bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Régen egy adott bajnokság egy mérkőzését kiválasztva rákattintottam a piac nevére és a forduló összes meccsét kidobta. Nyilván most is van egy legördülő menü pár piaccal, de az igazi az lenne, ha ez mindenre vonatkozóan újra elérhetővé válna.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 01, 2016, 17:05:36
Én is látom a főoldalon viszont email és/vagy üzenet sem jött. Megkérdeztem és nem vehetek részt így benne...  :noway:

A részvételi feltételekben nincs leírva, hogy csak azoknak a játékosoknak jár, akik kaptak róla e-mailt vagy belső üzenetet.

#5987 december 01, 2016, 17:51:14, csatarid
Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 01, 2016, 17:44:18
A részvételi feltételekben nincs leírva, hogy csak azoknak a játékosoknak jár, akik kaptak róla e-mailt vagy belső üzenetet.

Éppen ezért kérdeztem meg live chat-en. Persze nem lepne meg ha hülyeséget mondott volna. Jó lenne tudni hogy érdemes-e akkor befizetni emiatt.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 01, 2016, 17:48:57
Éppen ezért kérdeztem meg live chat-en. Persze nem lepne meg ha hülyeséget mondott volna. Jó lenne tudni hogy érdemes-e akkor befizetni emiatt.

Szerintem még simán megjöhet az e-mail (én sem kaptam). A legutóbbit is csak egy nappal előtte kaptam meg.

A főoldalon megnyitottam a részleteket és az ajánlat leírásának a végén ez olvasható

" Ez az ajánlat kizárólag a következő országokban élő ügyfeleink számára érhető el: Csehország, Magyarország és Szlovákia. "

8000 Ft. az ajánlat

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 01, 2016, 18:19:54
A főoldalon megnyitottam a részleteket és az ajánlat leírásának a végén ez olvasható

" Ez az ajánlat kizárólag a következő országokban élő ügyfeleink számára érhető el: Csehország, Magyarország és Szlovákia. "

8000 Ft. az ajánlat

Kérdezd meg chat-en te is hogy neked mit mond a néni.

#5991 december 02, 2016, 13:50:12, SPF Admin
Az ajánlat a főoldalon van, szóval elméletileg érvényes kellene legyen bárki számára. Részletek:

Barcelona v Real Madrid (Élő fogadás ajánlat)

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 01, 2016, 17:40:13
Régen egy adott bajnokság egy mérkőzését kiválasztva rákattintottam a piac nevére és a forduló összes meccsét kidobta. Nyilván most is van egy legördülő menü pár piaccal, de az igazi az lenne, ha ez mindenre vonatkozóan újra elérhetővé válna.

Nem erre gondolsz?

Az "Osztrák Bundesliga"-ra kattintván bejön a teljes forduló.

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 01, 2016, 16:21:57
Mivel hogy kettos allampolgar vagyok,ezert van magyar lakcimem is.S ott nyitottam a szamlam es most Romaniaban elek es ezert kell nekem a hola mert hanem nem tudok bejelentkezni.

Írtam privátot a megoldással.  :beerchug:

Csatarid, neked is jár! Ha belépsz, és ott van az ajánlat, akkor elég egyértelmű. Hogy neked mit mondott az ügyfélszolgálat, az egy dolog...

bet365-öt ne keverd a sportingbettel  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 01, 2016, 20:25:09
Nem erre gondolsz?

Az "Osztrák Bundesliga"-ra kattintván bejön a teljes forduló.

Nem. A zöld sorokra, régen kattintással bejött az összes meccs a ligán belül.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 01, 2016, 17:05:36
Én is látom a főoldalon viszont email és/vagy üzenet sem jött. Megkérdeztem és nem vehetek részt így benne...  :noway:

Régebben úgy volt, hogy azoknak nem járt, akiket kizártak a bónuszokból, a többieknek meg ment email és/vagy belső üzenet az ajánlatról.
Az oldalon én is látom ezt a promót, de személyesen még nem kaptam értesítést róla, pedig a bónuszjogosultságom valószínűleg megvan, mivel még két hete is is adtak 1500 ft "hűségbónuszt".  (...és elvileg arról is értesítenének, ha kizártak volna a bónuszokból)

Talán az új dizájn miatt van fennakadás náluk, esetleg csak az üzenetekkel késnek.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2016, 10:41:18
Régebben úgy volt, hogy azoknak nem járt, akiket kizártak a bónuszokból, a többieknek meg ment email és/vagy belső üzenet az ajánlatról.
Az oldalon én is látom ezt a promót, de személyesen még nem kaptam értesítést róla, pedig a bónuszjogosultságom valószínűleg megvan, mivel még két hete is is adtak 1500 ft "hűségbónuszt".  (...és elvileg arról is értesítenének, ha kizártak volna a bónuszokból)

Talán az új dizájn miatt van fennakadás náluk, esetleg csak az üzenetekkel késnek.

Hamarosan megtudjuk az igazságot.  :beerchug:

#5998 december 02, 2016, 11:30:35, Csabi05
Na ilyet még nem láttam. Fogadtam tegnap egy meccsre, hogy félidőben lesz gól. Chonburi-Shukhothai. De a meccs a 30.percnél eltűnt az élőből és nem is rakták vissza, egész ma reggelig függőben volt, majd vesztesnek könyvelték el. A probléma csak az, hogy 3x30 perc volt a játékidő, nem 2x45perc. Erre ilyen választ kaptam: kép
Ilyenkor mit lehet tenni? Senki ne mondja nekem, hogy ez így korrekt...

Idézetet írta: Csabi05 Dátum december 02, 2016, 11:27:26
Na ilyet még nem láttam. Fogadtam tegnap egy meccsre, hogy félidőben lesz gól. Chonburi-Shukhothai. De a meccs a 30.percnél eltűnt az élőből és nem is rakták vissza, egész ma reggelig függőben volt, majd vesztesnek könyvelték el. A probléma csak az, hogy 3x30 perc volt a játékidő, nem 2x45perc. Erre ilyen választ kaptam: kép
Ilyenkor mit lehet tenni? Senki ne mondja nekem, hogy ez így korrekt...

Ha valóban nem volt az első 45 percben (azaz a 2. harmad közepéig :) ) gól, akkor fogadóként nagyon nincs miért reklamálnod, bár ilyenkor simán törölhetnék az összes félidőre vonatkozó tétet.
Gondolom, csak 30 perc után vették észre, hogy itt harmadokat játszanak, ezért került le akkor az élő kínálatból.