bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 12, 2015, 12:47:59
Ezt technikailag hogyan képzeled?
Mondjuk van egy meccs, egy adott pillanatban 100 db élő odds-szal, és akkor valahol fel van tüntetve, hogy másodpercenként ez a 100 db odds mi volt?
Még az is extrém, ha mondjuk csak a sima 1x2 oddsokra lennél kíváncsi, mert azok is változhatnak nagyon sűrűn, nyilván lehetetlen egy ilyet utólag feltüntetni.

Szerintem erre érti, de ez rengeteg adat. Én még ilyen weboldallal nem találkoztam.

Egyszer regen talaltam egy olyan reszt az oldalon, ahol datum-bajnoksag-meccs szerinti kiválasztás utan kidobta azokat az oddsokat, amik nyertek az elo fogadás kinalatabol. Nem a változások érdekelnek, hanem hogy adott témában pl. over 0.5 milyen oddson jott...? Lehet igy érthetőbb. Na de a lenyeg, hogy ezt a részt az oldalon mar nem talaltam. Bujom meg kicsit majd este, de tegnap nem lett meg. Ezert kérdeztem, mert tudom, hogy regen volt ilyen...

Idézetet írta: kibo22 Dátum január 12, 2015, 18:50:12
Egyszer regen talaltam egy olyan reszt az oldalon, ahol datum-bajnoksag-meccs szerinti kiválasztás utan kidobta azokat az oddsokat, amik nyertek az elo fogadás kinalatabol. Nem a változások érdekelnek, hanem hogy adott témában pl. over 0.5 milyen oddson jott...? Lehet igy érthetőbb. Na de a lenyeg, hogy ezt a részt az oldalon mar nem talaltam. Bujom meg kicsit majd este, de tegnap nem lett meg. Ezert kérdeztem, mert tudom, hogy regen volt ilyen...
Középen legörget/Results/Soccer/Dátum/In-Play/Adott meccs, de itt sincsen sok odds.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 12, 2015, 17:59:19
Tudna abban nekem valaki segíteni, hogy milyen összeghatár megforgatása után szokott a hűségbónusz összege változni?Jelenleg 1500-ast kapok,de tegnap élő fogadás nap volt, és átpörgettem összesen 450 ezret.Mondjuk a végeredmény a többnyire szokásos zéró lett belőle  :'(

Erre nem lehet konkrét választ adni. Függ a megjátszott téttől, a szorzóktól, kötésektől, szerintem az egyenlegedtől is, utóbbi idő aktivitásától, stb. 1500 Ft után szerintem a 3000 Ft jön, én azt szoktam kapni, ha szerdától keddig 300.000 Ft fölött pörgetek. De nekem rengeteg a min. 1,8 szorzó, és kell pár hét állandó pörgetés mire váltanak, 1 hét 450 aztán meg semmi, az tuti nem elég. De erre nem lehet egyértelműen válaszolni.

Idézetet írta: Dortbo Dátum január 12, 2015, 19:29:50
Erre nem lehet konkrét választ adni. Függ a megjátszott téttől, a szorzóktól, kötésektől, szerintem az egyenlegedtől is, utóbbi idő aktivitásától, stb. 1500 Ft után szerintem a 3000 Ft jön, én azt szoktam kapni, ha szerdától keddig 300.000 Ft fölött pörgetek. De nekem rengeteg a min. 1,8 szorzó, és kell pár hét állandó pörgetés mire váltanak, 1 hét 450 aztán meg semmi, az tuti nem elég. De erre nem lehet egyértelműen válaszolni.
Hosszú folyamat volt nekem is, mire elértem oda, hogy $20-ot adjanak. De a mostani rollhoz már ez tűnik aprópénznek, mint anno az $5-ok a régi szép időkben.. :D

Megint küldtek hűség 5$, :D
pedig az idén még nem is játszottam itt,
mert az unibetes bónt nyomatom...
:ok:

Hali nekem 3000 Huf ot kuldtek 3 x os megforgatas

Idézetet írta: Szekely Dátum január 14, 2015, 23:32:16
Hali nekem 3000 Huf ot kuldtek 3 x os megforgatas
Az már több mint 10$ :ok:

Kezd elegem lenni ebből az irodából. Az hagyján hogy mostanában nem kapok hűségbónuszt, de ez a cash out kikészít. Amíg a william hill és a paddy fejlődik, betette ezt a funkciót, csak elég kezdetleges, addig a bet365 nél már full megbízhatatlan. Régen a kosár hendiknél is volt cash out, kombiban is. Most meg hiába teszek meg három meccset kombiba, hogy ha jól áll (jól áll) akkor kiszállok, ha nem lehet... Legalább mellette lenne egy jel mint a betfairen...

Pár hete írtam nekik a chaten, hogy jó lenne jelezni a cash out lehetőséget. Azt ígérték megfontolják.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 15, 2015, 20:38:48
Pár hete írtam nekik a chaten, hogy jó lenne jelezni a cash out lehetőséget. Azt ígérték megfontolják.

Így akkor én is írok majd nekik. Írjunk petíciót  ;D

Rohadt nagy szánalom lett ez a bet365. Nézni lehet a kézimeccset, de full le van fagyva. Veretném a bosnyákokat, erre sehol egy odds, csak hogy ki lövi a következő gólt  :crazy:


Na most tette ki a köcsög, 4 gólos előnyben hogy takarodjanak. Mindegy +0.5 Irán gogo!

Komolyan mondom kezd egyre bóvlibb lenni ez az iroda. Ma is amiatt szívtam meg, hogy állandóan fagyogatott a fogadási rendszer, az eredmények pedig rosszul voltak kiírva. Ez nonszensz. Kézinél Iránnak fogadtam félidőre egy 12.5 alát, amikor megraktam kb. 20-21. perc lehetett. Iránnak 7 gólja volt. Aztán átkapcsoltam élő közvetítésre és kiderült, hogy már 9-10 góljuk volt. Persze, hogy nem jött. De komolyan ez nevetséges. És persze ilyenkor jöhetnek azzal, hogy az eredmények tájékoztató jellegűek, de áhhh komolyan mondom. Ilyen miatt bukni. Szerencse, hogy nyomtam egy printscreent, futok még 1 kört, hátha.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 13:40:49
Rohadt nagy szánalom lett ez a bet365. Nézni lehet a kézimeccset, de full le van fagyva. Veretném a bosnyákokat, erre sehol egy odds, csak hogy ki lövi a következő gólt  :crazy:


Na most tette ki a köcsög, 4 gólos előnyben hogy takarodjanak. Mindegy +0.5 Irán gogo!

Ezt mondom én is, amitt szívtam meg, mert befagyott a rendszer, rossz opciót dobott ki, én benyeltem holott a valóságban már tök máshol jártak a csapatok! Fú de felbasztak, elnézést a vulgaritásért! Adrienn bezzeg lapít chat-en.

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 16, 2015, 13:47:35
Ezt mondom én is, amitt szívtam meg, mert befagyott a rendszer, rossz opciót dobott ki, én benyeltem holott a valóságban már tök máshol jártak a csapatok! Fú de felbasztak, elnézést a vulgaritásért! Adrienn bezzeg lapít chat-en.

Vagy 5-8 percig 6-7 volt a meccs állása - szerintük :D A videó ment pedig, nem is értem miért ekkora lúzerek.