bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum február 14, 2015, 18:43:31
Időnként előfordul, hogy a felvehető most funkció minden ok nélkül eltűnik, pedig a piac nincs felfüggesztve. Ez történt a Vanni - Souza meccsen is. Reklamáltam az angol chaten, és az ügyintéző újra elérhetővé tette a cash outot. Hasonló esetben a magyar chaten reklamálva az ügyfélszolgálatos nem tett semmit, csak a szabályzatot másolgatta be. Szóval érdemes az angol chathez fordulni, ha eltűnne a cash out.

Már sokszor olvastam ezt az angol chates dolgot. Hogy lehet angol chathez fordulni?

Pl ha angolra állítod a nyelvet.

Idézetet írta: olahmate Dátum február 14, 2015, 21:38:50
Sziasztok! Remélem jó helyen járok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogyan tudom elkerülni konkrét stratégiával, hogy lekorlátozzon a Bet365! Sajnos már két accountomat is lekorlátozták 3 héten belül. Szó ami szó, eszetlenül fogadtam! Arb szoftvert használok, szeretném elkerülni, hogy ez ismét megtörténjen!

Kosárlabdára szoktam fogadni, néha egy - egy foci meccs. Over/under, handi és moneyline fogadásokat. Általában maximum téttel játszom meg. Esetekben a maximum meghatározott tét 76.47eruo vagy 229euor vagy 722.22euro eseményenként. Persze ez függ az esemény típusától.

Nagyon várom már, hogy valaki segítsen, már az interneten átböngésztem mindent. Remélem segít valaki konkrétummal! Esetleg pedig ha megtörtént a gond, valami konkrét lépés, fogadási sorozattal vissza lehetne hozni a tiltást.
Előre is köszönöm!

Bet365-nél pillanatok alatt lekorlátozzák ha valaki arbol, főleg egy friss számlával. A korlátozást úgy lehet általában késleltetni, hogy nem raksz max tétet, viszonylag kerek összegekkel fogadsz (tehát ezek a 76,47 euro meg hasonlók már eleve feltűnőek), nagyobb bajnokságokra is fogadsz, nem utalgatsz ki-be heti vagy esetleg napi szinten. De talán ezeknél is fontosabb, hogy régi, legalább 1-2 éves számlád legyen. Amiket leírtál egyenként is gyors korlátozáshoz vezetnek, együtt pedig kész életveszély.

mi az az arb szoftver? mert fogalmam sincs..
csak hogy tájékozott legyek :)
de tényleg érdekel..

Idézetet írta: Arzeen Dátum február 14, 2015, 22:58:52
mi az az arb szoftver? mert fogalmam sincs..
csak hogy tájékozott legyek :)
de tényleg érdekel..
Google!
______________

Más: nemrég figyeltem erre fel és azóta is látom több meccsnél, szóval nem árt észben tartani ezt az infót, irodán belül ugyanarra jobb odds-ot kínálnak:



Madrid-ra 3.25 helyett 3.40-et, a kettő ugyanazt jelenti.

Ha új számlám lesz,pénznem váltás miatt:duplikált számla,mennyire számítok akkor új ügyfélnek?
Vagy inkább név alapján veszi számba az embert számba?

Nem lesz bónuszod!

Ft-ből $-ba talán lessz. Nekem lett. Meg valaki itt írta már hogy ott volt neki is a 100%, ugyan ezzel a deviza változtatással.
De lehetséges hogy supp. figyelmetlensége miatt...


Akkor meg tudtuk hogy a supportok hibáznak, mondjuk a másolgatással nyílván ezt akarják el kerülni.  :)
Másrészt akinek ott van a 100%bónusz annak elvenni valószinűleg nem fogják. Hiszen hibás eredmény közlés esetén is osztogatják a bónuszokat, ami nem is bet365 hibája.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 15, 2015, 14:44:30
Google!
______________

Más: nemrég figyeltem erre fel és azóta is látom több meccsnél, szóval nem árt észben tartani ezt az infót, irodán belül ugyanarra jobb odds-ot kínálnak:



Madrid-ra 3.25 helyett 3.40-et, a kettő ugyanazt jelenti.

Más piacokon is rendszeresen eltérő szorzókat adnak.
Pl. focimeccseken az 1X2 és a dupla esély szorzók szinte mindig eltérnek az ugyanazt takaró ázsiai hendikep oddsoktól, illetve a mérkőzés gólok / goal line kínálatban is inkább az egyezés a ritka.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 15, 2015, 19:42:56
Más piacokon is rendszeresen eltérő szorzókat adnak.
Pl. focimeccseken az 1X2 és a dupla esély szorzók szinte mindig eltérnek az ugyanazt takaró ázsiai hendikep oddsoktól, illetve a mérkőzés gólok / goal line kínálatban is inkább az egyezés a ritka.
Igen, de ez már mondhatni köztudott :)  (lehet az én észrevételem is csak nekem új) itt a fórumon már sokszor sokan megállapítottuk, nálam alap, hogy az Ázsiai részt mindig vizsgálom fogadás előtt összevetve a "testvér" piacokkal. És mindez élőben is fennáll. Az ázsiai hendikep és goal line szorzók meg szerintem sokkal "nyugtalanabbak" is, tehát sűrűbben ugrálnak fel-le.

Idézetet írta: Irtis Dátum február 14, 2015, 18:43:31
Időnként előfordul, hogy a felvehető most funkció minden ok nélkül eltűnik, pedig a piac nincs felfüggesztve. Ez történt a Vanni - Souza meccsen is. Reklamáltam az angol chaten, és az ügyintéző újra elérhetővé tette a cash outot. Hasonló esetben a magyar chaten reklamálva az ügyfélszolgálatos nem tett semmit, csak a szabályzatot másolgatta be. Szóval érdemes az angol chathez fordulni, ha eltűnne a cash out.

Megint nem volt elérhető a cash out, ezúttal a Cecchinato - Nieminen meccsen. Ott volt a fogadásaim fül alatt, de a felvehető most összeg befagyott, nem reagált a szorzó változásaira, és rányomva nem történt meg a cash out. Most is reklamáltam az angol chaten, és lett is eredménye: hirtelen elkezdett vadul ugrálni a felvehető összeg miközben a szorzó változatlan volt, de nem lehetett felvenni. Szerintem utólag írták be a pontokat, és emiatt volt ez. Viszont mire a cash out utolérte volna a meccs állását, addigra már vesztett Cecchinato, akire fogadtam. A chaten elismerték a hibát (ez is valami, a magyar ügyfélszolgálatra nem jellemző), és továbbították a megfelelő osztályra. Azt szeretném kérni, ha mással is előfordul ez, akkor jelezze az angol chaten vagy az angol email ügyfélszolgálatnak. Minél több visszajelzés jön, annál nagyobb az esély, hogy komolyan foglalkoznak az üggyel. Jó lenne, mert a stratégiámhoz gyakran kellene használni a cash outot.

Idézetet írta: Irtis Dátum február 16, 2015, 21:27:08
Jó lenne, mert a stratégiámhoz gyakran kellene használni a cash outot.


A szabályzatukban meg van ilyen hülyeség, hogy ne tegyünk a cash out-ra alapozva fogadásokat. De ha fogadsz Nieminen-re is egy kikalkulált összeggel, miért nem jó?

Egyrészt, mert akkor kisebb tétekkel játszhatok, mert kell hagyni a visszafogadásra is, másrészt meg nehéz a másodpercenként változó oddsokkal számolni a visszafogadás tétjéhez. Tudom, hogy nem garantálják a cash outot, és nem szabad csak erre alapozni, de rohadt idegesítő, hogy tudom, hogy technikailag képesek rá, sokáig teljesen megbízhatóan működött, most meg *akodnak.