bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum július 29, 2015, 18:42:20
Akkor én megúsztam.

Hát hozzám képest igen olcsón...én nagyon megszenvedtem velük....gyakorlatilag 3 szor vizsgálták felül tévesen mind az angolok mind a magyarok....komolyan mondom nem akartam elhinni....

Nem sportfogadáshoz tartozik ugyan de lehet fogadni a Dota2 világbajnokságra is ahol most vannak még a nagy döntő előtti csoportmeccsek..,számomra új,hogy erre is lehet már fogadni  :angel:
( pc-n futó játék amúgy aki nem ismerné )

#4832 július 30, 2015, 18:35:00, bendehal
Idézetet írta: kreatos Dátum július 30, 2015, 09:03:43
Nem sportfogadáshoz tartozik ugyan de lehet fogadni a Dota2 világbajnokságra is ahol most vannak még a nagy döntő előtti csoportmeccsek..,számomra új,hogy erre is lehet már fogadni  :angel:
( pc-n futó játék amúgy aki nem ismerné )

Pinnaclesports-on is fenn van, de bet365-ön is régóta.
Azért csak óvatossan.  :)
http://444.hu/2015/02/05/botrany-botrany-hatan-a-csgo-ban/

Szánalmas ez az iroda..már egyre jobban idegesít komolyan mondom...raktam egy kézi meccset kezdés előtt 1 órával.....erre jön egy ilyen e-mail:


We are contacting you regarding bet ID YB8281693622I placed at the odds of 1.80 on Serbia U19 -3.5 (Match Handicap Serbia U19 vs Tunisia U19). We have identified that this selection was placed after the outcome was already known or a material advantage was gained and as such, in accordance with our rules, the selection has been made void.

Please accept our apologies for any inconvenience caused.


Kérdezem a chaten hogy ugyan mondják már meg hogy milyen előnyöm származott hogy meccs előtt 1 órával fogadtam.Kérdeztem...2-vel kellett volna??Vagy honnan tudtam volna az eredményt előre??Nem is értem....ez teljesen nonszensz..ez nálam egyenlő a lopással..

Bet365-ön működik még az a zsiványkodás,hogy megigényeljük a bónuszunkat (a maximum 15ezret) és tenisz meccsek fogadásával egy kis ingyen pénzhez juthatunk? Én kb. egy éve sikeresen tudtam ezt alkalmazni most új ip-ről új számláról már nem merem megprobálni,mert mintha erre említést tettek volna a szabályoknál.Valakinek tapasztalat

Idézetet írta: nolimit001 Dátum augusztus 01, 2015, 14:52:14
Én kb. egy éve sikeresen tudtam ezt alkalmazni most új ip-ről új számláról már nem merem megprobálni,mert mintha erre említést tettek volna a szabályoknál.
Emlitest tettek arra hogy tiltott a multiacc? Igen, nincs olyan ceg amelyik kihagyna ezt a T&C-jebol.

Ezt a zsiványkodást inkább úgy hívják hogy csalás, azt pedig nem nagyon engedik. Amúgy meg légy szíves ne nagyon húzd le őket, mert így is egyre nagyobb szar ez az iroda, mi lesz ha szezonkezésre lenullázod őket.

De ez egy működő módszer volt nekem 1 éve és te meg légyszíves ne álszenteskedj.Nyilván az én kis pár ezer forintom fogja földhöz vágni őket :D Na de még nem kaptam választ a kérdésemre.

Idézetet írta: nolimit001 Dátum augusztus 01, 2015, 15:27:32
De ez egy működő módszer volt nekem 1 éve és te meg légyszíves ne álszenteskedj.Nyilván az én kis pár ezer forintom fogja földhöz vágni őket :D Na de még nem kaptam választ a kérdésemre.

No limit a neved, gondoltam nagy ász vagy  :D

Amúgy mi a konkrét kérdés? Milyen módszert alkalmaztál? Ha csak teniszre fogadsz, semmi bajod nem lesz addig amíg ki nem derül hogy neked már van egy számlád csak más IP-vel. Amint kiderül a turpisság, a módszered mehet a levesbe.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 01, 2015, 17:10:44
No limit a neved, gondoltam nagy ász vagy  :D

Amúgy mi a konkrét kérdés? Milyen módszert alkalmaztál? Ha csak teniszre fogadsz, semmi bajod nem lesz addig amíg ki nem derül hogy neked már van egy számlád csak más IP-vel. Amint kiderül a turpisság, a módszered mehet a levesbe.


Kenyér te vagy az?? :great:


Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 02, 2015, 09:17:36
Először is ki az a kenyér?  :D


A fórum 80%a tudja csak te nem:D

#4842 augusztus 02, 2015, 11:11:05, alexthebest
Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 02, 2015, 10:15:35

A fórum 80%a tudja csak te nem:D

Pedig elég régóta vagyok itt ahhoz hogy ismerjek mindn elvetemültet, úgyhogy kifejthetnéd miért is emlékeztetlek rá  ;D

Hogy ne legyen off:

Van ez a bingó bet365-ön. Én csak most (úgy 7 éve vagyok az oldalon) jutottam odáig hogy benézzek, egyáltalán észrevegyem  :D Most is csak azért mert egy másik fogadóoldalon kedvem támadt egy kör bingóra, és ott a bet365 -ről beszéltek a chaten. Van újoncoknak 7 napi ingyen bingó, de nagyon gyatra. Volt hogy két napig nem adott nekem semmit (vagy azoknak akik helyettem játszották le, amíg nem értem rá  :)). Mindegy, első nap sikerült 7 ezret kipörgetni, szóval aki még hozzám hasonlóan nem próbálta, az kezdjen bele, hátha több szerencséje lesz mint nekem.

*egyébként 4 ill 6 fontot osztanak szét (1, 2 line 1 font, FH 2 font, a többi ha 1tg, vagy roll on bingó van), 4x forgatási követelménnyel.

#4843 augusztus 02, 2015, 11:20:57, 4eventeVB
Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 02, 2015, 10:51:12
Pedig elég régóta vagyok itt ahhoz hogy ismerjek mindn elvetemültet, úgyhogy kifejthetnéd miért is emlékeztetlek rá  ;D

Hogy ne legyen off:

Van ez a bingó bet365-ön. Én csak most (úgy 7 éve vagyok az oldalon) jutottam odáig hogy benézzek, egyáltalán észrevegyem  :D Most is csak azért mert egy másik fogadóoldalon kedvem támadt egy kör bingóra, és ott a bet365 -ről beszéltek a chaten. Van újoncoknak 7 napi ingyen bingó, de nagyon gyatra. Volt hogy két napig nem adott nekem semmit (vagy azoknak akik helyettem játszották le, amíg nem értem rá  :)). Mindegy, első nap sikerült 7 ezret kipörgetni, szóval aki még hozzám hasonlóan nem próbálta, az kezdjen bele, hátha több szerencséje lesz mint nekem.

*egyébként 4 ill 6 fontot osztanak szét (1, 2 line 1 font, FH 2 font, a többi ha 1tg, vagy roll on bingó van), 4x forgatási követelménnyel.


hol találom a bingot?  :D már megtaláltam... hol vannak ezek az ingyér játékok?

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 02, 2015, 11:18:33

hol találom a bingot?  :D

Zenmate-et használok mindig, azzal kiadja. Aztán mióta bingózom már anélkül is firefoxon.