bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum szeptember 23, 2015, 20:15:01
Más is észrevette, hogy az utóbbi két napban a meccsek élőben követése során egyszer csak befagy a statisztika? Már nem az első alkalom nálam és rohadtul idegesítő. Rendszerint félidő után csinálja ezt. Ja és ma volt olyan is, h a meccs egyszer csak eltűnt 25 perc után a kínálatból...nevetséges..

Az hogy eltűnik azért nem olyan ritka...ma én is láttam egy ilyet, lett 2, két rigai csapat meccse. Gondolom valamilyen gubanc van, ami miatt nem tudják a helyszínről továbbítani biztonságosan az infókat.

Nagyon sok minden eltűnik, még a Kerber-Brengle első labdamenetei is le lettek véve, pedig stream volt hozzá.

Idézetet írta: Narusco Dátum szeptember 23, 2015, 20:36:20
Az hogy eltűnik azért nem olyan ritka...ma én is láttam egy ilyet, lett 2, két rigai csapat meccse. Gondolom valamilyen gubanc van, ami miatt nem tudják a helyszínről továbbítani biztonságosan az infókat.

Nekem egy litván élvonalbeli vált köddé... :-\

Angol bankszámlaszámra fizetnek ki, ha már fizettem be a hozzátartozó kártyáról? Természetesen az én nevemen van a sport és bankszámla is csak kinn élek Angliában, és ha igen mennyi idő alatt érkezik meg? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Tapasztalatom ugyan nincs, de szinte biztosan kifizetnek. Nekik tök mindegy, hogy hova fizetnek, csak a neveden legyen a számla.

Idézetet írta: professor25 Dátum szeptember 25, 2015, 15:00:29
Angol bankszámlaszámra fizetnek ki, ha már fizettem be a hozzátartozó kártyáról? Természetesen az én nevemen van a sport és bankszámla is csak kinn élek Angliában, és ha igen mennyi idő alatt érkezik meg? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Én arra vagyok kiváncsi ha Angliából bejelentkezel,akkor mit szól az iroda a külföldi IP-hez vagy szólni kell nekik,hogy kint tartózkodik az ember?

Idézetet írta: Larsson Dátum szeptember 29, 2015, 12:06:32
Én arra vagyok kiváncsi ha Angliából bejelentkezel,akkor mit szól az iroda a külföldi IP-hez vagy szólni kell nekik,hogy kint tartózkodik az ember?
Amennyiben az adott iroda valtott ki UK licenszet nem erdekli oket a brit IP cim (sajat tapasztalatbol mondom, szinte senki nem foglalkozik a kulfoldi IP cimeddel amennyiben az adott orszag torvenyei engedik a szerencsejatekot ill. nem multizol rajta). Ahogy a kifizetesnel/regisztracional sem az allampolgarsag szamit, hanem az aktualis lakohely.
Teljesen mindegy hogy magyar-lengyel-osztrak vagy, ha angol kartyaval fizettel be es az angol lakcimed van leigazolva naluk gond nelkul kifizetnek az angol bankszamladra.

Jégkorong MOL Liga, Újpest - Csíkszereda, ma 18:00
Bet365-ön 3-esélyben hazai 1.90, tippmixpron 1.45 (1.33-ról ment fel 1.45-ig)
Bet365-ön 2-esélyben hazai 1.65, tippmixpron 1.17

Csak úgy beírtam, hátha valakit érdekel :D arbolni nem ér, mert a magyar oldalon kettes kötés van, de talán valaki húz egy kis hasznot a dologból :)

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum október 05, 2015, 15:53:50
Jégkorong MOL Liga, Újpest - Csíkszereda, ma 18:00
Bet365-ön 3-esélyben hazai 1.90, tippmixpron 1.45 (1.33-ról ment fel 1.45-ig)
Bet365-ön 2-esélyben hazai 1.65, tippmixpron 1.17

Csak úgy beírtam, hátha valakit érdekel :D arbolni nem ér, mert a magyar oldalon kettes kötés van, de talán valaki húz egy kis hasznot a dologból :)

Csak most vettem észre, így nem játszottam meg, de a kettes kötésnél is van esély az arbolásra.
Egyrészt mellé lehet tenni egy 1.01-es szorzót, amit később játszanak és így csak akkor kell lefedezni, ha a "főtipp" itt nyert, vagy le lehet játszani két fogadásként, mondjuk az egyik szelvényen egy foci hazai győzelmet mellé téve, a másikon meg ugyanazt a meccset X2-vel. (vagy simán alatt-felett fogadásokkal, csak az sokkal átlátszóbb, így ilyenkor szerencsésebb egy "cross market" fogadáspár)
Persze a pro gyenge szorzói miatt egyik sem annyira szerencsés megoldás, de nagy arbnál belefér.

Tényleg, erre nem is gondoltam, pedig (igaz hogy nem szoktam ezt a módszert csinálni de gondolom) ez hatalmas arbolási lehetőségnek számított.

Ingyen pénz?

Valóban ingyen pénz, és ki is kell ezt használni!

Aki Bet365-ön játszik arra vonatkozik kizárólag a promóció.

Ismerős lehet számotokra, a 3000 Ft értékű ingyen fogadás a X vs Y meccsekre. Mindig különböző nagyobb meccsekre kínálja fel a Bet365.

A Bet365 promóciója azt mondja, hogy tegyél meg x összeggel (maximum 3000 Ft-tal) egy tetszőleges fogadást a meccsre, és fogadj majd élőbe is a találkozóra. Amennyiben az élő fogadáskor megrakott tipp hibás, a tétet visszaadják.

Ezt a lehetőséget számtalan módon ki lehet használni, sokan hazardíroznak az ingyen pénzzel, de a biztonságot szeretőek, ebből bizony 100%-os valószínűséggel ingyen pénzt szerezhetnek.

Nem az első ilyen promóciójuk, rengetegszer megjátszottam már.

A dolog lényege az, hogy a fogadásaid kiegészítsék egymást. Tehát ha meccs előtt megrakod a X csapatot 1.83-ért, 3000-rel, és a meccs első másodpercében a Y-t vagy döntetlent 2.00-ás oddsért, akkor egész egyszerűen nem veszíthetsz, hiszen:

Ha nyer az X, kapsz 5490 Ft-ot a helyes tippért, és a meccs közben felrakott 3000-red visszafizetik, így 8490 Ft-tal zárod, és 6000 Ft-ot költöttél. Ha nyer az Y vagy döntetlen, akkor 3000 Ft felrakott tétedre kapsz 6000 Ft-ot vissza és egy centet sem veszítettél.

De ez így nem garantál fix profitot, csak azt a lehetőséget, hogy vagy nyersz vagy nullán maradsz.

Viszont, ha meccs előtt megteszel egy 1.5-1.6 körüli oddsot, és meccs közben annak az ellenpárját, 2.37-2.5 körüliért, akkor könnyel kiszámolható, hogy mindenképpen és garantáltan profitálni fogsz.

Hiszen, ha a meccs előtt feltett 1.6-os odds jön, akkor 4800 Ft-od lesz és visszakapod a 3000-ret, így 7800-ba zárod, tehát 1800 Ft profitba, míg ha a 2.37-es odds jön, akkor 7110 Ft-ba zárod, tehát 1110 Ft pluszba.

Az oddsokhoz mérten lehet a fogadások kockázatot növelni vagy csökkenteni, egy biztos, átlagosan egy 1450 Ft profitot 100%-os biztonsággal nyerni lehet a holnapi meccsen, és ezt bizony kár kihagyni.

Azt pedig, hogy mekkora fix profitot áldozol fel egy esetleges nagyobb nyereményért az meg csak rajtad múlik.

Természetesen, ha úgy gondolod, hogy döntetlen lehetséges a mérkőzésen, akkor érdemes mérkőzés előtt az 1.3 körül mozgó 12 (tehát vagy X vagy Y csapat nyer) funkciót megrakni, lemondva ezzel a fix profit egy részéről, de cserébe kapsz egy lehetőséget, ami ha bejön, tehát ha X lesz a mérkőzés, 3-4, de akár 5-6 ezer Ft is jöhet tisztán ez csak az X oddsától függ.

Akinek az élete a kockáztatás ő megpróbálhatja azt is, hogy mérkőzés előtt egy 1,01-es oddsot választ, ami szinte lehetetlen, hogy elmenjen, és mérkőzés közben kap egy nagyon baráti teljesen ingyen 3000 Ft-ot, és rárakhatja olyanra, amire egyébként soha nem tenne magától, pl egy meglepi pontos eredményre 34-es oddson, és kitudja, ha szerencséje lesz, akkor nagyon megérte.

De én úgy vagyok vele, hogy ha már ingyen adják, szedjük ki azt fixen!

Sok sikert mindenkinek!

A szabályzatuk szerint nem lehetne úgy fogadni, hogy biztos profitod legyen. Nem lehetne egymást fedő piacokra tenni. Pl meccs előtt 1re meccs közben X2re.


Az más kérdés, hogy erre hivatkozva nem vettek el bónuszt. Vagyis nem hallottam ilyenről.

ezis szinte 99% tatktika   nézz vissza  10 év statisztikát hány olyan csapat van aki nem játszik döntetlent   mondjuk legyen zsiros odsért  NHl jégkorong   döntetlen, pakolod mindig duplázva a dönetlent arra a csapatra amit kiválasztasz, ez kb 3,5 ods,  és ezt futtathatod kb 3 vonalon külön csapatokkal,,,jó kell hozzá pénz, de szinte 99% hogy jön az x előbb utóbb..

Idézetet írta: Buszsofőr Dátum október 05, 2015, 21:45:11
Ingyen pénz?

Valóban ingyen pénz, és ki is kell ezt használni!

Aki Bet365-ön játszik arra vonatkozik kizárólag a promóció.

Ismerős lehet számotokra, a 3000 Ft értékű ingyen fogadás a X vs Y meccsekre. Mindig különböző nagyobb meccsekre kínálja fel a Bet365.

A Bet365 promóciója azt mondja, hogy tegyél meg x összeggel (maximum 3000 Ft-tal) egy tetszőleges fogadást a meccsre, és fogadj majd élőbe is a találkozóra. Amennyiben az élő fogadáskor megrakott tipp hibás, a tétet visszaadják.

Ezt a lehetőséget számtalan módon ki lehet használni, sokan hazardíroznak az ingyen pénzzel, de a biztonságot szeretőek, ebből bizony 100%-os valószínűséggel ingyen pénzt szerezhetnek.

Nem az első ilyen promóciójuk, rengetegszer megjátszottam már.

A dolog lényege az, hogy a fogadásaid kiegészítsék egymást. Tehát ha meccs előtt megrakod a X csapatot 1.83-ért, 3000-rel, és a meccs első másodpercében a Y-t vagy döntetlent 2.00-ás oddsért, akkor egész egyszerűen nem veszíthetsz, hiszen:

Ha nyer az X, kapsz 5490 Ft-ot a helyes tippért, és a meccs közben felrakott 3000-red visszafizetik, így 8490 Ft-tal zárod, és 6000 Ft-ot költöttél. Ha nyer az Y vagy döntetlen, akkor 3000 Ft felrakott tétedre kapsz 6000 Ft-ot vissza és egy centet sem veszítettél.

De ez így nem garantál fix profitot, csak azt a lehetőséget, hogy vagy nyersz vagy nullán maradsz.

Viszont, ha meccs előtt megteszel egy 1.5-1.6 körüli oddsot, és meccs közben annak az ellenpárját, 2.37-2.5 körüliért, akkor könnyel kiszámolható, hogy mindenképpen és garantáltan profitálni fogsz.

Hiszen, ha a meccs előtt feltett 1.6-os odds jön, akkor 4800 Ft-od lesz és visszakapod a 3000-ret, így 7800-ba zárod, tehát 1800 Ft profitba, míg ha a 2.37-es odds jön, akkor 7110 Ft-ba zárod, tehát 1110 Ft pluszba.

Az oddsokhoz mérten lehet a fogadások kockázatot növelni vagy csökkenteni, egy biztos, átlagosan egy 1450 Ft profitot 100%-os biztonsággal nyerni lehet a holnapi meccsen, és ezt bizony kár kihagyni.

Azt pedig, hogy mekkora fix profitot áldozol fel egy esetleges nagyobb nyereményért az meg csak rajtad múlik.

Természetesen, ha úgy gondolod, hogy döntetlen lehetséges a mérkőzésen, akkor érdemes mérkőzés előtt az 1.3 körül mozgó 12 (tehát vagy X vagy Y csapat nyer) funkciót megrakni, lemondva ezzel a fix profit egy részéről, de cserébe kapsz egy lehetőséget, ami ha bejön, tehát ha X lesz a mérkőzés, 3-4, de akár 5-6 ezer Ft is jöhet tisztán ez csak az X oddsától függ.

Akinek az élete a kockáztatás ő megpróbálhatja azt is, hogy mérkőzés előtt egy 1,01-es oddsot választ, ami szinte lehetetlen, hogy elmenjen, és mérkőzés közben kap egy nagyon baráti teljesen ingyen 3000 Ft-ot, és rárakhatja olyanra, amire egyébként soha nem tenne magától, pl egy meglepi pontos eredményre 34-es oddson, és kitudja, ha szerencséje lesz, akkor nagyon megérte.

De én úgy vagyok vele, hogy ha már ingyen adják, szedjük ki azt fixen!

Sok sikert mindenkinek!

+1000 forintért biztos nem kockáztatnám meg hogy többet ne kapjak bonuszokat, vagy egyéb büntetés legyen. Inkább meccs előtt egy 0,5 over, vagy valami hatalmas +os hendi az egyik csapatra, és megpróbálok az "ingyen" 3k-val valami szaftosat. Ha pedig bukik az 1.01-es meccs előtti fogadásom, akkor így jártam.

Idézetet írta: Buszsofőr Dátum október 05, 2015, 21:45:11
Ingyen pénz?

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 05, 2015, 21:54:21
A szabályzatuk szerint nem lehetne úgy fogadni, hogy biztos profitod legyen. Nem lehetne egymást fedő piacokra tenni. Pl meccs előtt 1re meccs közben X2re.


Az más kérdés, hogy erre hivatkozva nem vettek el bónuszt. Vagyis nem hallottam ilyenről.

Szerintem nincsen kapacitásuk átnézni a fogadásokat és a "cross market" fogadások miatt ez hihetetlenül sok variáció lenne egyébként is (pl. egy sima hazai győzelmet le lehet játszani AH -0,5-ként vagy a félidő/végeredmény fogadások közül 3 megjátszásával is (1/1, x/1, 2/1...), tehát lényegében végtelen a variációk száma) de azért én sem kockáztatnám meg irodán belül, hogy ennyire nyilvánvalóan menjek garantált profitra.

Ráadásul ha egy másik iroda segítségével ügyeskedünk (amely, ha szigorúan vesszük a szabályzatukat, szintén tilos), akkor inkább 2000 ft körül lesz a garantált profitunk egy ilyen 3000 ft-os ajánlat esetében, bár ehhez már nagyobb tőke kell.