bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: Csongi1982 Dátum február 12, 2015, 11:34:27
Csak azért kérdeztem, mert nem törvényszerű, hogy nincs lehetőség az önkitiltás feloldására. Van olyan oldal (pl. Tippmixpro), ahol egy bizonyos idő letelte után lehet kérni az önkorlátozás törlését.

Pont a Tippmixpro kellene, hogy betartsa ezt az időt, hisz a szerencsejáték szabályozáskor folyamatosan arról fecsegnek, hogy a játékosok függőségét kellene elkerülni, erre meg pont ők szarják le.

Ez a chates T Attila mekkora lassú majom... A kérdésemre meg csak találgat. Valaki tudja esetleg hogy mit takar ami ki van írva a ma esti fél 9-es póker freerollhoz? Azt írja hogy azoknak akik kitöltöttek valami póker stratégia univerzum kvízt... Attila "asszongya" pokerstrategy.com, de mivel tíz perce nem ír, gondolom ez csak blöff  ;D

Amikor törölném a póker kliens, akkor feljön egy ablak, hogy törlöm-e... Van egy olyan opció is, hogy beszéljen a bónuszcsapattal. Tudja valaki, hogy ez mit takar? :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 12, 2015, 15:56:28
Amikor törölném a póker kliens, akkor feljön egy ablak, hogy törlöm-e... Van egy olyan opció is, hogy beszéljen a bónuszcsapattal. Tudja valaki, hogy ez mit takar? :)
Azt hogy kisirhacc naluk egy kis ingyen penzt ha ugyes vagy (esetleg par tokent). Egyebkent meg torold a klienst nyugodtan, en nagyon nem szeretek naluk pokerezni, szoval rosszul nem jarhatsz vele az fix.

Csak megakadt rajta a szemem, gondoltam rákérdezek. Köszönöm a gyors választ!

Ize, ha nagyobb osszeget forgattal naluk kartyan tuti kaphatsz redeposit bonuszt is pokerre (elvileg amugy is kellene erkeznie kethetente egynek), de mivel nekem egy kicsit a begyemben van a bugos szoftveruk en nem szoktam ezeket kihasznalni csak ha a sport reszre vagy a vegas/games szekcioba adnak.
Mondom, megkerdezni nem kerul semmibe, hatha kapsz valamit a vegen ingyen, chatelj veluk nyugodtan.

Sziasztok!

Haverom érdeklődne, hogy a testvére után, regisztrálna ő is bet365re.. Megkapja ő is a 100%os kezdőbónuszt? (Ugyanott laknak)

Köszi a választ !

Új ajánlat: a tenisz kötésekre adnak bónuszt, kötéstől függően akár 50%-ot.
http://www.sportgiochi365.com/extra/hu/promotions/other-sports/tennis-accumulator-bonus/

Sziasztok. Történet a kövi nyertem itt bónuszt forgattam tegnap este raktam az utolsót és ma volt a 90. nap Lépek be sehol a pénzem a bankom 90% beszélünk. Megnézem nyert az esti tippem valószinű 0.01-0.05 forint maradhatott a bónuszból hátra bár nem így fogadtam este direkt. Még is eltűnt de 1 óra chatelés után vissza kaptam a pénzem és 1 megkell forgatnom. Szóval megérte irni nekik és hálistennek nem buktam el a pénzem csak forgatni kell tovább.

Idézetet írta: Csongi1982 Dátum február 12, 2015, 11:17:27
Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben 5 éves önkitiltást kértem az oldalról (végleges kitiltásra nem volt lehetőség), abban az esetben 5 évig semmilyen úton-módon nem tudom ezt a korlátozást feloldani?


Elvileg nincs lehetőség, de gyakorlatilag van: kb. 8 hónap után írásban kértem a feloldást, amit új név alatt megkaptam, még fel is hívtak, hogy kikérdezzenek. De ha nem bírsz magaddal, akkor inkább ne térj vissza.

Ezt nehezen hiszem el..
Szerintem te fél év önkitiltáson voltál és mivel nem jelentkeztél egyből, ezért zárva maradt.. majd mivel a 8.hónapban kérted kinyitották. Azt viszont elképzelhetetlennek tartom hogy megszakítják az önkitiltást csak mert írtál egy levelet vagy emailt. Én 800emailt írtam és elhajtottak, pedig nem is önkizárni akartam magam,de leszarták.
Semmi értelme az egésznek, ha csak úgy kinyitják.

meg mi az hogy új név alatt?

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 13, 2015, 23:25:50
Ezt nehezen hiszem el..
Szerintem te fél év önkitiltáson voltál és mivel nem jelentkeztél egyből, ezért zárva maradt.. majd mivel a 8.hónapban kérted kinyitották. Azt viszont elképzelhetetlennek tartom hogy megszakítják az önkitiltást csak mert írtál egy levelet vagy emailt. Én 800emailt írtam és elhajtottak, pedig nem is önkizárni akartam magam,de leszarták.
Semmi értelme az egésznek, ha csak úgy kinyitják.

meg mi az hogy új név alatt?

Nem kötelező elhinned, de ez történt. Új regisztrációval visszaengedte, a korábbit továbbra is zárva tartják.

Időnként előfordul, hogy a felvehető most funkció minden ok nélkül eltűnik, pedig a piac nincs felfüggesztve. Ez történt a Vanni - Souza meccsen is. Reklamáltam az angol chaten, és az ügyintéző újra elérhetővé tette a cash outot. Hasonló esetben a magyar chaten reklamálva az ügyfélszolgálatos nem tett semmit, csak a szabályzatot másolgatta be. Szóval érdemes az angol chathez fordulni, ha eltűnne a cash out.

Sziasztok! Remélem jó helyen járok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogyan tudom elkerülni konkrét stratégiával, hogy lekorlátozzon a Bet365! Sajnos már két accountomat is lekorlátozták 3 héten belül. Szó ami szó, eszetlenül fogadtam! Arb szoftvert használok, szeretném elkerülni, hogy ez ismét megtörténjen!

Kosárlabdára szoktam fogadni, néha egy - egy foci meccs. Over/under, handi és moneyline fogadásokat. Általában maximum téttel játszom meg. Esetekben a maximum meghatározott tét 76.47eruo vagy 229euor vagy 722.22euro eseményenként. Persze ez függ az esemény típusától.

Nagyon várom már, hogy valaki segítsen, már az interneten átböngésztem mindent. Remélem segít valaki konkrétummal! Esetleg pedig ha megtörtént a gond, valami konkrét lépés, fogadási sorozattal vissza lehetne hozni a tiltást.
Előre is köszönöm!

Nem hülyék. Ha mindig ugyanarról a gépről nyomod észreveszik. Tök mindegy milyen ipről.Plusz az ilyen arbosokat mint téged extrán figyelnek. Nem hiszem hogy bármit is tudsz tenni, nem véletlenül nem találsz semmit a neten.