bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum április 03, 2016, 13:13:31
Te vagy a sokadik aki ebbe beleszalad a bet365nél..

Nem írtak el ők semmit, ez a kegyelmi szabály a kínai bajnokságban évek óta jelen van. Sokan és sokszor megszívták már ezt. Olyan hogy ők valamilyen oddsot elírnak  nem nagyon van ha mégis akkor utólag úgy is törlik, szóval FELESLEGES megjátszani.


http://www.365sport365.com/extra/en/results-and-archive/results/?Fromdate=02%2f04%2f2016+12%3a11&SearchPath=result&FixtureId=55238969&Period=1&ChallengeId=28808605&CompetitionId=20423049&SportId=78&SportDesc=Handball&Todate=03%2f04%2f2016+12%3a11&LanguageId=1&Zoneid=4


láthatod, hogy volt 30. gól,de 31. már nem. SZóval 30gól volt és vesztes lett a fogadásod.

Előző oldal...

Ha a bet365 ÜF felhív az Egyesült Királyságból akkor ugye nem kell nekem is fizetni a beszélgetésért?  :laugh:

Ezen a számon: 448456000365

Regisztráltam a bet365-re.És a kifizetésnél 2 rész van.És mind a kettőnél kell teljesíteni 1-1 azonosítási opciót.Mind a 2nél teljesítettem 1-1 opciót.Az elsőnél ez oké.De a másodiknál még mindig azt írja ki hogy teljesitsek 1-et de már itt is meg van egy.Akkor most mi van?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 07, 2016, 09:17:41
Én úgy tudom(bár javítson ki valaki ha mégsem így van), ha félidőig egyik csapat vezet 15-tel akkor vége a meccsnek, vagy ha a második félidőben bármikor kialakul a 16 gólos különbség a két csapat között.


Pont ma volt egy meccs, nevszerint Tianjin-Zhejiang 17-1 most jelenleg a 29.percben es nem fujtak le a meccset erdekes modon... :) Nem ertem, es nem ertek a kezilabdahoz, csak elszoktam olvasgatni a dolgokat, kommenteket az oldalon :)

Idézetet írta: Jhanee Dátum április 09, 2016, 09:33:08

Pont ma volt egy meccs, nevszerint Tianjin-Zhejiang 17-1 most jelenleg a 29.percben es nem fujtak le a meccset erdekes modon... :) Nem ertem, es nem ertek a kezilabdahoz, csak elszoktam olvasgatni a dolgokat, kommenteket az oldalon :)

Félidőig mindenképpen lemegy a meccs. Ha a félidőben több, mint 15 (vagy 16 passz) a különbség, akkor vége, ha a folytatásban bármikor 15 lenne a különbség, akkor azonnal vége a mérkőzésnek.

Be akarok jelentkezni az oldalra és ezt írja ki

Rendszerünk szerint Ön nem engedélyezett területről próbál hozzáférni a weboldalhoz. Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy ez a megállapítás helytelen, kérjük lépjen velünk kapcsolatba segítségért.

Mit tudok tenni ez ellen vagy miért van ez?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 13, 2016, 16:46:05
Be akarok jelentkezni az oldalra és ezt írja ki

Rendszerünk szerint Ön nem engedélyezett területről próbál hozzáférni a weboldalhoz. Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy ez a megállapítás helytelen, kérjük lépjen velünk kapcsolatba segítségért.

Mit tudok tenni ez ellen vagy miért van ez?

nekem akkor írta ezt mikor úgyhagytam a zenmate-et :D pl német vagy román címről nem enged be asszem

#5422 április 13, 2016, 19:31:20, Al Bundy
eléág érdekes ez a bet365 mostanában főleg a kézilabdában. Az időket elirják vagy szándékosan vagy nem tudom, de az akkor kíirt időnek megfelelő odszokat adnak, majd modosítanak az időn mikor rájőnnek hogy nem valódi, a lényeg hogy utánna a fogadást is modositják.pl.

"KQ8253449310L azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 4.50 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett 52.5 (Összesített - további piacok TM Tønder v Nordsjælland Håndbold). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.40 szorzóval kerül rendezésre.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata"

majd ma:
siófok-érd női kézi : 57 ik perc 47. gól, 52ik perc 48. gól , tehát sima átbaszás aki pakolta az underek bukott , aki meg overeket tett annak meg modositják az odszát tiszta röhej.

aszomoró hogy kifizették rendesen 4,5 szorzóval majd utánna modosítottak, komolyan mondom kezd egy vicc lenni ez az iroda, vagy direkt csinálják?

Itt üt vissza az óriási élő kínálatuk. Nem tudják minden meccsen garantálni a rendes követést, és ebből lesznek az ilyen hibák. Szerintem jobban tennék, ha inkább a kínálatot nyesnék vissza kicsit, mert ezzel csak a jó hírnevüket rombolják.

Idézetet írta: Al Bundy Dátum április 13, 2016, 19:29:19

siófok-érd női kézi : 57 ik perc 47. gól, 52ik perc 48. gól , tehát sima átbaszás aki pakolta az underek bukott , aki meg overeket tett annak meg modositják az odszát tiszta röhej.

aszomoró hogy kifizették rendesen 4,5 szorzóval majd utánna modosítottak, komolyan mondom kezd egy vicc lenni ez az iroda, vagy direkt csinálják?

Nem hiszem, hogy szándékosság van benne, egyszerűen nincs automatizálva az idő szinkronizálása, így meg attól függ, hogy mit mutat az élő felület, hogy megállítják-e akkor az órát, amikor a játékvezetők ezt jelzik...
Kéziben ugye sokszor áll meg az óra, erre külön ember kéne nekik, aki csak ezt figyeli.

Ugyanakkor ha az iroda ellen fogadunk, akkor abban is van logika, ha nem vesszük készpénznek az általuk közölt adatokat!   ;)
Érdemes streamet keresni a meccshez, ahol látszik a közvetítésen az óra is, vagy több irodánál is követni a meccset, hátha úgy könnyebb a valós eredményt vagy óraállást megfejteni.

Egyébként te véletlenül futottál bele ilyen törlésekbe, vagy eleve hibás szorzókra vadászol?  :)

4.5-ről 1.4-re módosított szorzó, akkor az több volt, mint value bet...

szoktam tenni kézilabdra gólokra overt nagy szorzókkal főleg a mecs vége előtt , mert azt tapasztaltam, hogy az utolsó 5 percben elég rendesen dobálják a gólokat, bár számomra elég hihetetlen mecsek vannak, volt egy török férfi meccs azon az utolsó 5 percben volt 12 gól, nem akartam hinni a szememnek, tehát vannak furcsaságok, de már kezdem azt hinni hogy csalnak az idővel.

de ugye az ott megirt idővel, arányosan adják az odszokat.

az unibeten is van hogy elirják az odszokat, de ott eddig sose törölték és mindig jóváírták, szóval ez is iroda függő

#5426 április 20, 2016, 16:10:58, Irtis
Tettem egy 3-as kötést: Zverev, Sakkari és Pouille. Az első 2 meccs nyertes lett, de Pouille meccse nem kezdődött el időben eső miatt, és valószínűleg csak holnap játsszák le. A probléma az, hogy a kötésemre nem kínálnak cash outot, pedig szívesen fogadnék még ma további meccsekre is. Egy pillanatra betették a meccset élőben, de felfüggesztett piaccal, ami azóta úgy maradt, bár a meccs közben lekerült a kínálatról. A felfüggesztett piac okozza a problémát, emiatt nincs cash out felkínálva, holott a mérkőzés előtti piac továbra is aktív. Normál esetben ilyenkor lehetne cash outolni. A live chaten reklamáltam, de csak annyit mondtak, hogy a traderek döntése a felfüggesztés, és majd törekednek rá, hogy újra elérhető legyen, de fél óra alatt nem történt semmi, gondolom nem is fog. Kár, pedig pont ezt szeretem a Bet365-ben, hogy gond nélkül lehet kombinálni élőt és meccs előtti fogadást, és mindenre van cash out (kivéve az élő kézi). Hülyék, mert biztos van más is, akinek így beragadt a pénze egy napra, és ezzel a saját forgalmukat csökkentik...

Update: Megint megpróbáltam a chaten, és egy másik ügyintéző felajánlotta, hogy kiértékeli a fogadást kettes kötésként, a Pouille meccs nélkül. Tanulság: érdemes próbálkozni különböző ügyintézőknél, ha valamit nem sikerül elsőre megoldani. Ez így már korrekt a Bet365-től.

Nagy királyok voltak. Általában én védem őket de azért most bekaphatják. A bingos double your money promójuk kb egy éve fut kisebb megszakításokkal. Hetente 50fontig jóváírták kp-ként az előző héten mobilról nyert összegeket bizonyos termekben.  Eddig mindig kpt adtak, egyből kivehető pénzt, utolsó héten csak úgy a semmiből megváltoztatták a termst és bónuszt adtak helyette. Hát a pofám leszakad, most forgathatom meg  a 45eurom. Jó ha 30euró marad belőle.. Vagy kevesebb.

#5428 április 28, 2016, 10:26:31, SPF Admin
A müködő címnél ezt kapom: The connection has timed out

Másnak sem jön be?

Most működik a bet365.com,nem kell alternatív cím