bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Idézetet írta: hilles Dátum október 24, 2016, 00:01:51
ja értem. akkor viszont szólhatnál pár szót az érdekünkben, hogy az európai ügyfelek elégedetlenek és lázonganak a negatív diszkrimináció miatt  ;D

de komolyra fordítva a szót meg lehetne kérdezni hogy a szigetországiaknak miért jár ennyivel több ajánlat, vagy milyen logika alapján küldik ezeket ide és oda? mikor számíthatunk mi a következőre?

Megérdeklődjük.

Idézetet írta: Csabi05 Dátum október 24, 2016, 00:16:23
Mert a bet365-öt Stroke-on-Trentben alapították, szerintem ezért.

Freud.Infarktusközeli állapotban nézheted a meccseket amire tippeltél,onnét jöhet a stroke.  :crazy: Amúgy Stoke-on-Trent.(Hacsak nem szándékosan írtad el.)

Idézetet írta: hilles Dátum október 24, 2016, 00:01:51
ja értem. akkor viszont szólhatnál pár szót az érdekünkben, hogy az európai ügyfelek elégedetlenek és lázonganak a negatív diszkrimináció miatt  ;D

de komolyra fordítva a szót meg lehetne kérdezni hogy a szigetországiaknak miért jár ennyivel több ajánlat, vagy milyen logika alapján küldik ezeket ide és oda? mikor számíthatunk mi a következőre?
Milyen diszkrimináció? Nem sok angolt látsz több számlával cigánykodni, meg arbolni, meg stb., nem kell ezen csodálkozni. Náluk a kezdőbónusz se 15 ezer forint, hanem 200 GBP. Csoda, hogy néha adnak valamit ide is, meg kell becsülni.

#5823 október 24, 2016, 21:47:29, Alk
Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum október 24, 2016, 21:29:56
Milyen diszkrimináció? Nem sok angolt látsz több számlával cigánykodni, meg arbolni, meg stb., nem kell ezen csodálkozni. Náluk a kezdőbónusz se 15 ezer forint, hanem 200 GBP. Csoda, hogy néha adnak valamit ide is, meg kell becsülni.

Vannak itt is, hidd el. Csak nezz be egy arbforumra. A shop arbingrol mar nem is beszelve. Az mar mas kerdes, hogy aki itt nem profi, az tenyleg hulye, es nyomjak a correct score-t, mintha muszaj volna. Amugy meg nem kell felteni a fogadoirodakat, sem erkolcsi kerdest csinalni belole. Ok a penzunket akarjak, mi meg az oveket.

Ui: A 200 font pedig pont ugy aranylik az angol atlagfizeteshez, mint a 15 ezer az otthonihoz.

Hogy ne csak off legyen. Nektek mekkora tetet enged loversenyre? Szamlamon 1000 font nettoig enged nyerni, ez mar lehet egyfajta korlat?

Idézetet írta: Alk Dátum október 24, 2016, 21:44:19
Vannak itt is, hidd el. Csak nezz be egy arbforumra. A shop arbingrol mar nem is beszelve. Az mar mas kerdes, hogy aki itt nem profi, az tenyleg hulye, es nyomjak a correct score-t, mintha muszaj volna. Amugy meg nem kell felteni a fogadoirodakat, sem erkolcsi kerdest csinalni belole. Ok a penzunket akarjak, mi meg az oveket.

Ui: A 200 font pedig pont ugy aranylik az angol atlagfizeteshez, mint a 15 ezer az otthonihoz.

Kényes téma, az biztos. Maradjunk annyiban, hogy a közép-, illetve kelet-európaiak szeretnek egy picit többet "kijátszani" dolgokat. Nyilván itthoniak ezt megteszik 5-10€-ért is, míg egy nyugati az ujjait nem mozgatná ennyiért.
Meg azt se felejtsük, hogy az Egyesült Királyságban nem feltétlenül angolok laknak, legalábbis manapság (lengyel, román, magyar, bolgár, pakisztáni stb.). Ettől eltekintve mindenhol megvan a salak.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 24, 2016, 13:04:38
Megérdeklődjük.

köszi szépen! nem is tudtam, hogy te ilyen "szoros kapcsolatban", beszélőviszonyban vagy velük. ezen elgondolkodva/felbuzdulva eszembe jutott, hogy lehet-e feléjük jelezni egyéb ötleteket, igényeket az oldallal kapcsolatban? itt elsősorban kínálat bővítésre gondolok, van 1-2 dolog amit szívesen elnéznék az oldalon és gondolom vannak mások is így ezzel. nem tudom, hogy az iroda részéről mennyire nyitottak erre, de valamennyire ez az ő érdekük is, hogy felmérjék, figyeljék az igényeket. plusz ezáltal kapnának egy visszajelzést is, ami mindig jól jön egy vállalatnak.

arra gondoltam, hogy HA az iroda erre nyitott, (HA neked nem jelent plusz munkát) és HA érdekel, érint annyi embert , hogy ezzel érdemes foglalkozni akkor akár megpróbálhatnánk összeszedni a javaslatokat itt a fórumon, hogy ki mit szeretne. ha most egyesével küldözgetnék a javaslatainkat az irodának, az úgyis lesöpörnék az asztalról, de ha egy hivatalos úton, közvetítőn keresztül jeleznék az észrevételeinket csoportosan, akkor az már lehetne olyan kaliberű, hogy azzal érdemes foglalkozni.

szóval igazából a lényeges kérdések:
- irodát érdekli-e?
- te adminként benne vagy-e?
- többieket érdekli/érinti-e?

A javaslataitokat bármikor tudjuk közvetíteni feléjük. Nem garantált, hogy úgy is lesz, de ez mindig is működött.

Szóval szívesen továbbítjuk azokat.  :ok:

ui. Pl. korábban a kézilabda még a fő listán sem szerepelt, mi meg szóltunk nekik, hogy ez a magyar piacon azért fontos sportág. Most nem tudom, hogy emiatt, vagy azért mert közben ők is rájöttek, de azóta ott van.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 25, 2016, 13:11:17
A javaslataitokat bármikor tudjuk közvetíteni feléjük. Nem garantált, hogy úgy is lesz, de ez mindig is működött.

Szóval szívesen továbbítjuk azokat.  :ok:

ui. Pl. korábban a kézilabda még a fő listán sem szerepelt, mi meg szóltunk nekik, hogy ez a magyar piacon azért fontos sportág. Most nem tudom, hogy emiatt, vagy azért mert közben ők is rájöttek, de azóta ott van.  :beerchug:

Nagyon hasznos lenne például egy kereső! Hamar meg lehetne találni egy kiszemelt eseményt csapatnevek alapján. :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 25, 2016, 13:11:17
A javaslataitokat bármikor tudjuk közvetíteni feléjük. Nem garantált, hogy úgy is lesz, de ez mindig is működött.

Szóval szívesen továbbítjuk azokat.  :ok:

ui. Pl. korábban a kézilabda még a fő listán sem szerepelt, mi meg szóltunk nekik, hogy ez a magyar piacon azért fontos sportág. Most nem tudom, hogy emiatt, vagy azért mert közben ők is rájöttek, de azóta ott van.  :beerchug:
Tényleg nem lenne rossz a fenti ötlet, bár így kézilabdát említve, én már annak is örülnék, ha kézilabdában is lenne Felvehető most funkció. Amennyire láttam, gyakorlatilag minden sportág minden piacán van ilyen funkció, kivéve kézilabdát.
Maximum arra tudok gondolni, hogy annyira gyorsan változhatnak a dolgok, hogy emiatt nincs, de ilyen alapon kosárban, vagy akár teniszben sem feltétlenül kéne. Erről esetleg lehet tudni valamit? Ez a kérdés nem feltétlenül feléd irányult, hanem bárkihez aki tudja ;)

Az én javaslatom: garantálják, hogy bármilyen élő eseményen elérhető a cash out, ha épp nincs felfüggesztve a piac. Ez nagy versenyelőny lenne nekik, és már nem állnak tőle távol. Most egy-két sportágban egyáltalán nincs, a többiben meg általában van, de néha bénáznak és kikapcsolják, és akkor nagyon tud hiányozni. Szóval kis befektetéssel léphetnének egy nagyot.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 25, 2016, 13:11:17
A javaslataitokat bármikor tudjuk közvetíteni feléjük. Nem garantált, hogy úgy is lesz, de ez mindig is működött.

Szóval szívesen továbbítjuk azokat.  :ok:

ui. Pl. korábban a kézilabda még a fő listán sem szerepelt, mi meg szóltunk nekik, hogy ez a magyar piacon azért fontos sportág. Most nem tudom, hogy emiatt, vagy azért mert közben ők is rájöttek, de azóta ott van.  :beerchug:

szuper, köszi! valamint jó látni, hogy másoknak is vannak ötletei, azokat is köszönöm. akinek meg van ötletet, az ne tartsa magába itt a vissza nem térő alkalom.  ;)

az én ötleteim:

- Wincast - Anytime goal: megnevezel 1 bármikor gólt szerző játékost és megmondod a meccs kimenetelét. jelenleg ilyesmiből csak nehezített kombinációk vannak. ( bármikor gólt lő vki de a pontos végeredményt kell eltalálni, az első góllövőt lehet választani a meccs eredménye mellé stb) Unibeten van ilyen típus onnan ismerem

- Büntetőlapok: lapok játékosoknak. jelenleg meccs O/U van vagy csapat O/U. de hogy x játékos kap-e lapot, igen vagy nem olyan nincs. ugyanúgy lehetne csinálni, mint a gólszerzőknél. lő gólt, nem lő gólt. ha ott ki tudják számolni az oddsokat, itt sem jelenthet problémát, lapra vagy gólra, nekik ugyanaz. de amivel nagyot tudnának húzni, azt szerintem, az ha ezt - úgy mint a gólszerzőnél - élőben is elérhetővé teszik. tehát a 60. percben meg lehessen tenni, hogy melyik játékos kap lapot.

- ázsiai team total gólok: focinál van csapat összesített gólok ( O1.5 vagy 2.5) de ázsiaiban nincs, pedig szerintem hasznos lenne. van olyan, hogy inkább O2 csapat gólt játszanék, de ilyen lehetőség nincs. a Pinnancle-n van ilyen. de például jégkorongnál amennyire tudom még sima csapat összesített sincs.

- MOTM: meccs legjobbja fogadás. az EB-n például volt, ott minden meccsre, de előtte nem láttam, maximum 1-2 nagyobb kupadöntőre, de ott is elbujtatva, hogy nehogy lássa vki. értelemszerűen a nagyobb bajnokságokra gondolok top 5 + BL, EL.

- vízilabda: na ez a legérthetetlenebb. (hosszabb lesz, mert leírom a kérdéseimet, gondolataimat ezzel kapcsolatban) csak úgy mint a kézi, eddig ez se szerepelt sehol. majd szépen lassan felkerült a 2 európai sorozat ( mint fociban a BL, EL) hendivel, és O/U típussal. utána 1-2 olasz forduló és ennyi. de aztán olimpia/vb/eb esetén még élőben is lehetett fogadni ( sőt ott olyan piacok is vannak, amire előtte álmodni sem lehetett. a bőség zavara: meccs O/U választható határokkal, negyedenkénti O/U és hendi, félidei piacok, pontos végeredmény, csapat összesített gólok, minden. ez az unibeten volt, de 2-3-4 évente van ilyen ugye. ha ezeket meg tudják oldani, akkor kevesebbet gyakrabban miért nem?).

aztán egyszer csak megjelent a kínálatban a magyar vízilabda is ráadásul hendivel! ezt üdítő volt látni, mert amit tippmixen meg unibeten van vízilabda címen az szánalmas és nevetséges. csak sima 3 esély egy olyan bajnokságban, ahol nagy különbségek is  vannak. 1,01 odds mindenhol és még esetleg dupla esély. egy 1,01 hazai csapat ellen ki az aki fogad egy X2-őt 6-os oddsért?? fogadhatatlan jelenlegi formában. csak arra jó, hogy el lehessen mondani, hogy nálunk ez is van. semmi másra nem jó

megjelent pár magyar meccs, de a csak 2-3 a fordulóból, mondom akkor következő héten teljes... de nem, teljesen eltűnt, azóta 1 meccs sem volt. de ami a legérthetetlenebb az az, hogy milyen más bajnokságra lehet fogadni. nem akartam elhinni, hogy ilyet betesznek az ajánlatba: oké volt brit vízilabda férfi női vonalon alsóbb osztályból is, élő fogadással is. rendben mkinek maga felé hajlik a keze. de aztán megjelent az orosz női, férfi és ifi bajnokság is ilyen 18-as hendikkel... orosz bajnokság szinte minden nap van vmi ( mi ez a nagy orosz befolyás?) de a legviccesebb az volt, amikor görög női BARÁTSÁGOS (!) meccsre lehetett fogadni. ez volt az a pont, amikor már nem tudtam ezt hova tenni. a 0-tól eljutottunk a barátságos meccsekig de a magyar bajnokság még mindig sehol? ez a bajnokságra nézve sértő. jelenleg összességében a világ egyik legkompetetívebb, legerősebb bajnoksága. érthetetlen miért kerülik annyira ezt? miért odzkódnak ettől ennyire, ezt meg lehet kérdezni tőlük? túl erős, nehéz oddsokat csinálni rá vagy mi ennek az oka? nem találok magyarázatot rá. NBA, NFL hendiket is csinálnak mindenhol, pedig az sztem sokkal kiszámíthatatlanabb sztem. de ha az egyik hétre ki tudtak számolni mindent ( 3 esély, hendi, O/U) a magyar bajnokságra, akkor a következő héten miért nem?? ez számomra érthetetlen és megmagyarázhatatlan


- meccs kimenetel és meccs gólszám együtt választható(!) feltételekkel: tudom, most van ilyesmi, de ott csak arról lehet dönteni amit ők mondanak. 2,5 vagy 3,5-ös goal line és akkor mondd meg hogy mi a meccs vége? de mi van ha én olyan szeretnék tenni, hogy 1,5 gól felett és hazai? ilyet jelenleg nem lehet, biztos azért mert az nem elég kockázatos nekik, de ha a tippmixen van ilyen lehetőség akkor itt is lehetne... nehogy már bármiben is jobb legyen egy gyenge tippmix, pedig ebben a konkrét esetben erről van szó

- personal bet: nem tudom mennyire bevett szokás, vagy hol lehet, de pl skybet-nél lehet igényelni. egy meccsre te mondod a tippjeidet amire ők mondanak oddsot. Lesz 4 gól, BTTS, nyer a hazai, xy lő gólt, lesz 15 szöglet és 2 játékos ( név szerint) kap lapot. és ere ők mondják, hogy oké és 150-es odds. tudom ez csak ilyen fun bet, nem létszükséglet de akkor is.

- általános észrevétel: vannak bevett piacok amik elérhetőek a legtöbb bajnokságban az irodánál, de pont az adott meccsnél nem lehet rá fogadni.. lesz-e kiállítás? minden meccsre lehet, kivéve arra, ahol ez előzetes a legvalószínűbb lenne. kihagy-e 11-est szintén? ilyenkor erre mi a magyarázat? nem mernek rá oddsot adni? mert kívülről ez így tűnik. és egy multimilliomos de gyáva irodánál nincs rosszabb


ennyi jutott eszembe elsőre, sorry ha egy kicsit hosszú lett, de már régóta fel akartam tenni ezeket a kérdéseket vkinek remélve, hogy választ kapok a kérdésekre, amire most az esély is megvan ( vagy csak szó nélkül felrakják az összes kérésünket  ;D az is jó ) ha ezeket ( természetesen az indoklások és gondolatok nélkül) tudnád továbbítani az illetéseknek (a többiek észrevételeivel együtt!), akkor azt megköszönnénk! esetleg a vízilabda mellett lehet érvelni azzal, hogy a legerősebb bajnokság, globálisan egy hiányos terület, egy piaci rés, ahova be lehetne törni és ezzel csomó új ügyfelet szerezni + plusz a metódusuk megvan a többi vízilabda ligára, tehát ezzel sem lehet baj, hogy a magyarra is alkalmazzák.

Még egy javaslat. Az élő tenisznél a piacok száma már évek óta nem nőtt. Szükség lenne többféle ázsiai hendi határra, akár egész számos határokra is (+2, +4 stb.) Jelenleg csak 1 határ van, ahol általában mindkét odds 2 közeli. Továbbá jó lenne szetten belüli hendi is (pl. az esélytelenebbre +3,5, +2, +2,5). Ez olyan kis irodáknál megoldott, mint a Yogano. Az over kb. lefedi, de vannak olyan speciális esetek, amikor az esélytelenben látok értéket, és annyira bejön, hogy simán megveri az esélyest, és akkor az over nem jó. Az under/over piacon is lehetnének egész számos határok (pl. over 22 vagy szetten belül over 9, over 10 stb.)

Idézetet írta: hilles Dátum október 26, 2016, 10:55:19


Hűha. Nem kis feszültség gyűlt benned össze az utóbbi időkben.  ;D

Annyi észrevételem lenne, hogy az irodák többsége külső szolgáltatókkal oldja meg a kínálatot. Konkrétan ez azt jelenti, hogy létezik mondjuk egy cég, amely csak ezzel foglalkozik: fogadási események/típusok kieszelése, illetve ezen fogadási típusokra oddsok ajánlása sporteseményenként. Az irodák ezt átveszik, max. igazítanak rajta, s ti ezt látjátok.

Egyébként meg nem lenne jobb ötlet, egy javaslatos témát nyitni, hogy ne feltétlenül csak egy irodára vonatkozzon.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 26, 2016, 14:20:15
Hűha. Nem kis feszültség gyűlt benned össze az utóbbi időkben.  ;D

Annyi észrevételem lenne, hogy az irodák többsége külső szolgáltatókkal oldja meg a kínálatot. Konkrétan ez azt jelenti, hogy létezik mondjuk egy cég, amely csak ezzel foglalkozik: fogadási események/típusok kieszelése, illetve ezen fogadási típusokra oddsok ajánlása sporteseményenként. Az irodák ezt átveszik, max. igazítanak rajta, s ti ezt látjátok.

Egyébként meg nem lenne jobb ötlet, egy javaslatos témát nyitni, hogy ne feltétlenül csak egy irodára vonatkozzon.

nem vagyok feszült  ;D a vízilabdás részt csak szimplán nem értem, nincs benne logika és a kérdésekre nincsenek válaszok, igazából csak ez zavar. érdekes amit mondasz, de külső szolgáltató ide vagy oda a lényegen nem változtat. mert ha más vízilabdával foglalkoznak a külsősök, akkor ezzel is lehetne, főleg úgy hogy ez elit bajnokság. egy ilyen cég sztem felülről halad lefelé, ami a bajnokságokat illeti. tehát előbb ad oddsot fociban is a BL-re meg a top ligákra és nem a finn 3 osztállyal kezdi vagy az ifi meccsekkel. ha meg azt mondják, hogy azért nincs HUN vízilabda mert nincs hozzá adat... de akkor meg a barátságos meccsre meg van?

ha érint annyi embert, irodát és neked van erre kapacitásod akkor dönts belátásod szerint. te vagy a főnök  ;D az én javítási ötleteim kifogytak egyelőre, szóval nekem mindegy. mindegy hogy hol jönnek elő az ötletek csak jussanak el a címzetthez és ők meg változtassanak  ;D ha te írsz nekik, arra válaszolnak vagy csak te is ilyen sablon üzeneteket kapsz, hogy köszönjük majd továbbítjuk?