bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 12, 2014, 18:58:23
Közben még a banki papírt is el kellett küldenem a második lépésben.

Nekem is, meg a személyit, meg a lakcimkártyát is. De cserébe nem küldtek még csak hűségbónuszt sem.  :-X ;D

Idézetet írta: iLogic Dátum november 12, 2014, 19:03:38
Azt minek? A magyarokkal dumálsz? Én az angoloktól kérdeztem, hogy ez mi. Mondták, hogy a gibraltári áthelyezés miatt kell frissíteni az adatokat, de csak ID kell, aztán annyi.

Én csak a jelszó beírása utáni rendszerüzenetet követtem, a KYC verifikáció 2 lépése volt ez. Inkább elküldtem, lefotóztam, kivágtam, pár perc volt, persze idegesítő ezzel szarakodni.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 12, 2014, 19:09:15
Nekem is, meg a személyit, meg a lakcimkártyát is. De cserébe nem küldtek még csak hűségbónuszt sem.  :-X ;D

Ja, azt nekem se, de múlt héten kaptam.

Egy függőben lévő kifizetésből egy részt visszatörölnék, de a menüből eltűnt a cancel withdraw opció és a chates se tudta megoldani? Wtf?

#3829 november 12, 2014, 23:07:17, ZTE88
Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 12, 2014, 20:46:48
Egy függőben lévő kifizetésből egy részt visszatörölnék, de a menüből eltűnt a cancel withdraw opció és a chates se tudta megoldani? Wtf?

Közben kiderült, a kiutalás már elindult, így nem tudták törölni + előbb rákérdeztem és a KYC cucc hitelesítéséig eltűnt a cancel withdraw gomb is, ezért nem lehetett megnézni.

valami postai azonosító kódot is kérnek , ha nem tudod igényelni kell és megküldik lakcimedre

Bocsi, ha a 2ik lépesben is elküldesz vmi dokumentumot, akkor nem kell a postai azonosító kód

Hogy is van ez?  ???

Két e-mailben kell elküldeni a két dokumentumot, vagy lehet egy levélben is a kettőt?

Idézetet írta: p22 Dátum november 13, 2014, 08:57:56
Hogy is van ez?  ???

Két e-mailben kell elküldeni a két dokumentumot, vagy lehet egy levélben is a kettőt?

Én ugy csináltam, hogy első lépésnél elküldtem a jogsim másolatát, a 2ik lépésnél meg a szigem másolatát.
Szerintem csináld ugy ahogy kérték

Idézetet írta: Al Bundy Dátum november 13, 2014, 09:09:13
Én ugy csináltam, hogy első lépésnél elküldtem a jogsim másolatát, a 2ik lépésnél meg a szigem másolatát.
Szerintem csináld ugy ahogy kérték

Én javaslom,hogy beszéljetek velük..ha nekem megoldották,hogy ne kelljen iratokat küldözgessek újra,ráadásul mindezt a magyarok oldották meg,akkor erre másnál is van esély szerintem

Engem is azonosítottak.  :D

1. lépés: feltöltöd online a személyi igazolványod másolatát (ez szerintem nagyon gyorsan működött - interaktívan történt az egész, tehát nem kellett e-mail-ben küldözgetni - van erre direkt felületük)

2. lépés: kértem egy e-mail-es azonosítást (ez is nagyon gyorsan működött - jött az e-mail, benne egy hivatkozás, arra rákattintottam, s már kész is).

Szvsz. nem kell az ügyfélszolgálattal foglalkozni ebben az esetben, csak ha magyar létedre kínaiul használod a felületet, s nem érted, hogy melyek a követelmények.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum november 13, 2014, 11:39:00
Engem is azonosítottak.  :D

1. lépés: feltöltöd online a személyi igazolványod másolatát (ez szerintem nagyon gyorsan működött - interaktívan történt az egész, tehát nem kellett e-mail-ben küldözgetni - van erre direkt felületük)

2. lépés: kértem egy e-mail-es azonosítást (ez is nagyon gyorsan működött - jött az e-mail, benne egy hivatkozás, arra rákattintottam, s már kész is).

Szvsz. nem kell az ügyfélszolgálattal foglalkozni ebben az esetben, csak ha magyar létedre kínaiul használod a felületet, s nem érted, hogy melyek a követelmények.  ;D
Rá tudtál kattintani? Nálam ilyenkor kiírja, hogy blokkolt az oldal.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 13, 2014, 11:43:12
Rá tudtál kattintani? Nálam ilyenkor kiírja, hogy blokkolt az oldal.

Persze, még nevettünk is rajta vmlinuzal, hogy az alternatív címen nyomják azt is.

Idézetet írta: Milan Dátum november 13, 2014, 11:47:18
Persze, még nevettünk is rajta vmlinuzal, hogy az alternatív címen nyomják azt is.
Köszi. Angol vagy magyar nyelv?