bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Helló,

Ez egy infó hogy valaki (nem te ) megnyert egy nagyobb nyereményt.

óh ja már chaten is sorra kerültem, és mondta ott is a csávó  ;D ;D ;D ;D

cink, de hát ez az átka ha sosem kaszinózok, köszi azért

A holnapi Juventus-Barcelona meccsre megjött a szokásos 8.000 Ft-os kockázatmentes fogdás. :cya:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 10, 2017, 14:23:47
A holnapi Juventus-Barcelona meccsre megjött a szokásos 8.000 Ft-os kockázatmentes fogdás. :cya:

jaja.. ki hogy játsza meg? :)

ennél a meccs előtti fogadás promónál, az is meccs előtti fogadásnak számít, ha egy több eseményből álló kombináció egyik eseménye a barca meccshez kapcsolódik?

Idézetet írta: Arzeen Dátum április 10, 2017, 22:13:08
jaja.. ki hogy játsza meg? :)

Én azon gondolkodom hogy párosítom a Unibet BL-es promojával úgy hogy kb. a fele pénzt mindenképpen kinyerjem belőle + kapok egy 1500-as ingyenfogadást a Unibettől.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 11, 2017, 08:38:37
Én azon gondolkodom hogy párosítom a Unibet BL-es promojával úgy hogy kb. a fele pénzt mindenképpen kinyerjem belőle + kapok egy 1500-as ingyenfogadást a Unibettől.

Betclicnél is van akció, mindkét nap kapható 3000 ft "freebet" és a sportingbet is visszaadja 20 eurós vesztes élő fogadás esetén a tét felét...

Elvileg a fele jöhet tutiba a következővel:

8000 meccs elött 1.50-ös szorzóval valami dupla esély egyik felére, 8000 a dupla esély másik felére 2.50 körüli szorzóval élőben. Ebben az esetben 4000 ft lesz a plusz akármi lesz az eredmény.

Tehát 1. esetben visszakapjuk az élőben feltett 8000-et, amivel az a része 0-ás, de az 1.5-ös szorzó hoz nekünk 4000-et, 2. esetben meg nem kapjuk vissza a tétet az elsőből, viszont a 2.5-ös szorzó hoz nekünk 12000-et ami fedezi a meccs előtti tétet, vagyis 4000 lesz ebben az esetben a haszon ismét.
Vagy elszámoltam volna valamit?

Idézetet írta: Labs Dátum április 11, 2017, 12:34:01
Elvileg a fele jöhet tutiba a következővel:

8000 meccs elött 1.50-ös szorzóval valami dupla esély egyik felére, 8000 a dupla esély másik felére 2.50 körüli szorzóval élőben. Ebben az esetben 4000 ft lesz a plusz akármi lesz az eredmény.

Tehát 1. esetben visszakapjuk az élőben feltett 8000-et, amivel az a része 0-ás, de az 1.5-ös szorzó hoz nekünk 4000-et, 2. esetben meg nem kapjuk vissza a tétet az elsőből, viszont a 2.5-ös szorzó hoz nekünk 12000-et ami fedezi a meccs előtti tétet, vagyis 4000 lesz ebben az esetben a haszon ismét.
Vagy elszámoltam volna valamit?

Teljesen jó a számítás én is így szoktam megjátszani ezt az ajánlatot. Annyi kiegészítés, hogy én meccs előtt a favoritra rakom és élőben az esélytelenebb ja és a nincs fogadás döntetlenre piacon.

Es ezt igy egyebkent nem szoktak kiszurni valahogy?  Vagy nem minosul ugymond csalasnak? :D ha mar a bonusz szabalyzata is tartalmaz ilyent mennyire vehetik komolyan?

Idézetet írta: pestigabo Dátum április 11, 2017, 14:25:40
Es ezt igy egyebkent nem szoktak kiszurni valahogy?  Vagy nem minosul ugymond csalasnak? :D ha mar a bonusz szabalyzata is tartalmaz ilyent mennyire vehetik komolyan?

A szabályzat alapján beleköthetnek, de ezt nehéz kiszúrni.
Úgy is fedezheted a fogadásodat, hogy másik piacot használsz, pl. a gólok száma és az ázsiai gólszám piacot játszod egymás ellen, vagy a dupla esélyt, ázsiai hendikepet játszod egymás ellen vagy éppen az 1X2 piac ellen bármelyiket a kettő közül...
És ezek csak a legnépszerűbb piacok, a variációk száma szinte végtelen.

Ennyi kombinációt lehetetlenség átnézni és erőforrás igényes is lenne, miközben párszor 5000 ft-ot tudna megspórolni az iroda, ha ezzel kiszűrné a garantált profitra hajtókat.
Ezek miatt - szerintem - minimális az esélye a lebukásnak, de aki igazán óvatos, az inkább egy másik iroda bevonásával játssza meg ezeket a fogadásokat, ami azért is előnyös, mert az eltérő szorzók miatt még a profitunk is nagyobb lehet.
(hátránya viszont az, hogy több pénz kell hozzá)

Ugyanakkor szerintem az már nem is számít "garantált profitnak", ha az egyik fogadást élőben teszed meg, hisz a szorzók az élő fogadás megtételéig drasztikusan megváltozhatnak - pl. gólt szerez az első percben az a csapat, amelyiket 2.5-ös szorzón akartad megfogadni, így beesik 1.5-re a szorzója, ami el is vitte a remélt profitod nagyobbik felét - ezért sem lenne illő ebbe a módszerbe belekötnie az irodának.

Idézetet írta: A Betman Dátum április 11, 2017, 13:01:17
Teljesen jó a számítás én is így szoktam megjátszani ezt az ajánlatot. Annyi kiegészítés, hogy én meccs előtt a favoritra rakom és élőben az esélytelenebb ja és a nincs fogadás döntetlenre piacon.

Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 8.000 Ft*).

Idézetet írta: Labs Dátum április 11, 2017, 12:34:01
Elvileg a fele jöhet tutiba a következővel:

8000 meccs elött 1.50-ös szorzóval valami dupla esély egyik felére, 8000 a dupla esély másik felére 2.50 körüli szorzóval élőben. Ebben az esetben 4000 ft lesz a plusz akármi lesz az eredmény.

Tehát 1. esetben visszakapjuk az élőben feltett 8000-et, amivel az a része 0-ás, de az 1.5-ös szorzó hoz nekünk 4000-et, 2. esetben meg nem kapjuk vissza a tétet az elsőből, viszont a 2.5-ös szorzó hoz nekünk 12000-et ami fedezi a meccs előtti tétet, vagyis 4000 lesz ebben az esetben a haszon ismét.
Vagy elszámoltam volna valamit?

Igen rossz a matek mert 2X8000ft-ot kell befizetned/egyiket elotte a masikat kozben vagyis ebben az esetben csak akkor nyersz ha az elofogadasod nyer!

Idézetet írta: tiboriusz Dátum április 11, 2017, 15:55:02
Igen rossz a matek mert 2X8000ft-ot kell befizetned/egyiket elotte a masikat kozben vagyis ebben az esetben csak akkor nyersz ha az elofogadasod nyer!

A második esetben 2.5-ös szorzó van, vagyis a 8000-böl 20000 lesz, vagyis 12k a haszon-8k az elötte levő, így 4k marad haszonnak.

Helló,most szeretnék elkezdeni a bet365-ön fogadni és lenne pár kérdésem.
1) Ha jól tudom regisztráció után hitelesíteni kell az adatokat, el kell küldeni a személyi másolatát, na most ha ezt nem teszem meg akkor addig nem tudok fogadni?
2)Ugye a bet365 küld postai úton 1 számot, amivel igazolom a lakcimem, amíg ez nem jön meg nem tudok fogadni/befizetni?
Regisztráció előtt ezeket szeretném tisztázni.
Köszönöm előre is a választ.