bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum november 14, 2014, 18:53:55
A cash out teljesen megbízhatatlan, hogy elérhető-e. Most például a grúz-lengyen meccsen nincs, de tegnap a Helsinki challenger meccseken sem volt. Tenisznél rendszeresen percekre felfüggesztik a meccseket, rosszul követik az eredményt. Egyre lejjebb csúszik ez az iroda  :noway:. Kár, hogy még így sincs igazán konkurenciája élőben.

Update: Reklamáltam a magyar chaten, és közben elérhetővé vált a cash out. Nem biztos, hogy az ügyfélszolgálatos miatt, mert nem tett erre utalást. Mindenesetre ha hiányoljátok, akkor érdemes futni egy kört a chaten. Simán el tudom képzelni, hogy csak a traderek lustasága, nemtörődömsége miatt nincs cash out időnként, amin egy chates tud segíteni.
ebből is látszik hogy kár volt nekik egy ilyen jól tejelő vendéget lekorlátozni csak azért mert nyertem kétszer :D

Idézetet írta: Irtis Dátum november 14, 2014, 18:53:55
A cash out teljesen megbízhatatlan, hogy elérhető-e. Most például a grúz-lengyen meccsen nincs, de tegnap a Helsinki challenger meccseken sem volt. Tenisznél rendszeresen percekre felfüggesztik a meccseket, rosszul követik az eredményt. Egyre lejjebb csúszik ez az iroda  :noway:. Kár, hogy még így sincs igazán konkurenciája élőben.

Update: Reklamáltam a magyar chaten, és közben elérhetővé vált a cash out. Nem biztos, hogy az ügyfélszolgálatos miatt, mert nem tett erre utalást. Mindenesetre ha hiányoljátok, akkor érdemes futni egy kört a chaten. Simán el tudom képzelni, hogy csak a traderek lustasága, nemtörődömsége miatt nincs cash out időnként, amin egy chates tud segíteni.

Nálam is több kisebb kosár és kézimeccsnél nem jelent meg, pedig kiszálltam volna és bentragadt a pénzem a tippben.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 15, 2014, 05:57:01
Nálam is több kisebb kosár és kézimeccsnél nem jelent meg, pedig kiszálltam volna és bentragadt a pénzem a tippben.

Kézinél sose volt cash out, melyet máig nem értek...

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 15, 2014, 10:18:14
Kézinél sose volt cash out, melyet máig nem értek...

Most, hogy mondod, tényleg, én főleg alternatív overeket és DNB ket szoktam tenni, de én se láttam még cash out-ot. Kosárnál viszont a live kombókat is lehet többnyire még kisebb bajnokságokban is.

Érdekes ez a bónuszrendszer, múlthéten forgattam kb 20k-t, ezen a héten 300k-t akkor kaptam hűségbónuszt most nem...  :great:  :D

Idézetet írta: sportfogado1111 Dátum november 19, 2014, 20:07:33
Érdekes ez a bónuszrendszer, múlthéten forgattam kb 20k-t, ezen a héten 300k-t akkor kaptam hűségbónuszt most nem...  :great:  :D

Én meg elbuktam náluk egy rakat pénzt aztán megijedtek hogy lehet nyerni is fogok és kizártak minden bónuszból :D a kis buták megtanulhatták volna hogy ritkán nyerek XD

Szerintem még mindig kockadobással döntik el, hogy ki kap bónuszt és ki nem, a magasabb forgalmú ügyfeleknek pedig pénzfeldobás a könnyítés..  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 19, 2014, 20:37:35
Szerintem még mindig kockadobással döntik el, hogy ki kap bónuszt és ki nem, a magasabb forgalmú ügyfeleknek pedig pénzfeldobás a könnyítés..  :D


Az én kockámat egyszer feldobta valaki és azóta is várom,hogy le essen egyszer...mert még k..a nem kaptam tőlük semmit sem :o

Idézetet írta: kreatos Dátum november 19, 2014, 20:45:53

Az én kockámat egyszer feldobta valaki és azóta is várom,hogy le essen egyszer...mert még k..a nem kaptam tőlük semmit sem :o

Nehogy azt hidd, hogy valaha is meg fogod érteni a bet365 bónuszosztási részlegét. Jómagam se értem őket. Amikor eljátszom Magyarország államadósságát nem kapok semmit, ha meg annyit se forgatok meg, ami egy ropira is elég lenne, jön az email. Könnyebben kiigazodom a nőkön, mint rajtuk. Na jó, mégse...  :D

Ha most kérek kifizetést banki átutalással, mennyi az esélye hogy holnap megérkezik? Fontos lenne, és na nem valószínű akkor inkább nem bántanám.  ::)

Idézetet írta: lacuss Dátum november 20, 2014, 09:00:50
Ha most kérek kifizetést banki átutalással, mennyi az esélye hogy holnap megérkezik? Fontos lenne, és na nem valószínű akkor inkább nem bántanám.  ::)
Kb. 1 nap átfutási idő volt nekem legutóbb, de fórumtárs írt már olyat hogy egyik este kikérte és másik napközben megkapta. 100%ra ne vedd, de esélyes!

Idézetet írta: lacuss Dátum november 20, 2014, 09:00:50
Ha most kérek kifizetést banki átutalással, mennyi az esélye hogy holnap megérkezik? Fontos lenne, és na nem valószínű akkor inkább nem bántanám.  ::)

Szerintem rizikós, mert több tényezőtől függ (bankok gyorsasága stb.)

Idézetet írta: lacuss Dátum november 20, 2014, 09:00:50
Ha most kérek kifizetést banki átutalással, mennyi az esélye hogy holnap megérkezik? Fontos lenne, és na nem valószínű akkor inkább nem bántanám.  ::)

Próbáld meg skrillről, tegnap du. 2 körül utaltam haza és még aznap megérkezett.

#3868 november 25, 2014, 05:24:38, Dezmop
 

Töröltem a hozzászolást és köszönök mindent !  :cya:

Köszönjük Emese.

Komoly fejtörést okozott a szöveg végigolvasása. Neked, amúgy nem tűnt fel hogy a szöveg amit írtál tele van piros hullámos vonallal aláhúzott szavakkal?