bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


ereghard...az online sportfogadást nem neked találták fel. Irány a lottózó!  :cya:

Idézetet írta: Milan Dátum február 02, 2015, 15:00:03
ereghard...az online sportfogadást nem neked találták fel. Irány a lottózó!  :cya:

A pénzt se ;D ;D

#4367 február 02, 2015, 19:21:00, BvB_09
10 ingyen pörgetést kaptam a Starburstre vagy a Lights nyerőgépre (Vegas részlegen található). Az ajánlatról jött e-mail és belső üzenet is. Nem kell forgatni, de úgy tudom csak annak van, aki kapott róla üzenetet. Nézzetek rá!

Megnyitáskor azonnal felugrik, de a Lights nyerőgép egy ideje nem elérhető.

Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy a bet365 mi alapján kínálja fel lehetőségnek a mérkőzésekre a mérkőzés gólok - további piacok fogadási formát? Mert van hogy bent van a kínálatban, és van hogy nincs.
Előre is köszönöm.

Kb. hogy mennyire népszerű bajnokságról/csapatokról van szó. Előzetesen már abból lehet tudni nagyjából, hogy mennyire tág fogadási lehetőség van a mérkőzés előtti piacokon adott eseményre.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 03, 2015, 12:35:52
Kb. hogy mennyire népszerű bajnokságról/csapatokról van szó. Előzetesen már abból lehet tudni nagyjából, hogy mennyire tág fogadási lehetőség van a mérkőzés előtti piacokon adott eseményre.

Mert pl. a most futó barátságos mérkőzéseknél ahogy figyeltem nem nagyon adja, de éppen a most zajló Paks - Kecskemét találkozóra adta.
Köszi.

Meg a nagyon gólparádésnak várt meccsekre általában egy határt adnak mondjuk 4.5-re, ami az idő múlásával csökkentget, illl. gólokat követően emelkedik. De van kivétel, pl. holland 2, ott egy gólra is lehet fogadni nagyon fika odds-ért vagy épp óriásiért, hogy 0-0 vagy 1 gól lesz csak.

szerintetek ilyenkor mi van.. / nemsokára ugyis kiderül, de nem árt, ha szó van róla hátha máskor is előfordul/

mevvs: Dabas - MTK Bp. U21 / barátságos meccs

félidő 0-3
50. percben a meccs eltünik a BET platformról, akkor eredmény 0 -5, feltehetőleg feladta a Dabas

tétem 5.0 gól felett

szerintetek? elvileg az alap tétem visszajár

vagy megy még a meccs a háttérben, csaknem adja tovább a BET? mert a nyomkodós ember a 0-3 után lefagyott, levették a fogadásokat, utána nem is lehetett tenni, később az 50. percben meg a meccs eltünt

fogadásom egyenlőre függőben


nem tudom, sehol a meccs
az első félidő is a 40.percben vége volt
utána 3 perc, indult a második félidő kb 5 percig és a meccs felszivódott a képernyőről :)

47. percben felfüggesztették a piacot, megszületett a 4. MTK gól. Majd mielőtt újra aktívvá tették volna a piacot a 4. gól előtti időpontra beírtak egy 5. gólt is.

Az eseménytörténet így nézett ki:

47. perc 0-4
46. perc 0-5
Félidő: 0-3.

Ilyenkor már tudtam, hogy pillanatokon belül kiveszik a kínálati listából.

2x40perces bari meccs, ahol a fi után fordultak az ellenfelek es folytatták a meccset..nhem volt 15 perc szünet.

ugyanaz a szitu amit pár nappal ezelőtt már leírtam itt.

kiegészitem

bocs, a BET oldalról eltünt a meccs

a fotbol24en most néztem, 69.perc, megy a meccs, 0-5 tobábbra is
valami technikai gubanc lehetett


7-1-re nyert az MTK U21.

köszönöm, 0-5 ig követtem a f24-en, utána később láttam, hogy nyertem
köszi azért