bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 07, 2017, 19:34:01
Az tényleg fura, hogy a legtöbb iroda "szabadidős játékosokat" akar látni, de olyan szempontból megértem őket, hogy a nyereséges és ügyeskedő játékosok kiszűrése pénzügyi stabilitást is jelent, nem csak nekik, hanem a többi játékosnak is, akiknek kevésbé kell attól tartania, hogy "kifosztják" az irodát.

Ugyanakkor szerencsére van ellenpélda is, mert egy pinnacle vagy az exchange oldalak hajlandóak "profikkal" is szóba állni, igaz, náluk nem is a bónuszok dobálásáról szól a biznisz.

Ha már említve lett az exchange oldal, akkor azért az teljesen más, olyan, mint a póker. Csak termeli a rake-et. Viszont az is érdekes, hogy pl. a Betfair az Exchange mellett már bevezette a hagyományos irodát is.

Ami meg a pinát illeti, én nem jósolok nekik szép időket, bár ne legyen igazam.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 07, 2017, 21:44:34
Ami meg a pinát illeti, én nem jósolok nekik szép időket, bár ne legyen igazam.

Ezt mire alapozod?

Idézetet írta: Knapp Dátum március 07, 2017, 22:43:22
Ezt mire alapozod?

Na ez engem is érdekelne mi lehet a pinnacléval.

Csatlakoznek az elottem szolokhoz, tovabba - ha szerintetek is lenne letjogosultsaga - nyithatnank egy temat a sportfogadas jovojevel kapcsolatban. Ami a Pinnaclet illeti, en inkabb azt varom, hogy mikor nyitnak a loverseny iranyaba. Nem hiaba maradtak eddig tavol tole (iszonyu gyors oddsmozgasok), de oriasi penzek vannak benne, ami vegul kello indoknak fog bizonyulni velemenyem szerint. Ha pedig mar a sportfogadas jovoje, Neteller-en megjelent egyeseknel a tulajdonjog igazolasara iranyulo webcam verifikacio, s alighanem nehany even belul lekovethetik az irodak is.

#6259 március 09, 2017, 12:12:38, SPF Admin
Wikipédia alapján a Pinnacle weboldal 1998 óta van, két évvel hamarabb született meg mint a bet365 egyébként, szóval jó pár éve már létezik, mi is lehet vele ?

Megint jött 3000 Ft hűségbónusz, úgy mint január és február elején is. Pedig kedden vettem ki pénzt.  ;)

Mással is ilyen bőkezűek?

Idézetet írta: Knapp Dátum március 07, 2017, 22:43:22
Ezt mire alapozod?

Tudom, a Pina az arbosok Mekkája.  ;D Nincs is ezzel semmi gond.

A fő piacuk valamikor az USA volt, de jelenleg az zárva, nem rendelkeznek UK-os engedéllyel és időközben ki-ki vonulgatnak egyéb európai piacról (bár megjegyzem, hogy a szlovén piac nem egy nagy érvágás szerintem számukra).

Ha egyre több piac bezárul, s tartják a magas szorzókat akkor kérdés, hogy nem-e nyal vissza a fagyi valamikor?

Sziasztok!
Bet365on tettem egy fogadast, be is jott, folvettem a penzt de aztan a biro elvette a golt. Gyorsan kikertem a teljes egyenlegemet es amire vissza vettek a penzt mar nem volt mit vissza venniuk. Igy lett minusz x ezer ft az egyenlegem de a kifizetes fuggoben van Skrillre a teljes osszeggel.
Kerdesem az hogy ha ezt nem veszi vissza es ott lesz a minusz a szamlamon akkor mi lesz? Tudnak jogilag tenni valamit? (10.000 koruli osszegrol van szo)
Ezt a penzt vissza raknam masik szamlara ha kifizetik..

#6263 március 12, 2017, 02:00:47, ncis88
Három opció van

-Kifizetnek és mínuszban lesz a számlád amit aztán nulláznak ha szépen kéred.
-Kifizetnek de levonják az összeget
-Visszateszik a számládra a kifizetést vagyis levonják a pénzt.

Az első és harmadik opciót magam is megéltem a másodikról hallottam..

Kifizettek az egeszet. Jogi kovetkezmenye lehet?

Nem.

Írj nekik mondjuk délelőtt hogy mínuszban van a számlád és nem érted, nem tehetsz róla blabla.. Így nem fogsz befizetni blabla.. Le fogják nullázni és lenyelik a mínuszt. Más kérdés hogy aki behúzta a gólt( a helyben ülő emberke a telefonjával) ezúttal nem kap fizetséget a meccsért  :DD

Koszonom az eddigi valaszokat.
Most neztem hogy eltunt a minusz. Vissza raktam 1500at, azt nem vettek el, sot ki is tudom kerni. Vissza merjem rakni a tobbit is?


Idézetet írta: kri1219 Dátum március 12, 2017, 01:52:12
Kifizettek az egeszet. Jogi kovetkezmenye lehet?

ncis88 véleménye egy, a miénk más. Amennyiben egy irodát anyagilag "károsítsz", igenis jogi következményei lehetnek.

Most nem azt mondom, hogy 10k.-nál ez várható, de úgy általában.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2017, 15:23:23
ncis88 véleménye egy, a miénk más. Amennyiben egy irodát anyagilag "károsítsz", igenis jogi következményei lehetnek.

Most nem azt mondom, hogy 10k.-nál ez várható, de úgy általában.

Ti hivatalosan állítjátok, ami helyes, elméletileg behajthatnák. Én viszont tapasztalatból írtam hogy nem lesz semmi. Nem véletlenül nullázták le a mínuszos számláját kérés nélkül. Lenyelik azt a pár 10eurot és valószínűleg elbeszélgetnek a hibázóval.