hogy utólag vontak le összeget a számlámról, mert a korábban nyertes szelvényemet törölték és a nyeremény összegét levonták. Megnéztem az eredményt, igazuk volt, kussban maradtam.





Idézetet írta: Apcsi Dátum október 31, 2014, 18:43:02
A válaszlevélben megköszöntem nekik,hogy újravizsgálták az esetet és számomra kedvező döntést hoztak, valamint kértem, hogy 5000 Ft-ot vonjanak le az összegből, mivel azt korábban megkaptam!

Egyenlőre az összeg a számlámon maradt, várom a válaszukat!


Én ezt biztosan nem tettem volna meg, bár lehet csak azért nem, mert egy kicsinyeskedő szar ember vagyok.
De külön kellett dolgoznod azért, hogy bizonyítsd az igazadat, a Te idődet rabolták a hibájukkal.
Szerintem az lenne a fair, ha megtarthatnád a bónuszt, és amennyire rendes irodának ismertem meg a bet365-öt, szerintem Ők sem fogják leszedni a bónuszt. Nekik ez nem veszteség, de legalább megmutatják, hogy szimpi tagok.
Esetleg ha időd engedi, megírhatnád miként alakult a bónusz sorsa.

#3764 október 31, 2014, 19:11:57, benedek185
Idézetet írta: szalist Dátum október 30, 2014, 15:55:48
Igazad van,mindig azért szívok mert a kézi blokkolja

Off!
Szalist, Bwin-nél amúgy kézire is van cash out!