bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Idézetet írta: Bet-R007 Dátum január 26, 2015, 11:33:05
A korlátozást úgyis fent tartják amíg túl magas a "nyereség/nap" átlag.


A sikeres stratégiádról azért úgy mellékesen írhatnál néhány sort  :cya:

#4231 január 26, 2015, 12:49:21, benedek185
Idézetet írta: Bet-R007 Dátum január 26, 2015, 08:02:19
Esetleg tudnátok hasonló fogadóirodát mondani ami hasonlít a bet365-höz ahol lehet tőzsdei árfolyam változásokra fogadni?

Vbet.

Idézetet írta: Souske Dátum január 25, 2015, 02:30:06
Én a Sportsdata cégnél tréningezek és hamarosan megyek meccsre is. A szituáció nagyon egyszerű:

Regisztrálsz, megkapod az online tananyagot és megtanulod. Ezután közvetítesz egy streamről nézett meccset nekik, ők kezdt kiértékelik és ha átmentél akkor egy Skype interjún elbeszélgetnek veled. Ha ott is átmész akkor választhatsz mérkőzéslistából, hogy mire tudsz elmenni. Sportsdatánál a díjazás 30 € + meccsbelépő + utazási költséged (max 200 km).

Maga a meló nem PDA-val történik, hanem egy régi nyomógombos telefonnal, például az elpusztíthatatlan Nokia. A lényeg, hogy az aksi sokáig bírja, de ajánlott, hogy legyen nálad egy pótaksi is. A meccs elején felhívnak a központból, a hívás egészen a lefújásig tart. Van pár alapvető info, amit megadsz (időjárás, pálya minősége stb.). Magán a mérkőzésen billentyűkombinációkkal kell közvetítened, például: 1-es gomb hazai csapat 5-ös gomb gól. Minden történésre megvan a billentyűkombináció, jól fejben kell tartani. Ami sokkal jobban para az az, hogy te kezeled azt, hogy mikor zárjon le a piac. Bunyó van és nem tiszta, hogy mi lesz a vége? Le kell zárnod. Lehet tizenegyes, de nem biztos, hogy megadja a spori? Azonnal le kell zárnod. Viszont ha túl sokszor zárod le vagy túl sokáig tartod úgy akkor az a gond. A másik gond az az, ha esetleg elszáll az összeköttetés a svájci központtal vagy ha laggol a rendszer (például nem fogadta el, amit nyomtál, benyomod mégegyszer és végül kétszer ütötte be...ilyenkor egyből hívnod kell a supervisort a csillag gombbal és szólni neki). Elég felelősségteljes meló és nagyon könnyű hibázni.

Aki ebben gondolkodik az kalkulálja bele az NB 1 szurkolói kártyát is.
Melyik oldalon lehet regiszrálni?!

Idézetet írta: Bet-R007 Dátum január 26, 2015, 11:33:05
Ha ismernék más oldalt egyszerűbb lenne oda is regelni ahol lehet ilyen téren fogadni de nem nagyon találtam hasonlót.
A korlátozást úgyis fent tartják amíg túl magas a "nyereség/nap" átlag.
Rokon meg ismerős új számlanyitás variációt hanyagolnám...
Nekem aztán mindegy, ....
Magasan a bet365 a legjobb iroda, kár elmenni máshova szerintem, bár a tőzsdei részhez nem értek, lehet, hogy ott hamarabb rád tolják a limitet.

#4234 január 26, 2015, 15:49:11, benedek185
Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 26, 2015, 15:02:32
Magasan a bet365 a legjobb iroda, kár elmenni máshova szerintem, bár a tőzsdei részhez nem értek, lehet, hogy ott hamarabb rád tolják a limitet.

Sose értettem ezt a "bet365 a legjobb iroda" dumát. Igen, sok mindenben tényleg nagyon jók, de az túlzás, hogy "a legjobbak" lennének. Eleve olyat mondani, hohy x/y iroda a legjobb, szerintem hülyeség, mert mindekinek mások az igényei. Valakinek ez tetszik, valakinek az.  :)
Inkább azt mondanám, hogy a legjobbak egyike, mert azért akadnak versenyzők.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 26, 2015, 15:42:46
Sose értettem ezt a "bet365 a legjobb iroda" dumát. Igen, sok mindenben tényleg nagyon jók, de az túlzás, hogy "a legjobbak" lennének. Eleve olyat mondani, hohy x/y iroda a legjobb, szerintem hülyeség, mert mindekinek mások az igényei. Valakinek ez tetszik, valakinek az.  :)
Inkább azt mondanám, hogy a legjobbak egyike, mert azért akadnak versenyzők.  :)
Miért ne írhatnám le, hogy szerintem a bet365 a legjobb iroda. Nem biztos, hogy igaz, de én így gondolom, nem fogok mást írni. Majd mást ír más:-)
(Azért ha összeírnék 10 szempontot, ami fontos egy fogadóirodánál, nem sok pontban vernék meg.---az egyik ilyen, hogy van ahol 10 percen belül kiküldik a zsét Skrillre, itt meg pár óra, de ez legyen a legnagyobb gond---a legtöbb embert ez úgyse érdekli, ritkán withdrawolnak a népek, a deposit meg megy hamar 8))

Új pont a fórum szabályzatában:

1.3.5 Csalás vs. tiszta játék (fair play)

A fórumon szigorúan tilos olyan javaslatokat írni, mely által valakit arra késztettünk, hogy csaljon, pontosabban, hogy több számlával szerepeljen egy adott fogadóirodánál, bármi is legyen a cél. Hasonló bejegyzés a fórumról való kitiltáshoz vezet.

Ez a szabálypont mától (2015 jan. 26.) érvényes. Aki ezzel nem ért egyet, az igényelheti privátban a felhasználójának végleges törlését a fórumról.

#4237 január 26, 2015, 16:51:33, bendehal
.


Sziasztok! Testvérem BET365 számláját feltölthetem a saját Skrill számlámról? Más Skrill számláról még nem történt befizetés az ő BET365 számlájára!

Idézetet írta: Milan Dátum január 26, 2015, 16:39:35
Új pont a fórum szabályzatában:

1.3.5 Csalás vs. tiszta játék (fair play)

A fórumon szigorúan tilos olyan javaslatokat írni, mely által valakit arra késztettünk, hogy csaljon, pontosabban, hogy több számlával szerepeljen egy adott fogadóirodánál, bármi is legyen a cél. Hasonló bejegyzés a fórumról való kitiltáshoz vezet.

Ez a szabálypont mától (2015 jan. 26.) érvényes. Aki ezzel nem ért egyet, az igényelheti privátban a felhasználójának végleges törlését a fórumról.
Hoppá, milyen érzékenyek lettünk ;D ;D ;D

Furcsa ez egy olyan fórumon, amelyik elvileg azért jött létre, hogy rengeteg jó tippel segítse a betérőket, de az egymillió darab affilites link meg arról árulkodik, hogy azért a tulajok remegnek keményen azért a 20%-ért, ami az affilites linken keresztül regisztráltak remélhetőleg elbasznak az adott oldalon.

22-es csapdája ez keményen 8) 8) 8)

Szerintem ez nagyobb gáz, mint a multiacc, de ti tudjátok, nekem így se, úgy se lesz se több, se kevesebb. Hajrá.

Idézetet írta: vinatieri Dátum január 26, 2015, 18:08:18
Sziasztok! Testvérem BET365 számláját feltölthetem a saját Skrill számlámról? Más Skrill számláról még nem történt befizetés az ő BET365 számlájára!
Nem. Kiírja a nevet küldéskor. Csinálj neki egyet, pár perc. Elmúlt már 18?

Értem! Tehát ha nem egyeznek a nevek akkor nem engedi! Elmúlt már 18 igen! Akkor csinálok neki egy Skrill-t! Ide viszont tölthetek fel pénzt a saját számlámról ugye? Mert ő nem rendelkezik bankszámlaszámmal.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 26, 2015, 18:16:11
Hoppá, milyen érzékenyek lettünk ;D ;D ;D

Furcsa ez egy olyan fórumon, amelyik elvileg azért jött létre, hogy rengeteg jó tippel segítse a betérőket, de az egymillió darab affilites link meg arról árulkodik, hogy azért a tulajok remegnek keményen azért a 20%-ért, ami az affilites linken keresztül regisztráltak remélhetőleg elbasznak az adott oldalon.

22-es csapdája ez keményen 8) 8) 8)

Szerintem ez nagyobb gáz, mint a multiacc, de ti tudjátok, nekem így se, úgy se lesz se több, se kevesebb. Hajrá.

Miért? Nem találsz rengeteg jó tippet?

A multiacc szerinted jó tipp? Elvárjuk, hogy az iroda normálisan bánjon velünk, de azért ha lehet akkor mi basszuk át őket. Gratulálok.

Semmi köze ennek, hogy a weboldalon egy millió, vagy egy milliárd hivatkozás van.

Egyszerűen az ilyen hozzáállás (multiacc.) nem a fórumunkat jellemzi, s ezt egyáltalán nem támogatjuk, de amint mondtam ha nem tetszik, akkor nyugodtan lehet távozni.

A legnagyobb gáz pedig az, ahogyan te viselkedsz sok esetben. Ezért is gratulálok.  :beerchug:

Idézetet írta: vinatieri Dátum január 26, 2015, 18:54:02
Értem! Tehát ha nem egyeznek a nevek akkor nem engedi! Elmúlt már 18 igen! Akkor csinálok neki egy Skrill-t! Ide viszont tölthetek fel pénzt a saját számlámról ugye? Mert ő nem rendelkezik bankszámlaszámmal.
Igen, bármikor, bármennyit küldhetsz át.

Idézetet írta: Milan Dátum január 26, 2015, 18:57:03
Miért? Nem találsz rengeteg jó tippet?

A multiacc szerinted jó tipp? Elvárjuk, hogy az iroda normálisan bánjon velünk, de azért ha lehet akkor mi basszuk át őket. Gratulálok.

Semmi köze ennek, hogy a weboldalon egy millió, vagy egy milliárd hivatkozás van.

Egyszerűen az ilyen hozzáállás (multiacc.) nem a fórumunkat jellemzi, s ezt egyáltalán nem támogatjuk, de amint mondtam ha nem tetszik, akkor nyugodtan lehet távozni.

A legnagyobb gáz pedig az, ahogyan te viselkedsz sok esetben. Ezért is gratulálok.  :beerchug:
Értettem Főnök Úr.  :cya: :cya: :cya:

Mint írtam, nekem tökmindegy, csak ha már erkölcsi aggályokat vetünk fel, akkor nem árt, ha tiszta a kép, hogy igazságos legyen. Ezen az úton az arbitrázsos topik egy az egyben kuka, az nagyobb kár az irodáknak, mint néhány multiacc.

Elképzeltem egyébként, hogy gondolom a bet365 kinevezett egy külön embert, akit ráeresztettek napi 0/24-ben erre a fórumra, hogy nézze azt a 100-150 emberkét, hogy mikor írnak a multiaccról. És ha ilyet látnak, eggyel kevesebb 10 eurós játék lesz büntetésként. Ja, nem. 8) 8) 8)