bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


a vesztes élő fogadásból visszakapott pénzt, nem kell forgatni, kivehető

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 02, 2016, 20:25:40
Kb. egy hónap, de lehet, hogy nincs annyi.

Amint az üzenetben is írják, rajtuk kívülálló okok miatt kénytelenek nemzetközi átutalást végrehajtaniuk. Ez időigényes, kb. 3-5 munkanap.

Köszönöm a választ, közben volt időm visszaolvasni is.  Remélhetőleg nem lesz probléma a kifizetéssel. :-\

Sziasztok! Az lenne a kerdesem hogy a bet365nel ami statisztika van a meccs kozben (tamadas, veszelyes tamadas, labdabirtoklas, lovesek) az minden esetben valos adat meg az olyan meccseknel is ahol nincs elo kozvetites?
Nem csalnak ezzel hogy felre vezessek a fogadni akarokat hogy azt higyjek hogy ott sokszor tamadtak es lottek kapura ezert biztos lesz gol?
Mert sok olyan meccset latni ahol 60 perc alatt mindket csapat csak 25-30 veszelyes tamadat tudott de van mar 4 gol es annal ahol meg veszelyesen tamadnak ennyi ido alatt ketszer ennyiszer nincs egy gol se.

Egy külsős közvetítős cégtől kapják az infókat.Annyira pontos mint amennyire az ott ülő ember képes pontosan azt nyomni egy telefon nyomógombjain amit lát.

Amúgy a veszélyes támadás azt jelenti hogy a labdát a támadó csapat a védő harmadba viszi tök mindegy hogy a szélen vagy középen, vagy hogy egyedül vezeti a labdát a kapusra vagy mondjuk a barca 30méteren passzolgat jobbról balra 10védővel szemben. Utóbbi nyilván nem veszélyes támadás. Viszont ha mondjuk a félpályára visszapasszolja a labdát Iniesta majd megint a 30méteren álló Messihez adja akkor a rendszer újból veszélyes támadást jelez. Szóval valószínüleg az adatok valósak ugyanakkor becsapósak,de ez nem szándékos. Egy meccsről mondjuk a kapura lövések száma sokkal beszédesebbek mint a veszélyes támadások.

Foci meg foci között is van különbség. Dél-amerikai meccsek szoktak tipikusan olyanok lenni, hogy alapvetően egy nézhetetlen, szar meccs, a játékosok a középpályán gyömöszölik egymást, de ha nagy nehezen odakerül valamelyik fél a másik kapuja elé, abból jó eséllyel gól lesz. Pl. egy brazil bajnokin simán előfordulhat, hogy 20 veszélyes támadás volt egy félidő alatt, de már volt 2 gól.

Koszonom a valaszokat!

#6021 december 09, 2016, 22:55:38, SPF Admin
Idézetet írta: kri1219 Dátum december 04, 2016, 19:42:04
Sziasztok! Az lenne a kerdesem hogy a bet365nel ami statisztika van a meccs kozben (tamadas, veszelyes tamadas, labdabirtoklas, lovesek) az minden esetben valos adat meg az olyan meccseknel is ahol nincs elo kozvetites?
Nem csalnak ezzel hogy felre vezessek a fogadni akarokat hogy azt higyjek hogy ott sokszor tamadtak es lottek kapura ezert biztos lesz gol?
Mert sok olyan meccset latni ahol 60 perc alatt mindket csapat csak 25-30 veszelyes tamadat tudott de van mar 4 gol es annal ahol meg veszelyesen tamadnak ennyi ido alatt ketszer ennyiszer nincs egy gol se.
Én úgy tudom, hogy külön csoport van erre a bet365-nél. Az overeseknek másfélszer-kétszer többet írnak be, de aki underezni szokott, annak meg a felét.

xxxx

Egyébként meg úgy van, ahogy feljebb írták, van aki, behúzza kapuralövésnek, ha odagurul a kapushoz a labda, van aki, meg csak a tényleges lövést.

A Bet365 megint alkotott. A Fiorentina rúgott egy szabályos gólt, amit nem adtak meg, de a Bet365 már beírta a 2-0-át. Aztán felfüggesztették a piacot percekig, és javították 1-0-ra. Ezután már nem volt elérhető a cash out. A chates azt mondta, hogy érvénytelenített gól esetén mindig kikapcsolják a cash outot. Hihetetlen, hogy még mindig itt tartunk! Hány évet kell még várni egy garantált cash out szolgáltatást nyújtó irodára? Természetesen szükség is lett volna a cash outra, mert egyenlített a Palermo, de most volt pénzem befizetni és visszafogadni, de komolyan vicc, hogy lassan 2017-et írunk, és még mindig ilyen amatőrök!

Mivel az eredmenyeket kulso forrasbol kapjak, attol aki ott ul a meccsen vagy monitor elott egy telefonnal a kezeben, igy az informacioaramlas nem tul gyors. Foleg hogy ilyen esetben ha rosszul nyom be vmit az emberke, pl tevesen egy golt amit aztan mondjuk les miatt ervenytelenitenek, fel kell hivnia a kozpontot hogy jelezze a hibat. Na most ezzel elmegy az ido mire a bethez eljut az info addig mar kb mindenki tudja h nincs gol aki koveti a meccset tvben. Ilyenkor az emberke a hivas mellett egy gombnyomassal a telojan felfuggeszti a piacot,koztuk a cashoutot. Ez mindig igy volt es igy is lesz. A hiba utan eltelik jo par perc mire ujra lesz cashout, ha lesz egyaltalan..

#6024 december 05, 2016, 01:30:10, Irtis
Nem hiszem, hogy a Serie A meccseket is külsős embereknek adják ki. Nem volt semmi nyoma a lassú információáramlásnak. Szabályosnak tűnt a gól, ezért beírták a 2-0-át, de amint jelezte a bíró, hogy mégsem gól, rögtön felfüggesztették a piacot, és elég hamar visszament az állás 1-0-ra. A piac viszont még pecekig nem élt. A cash outot meg egyszerűen nemtörődömség miatt hagyták kikapcsolva. Van, amikor chaten el lehet éri, hogy újra legyen, van, amikor nem. Ez is arra utal, hogy ők simán tudnák biztosítani, ha fontos lenne nekik, de leszarják. Csak azt nem értem, hogy a konkurens irodák miért nem kínálnak már rég garantált cash outot. Legalább ebben megelőzhetnék a Bet365-öt.

Tehat jobb, ha egy masik oldalon ahol mutatnak elo statot (pl Unibet) nezem azt amit a bet365nel fogadnek?

Idézetet írta: Irtis Dátum december 05, 2016, 01:27:46
Nem hiszem, hogy a Serie A meccseket is külsős embereknek adják ki. Nem volt semmi nyoma a lassú információáramlásnak. Szabályosnak tűnt a gól, ezért beírták a 2-0-át, de amint jelezte a bíró, hogy mégsem gól, rögtön felfüggesztették a piacot, és elég hamar visszament az állás 1-0-ra. A piac viszont még pecekig nem élt. A cash outot meg egyszerűen nemtörődömség miatt hagyták kikapcsolva. Van, amikor chaten el lehet éri, hogy újra legyen, van, amikor nem. Ez is arra utal, hogy ők simán tudnák biztosítani, ha fontos lenne nekik, de leszarják. Csak azt nem értem, hogy a konkurens irodák miért nem kínálnak már rég garantált cash outot. Legalább ebben megelőzhetnék a Bet365-öt.

A garantált cashout alapja az lenne, hogy minden korábban megtett fogadásra és fogadástípusra folyamatosan számolják az aktuális szorzókat. (pl. olyan hendi határokra, amelyekre már rég nem kínálnak szorzót az élő felületen)
Ezt nem mostanában fogják bevállalni az irodák. Főleg úgy, hogy eleve kisebb az élő kínálatuk, mint a bet365-é, tehát még alapvetőbb dolgokban is van bepótolni valójuk.

Szerintem a helyszínről kell követniük egy Serie A meccset is, mert ha csak bent nézik tv-ről a bukik, akkor eleve pár másodperc hátránnyal jutnak infóhoz. Ha meg már ott kell lenni a helyszínen, akkor a saját embernél olcsóbb megoldás egy külsős cég.

Szervusztok, a következő a problémám:

Már legalább 3 éve fogadok a bet365-ön, és eddig gyakorlatilag semmi gondom nem volt velük. Kihagytam 1-2 hetet, és ma, amikor beléptem, láttam, hogy egy kicsit megváltozott a felület. Pénzt tudtam feltölteni, fogadtam is, de utána döbbenten láttam, hogy nem látom sehol a fogadásaimat, csak a Történetben tudtam megnézni, hogy vannak egyáltalán.

Chat-en írtam az ügyfél-szolgálatnak, azok meg elkezdtek mellébeszélni, és azt írták, hogy adjak meg egy telefonszámot, mert olyan információt akarnak velem közölni, amit csak telefonon lehet. Tudni kell, hogy gyakorlatilag fillérekkel játszom, és garantáltan mínuszban vagyok, szóval nagyon nem én vagyok a fogadási maffia. Első körben elküldtem őket a fenébe, legfeljebb lenyúlják azt a pár forintomat.

Esetleg tudja valaki, hogy mi ez az egész?

Idézetet írta: pataki Dátum december 05, 2016, 20:55:57
Szervusztok, a következő a problémám:

Már legalább 3 éve fogadok a bet365-ön, és eddig gyakorlatilag semmi gondom nem volt velük. Kihagytam 1-2 hetet, és ma, amikor beléptem, láttam, hogy egy kicsit megváltozott a felület. Pénzt tudtam feltölteni, fogadtam is, de utána döbbenten láttam, hogy nem látom sehol a fogadásaimat, csak a Történetben tudtam megnézni, hogy vannak egyáltalán.

Chat-en írtam az ügyfél-szolgálatnak, azok meg elkezdtek mellébeszélni, és azt írták, hogy adjak meg egy telefonszámot, mert olyan információt akarnak velem közölni, amit csak telefonon lehet. Tudni kell, hogy gyakorlatilag fillérekkel játszom, és garantáltan mínuszban vagyok, szóval nagyon nem én vagyok a fogadási maffia. Első körben elküldtem őket a fenébe, legfeljebb lenyúlják azt a pár forintomat.

Esetleg tudja valaki, hogy mi ez az egész?
Mindenkinek a történetben vannak a fogadásai, nem? Hol kéne lenniük? (vagy a függő fogadások nem látszanak?)

fent van egy "fogadásaim" pont, az élőben meg a kaszinó között, sztem az nem volt ott az újítsás előtt