bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Van több is, "bet365 limits account" -ra keress rá, aztán találsz sokat, de inkább fórumokat.

Pénteken ma kaptam meg a bónuszt!Másnak is adnak pénteken is?

Idézetet írta: Larsson Dátum április 28, 2017, 13:03:48
Pénteken ma kaptam meg a bónuszt!Másnak is adnak pénteken is?
Nekem legtobbszor csutortokon kuldik de sajnos tegnap nem kaptam es ma sem

Sziasztok! A bet365 oldalalon beallitottam ( Google Chrome) hogy kijelezze ha golt lottek, ez tegnapig mukodott is de azota (neha ok nelkul is jelez) csak azt irja hogy Stay up to date es nem irja ki hogy mi lett a meccs vege vagy hogy melyik csapat lotte a golt. Tegnap frissitve lett a Chrome ez lehet a baj? Hogy csinaljam meg hogy jo legyrn ujra?

Sziasztok Hölgyek/Urak!
Igazából csak egyetlen egy kérdésem lenne, ami eléggé aggaszt..
Mivel mindenféle alternatív linken kell megnyitni a Bet365-öt (a NAV blokkolása végett) ezért ha én onnan pénzt utalok ki, felelősségre tudnak-e vonni? Tekintettel arra, hogy általuk "tiltott szerencsejáték" oldalon fogadtam, valamint, hogy onnan pénzt utaltam ki.

Idézetet írta: mikoravodka Dátum április 29, 2017, 15:03:47
Sziasztok Hölgyek/Urak!
Igazából csak egyetlen egy kérdésem lenne, ami eléggé aggaszt..
Mivel mindenféle alternatív linken kell megnyitni a Bet365-öt (a NAV blokkolása végett) ezért ha én onnan pénzt utalok ki, felelősségre tudnak-e vonni? Tekintettel arra, hogy általuk "tiltott szerencsejáték" oldalon fogadtam, valamint, hogy onnan pénzt utaltam ki.

EU-ban élsz, szabad játszanod ahol akarsz. Egyébként meg nem vonhatnak felelősségre.  :ok:

Idézetet írta: mikoravodka Dátum április 29, 2017, 15:03:47
Sziasztok Hölgyek/Urak!
Igazából csak egyetlen egy kérdésem lenne, ami eléggé aggaszt..
Mivel mindenféle alternatív linken kell megnyitni a Bet365-öt (a NAV blokkolása végett) ezért ha én onnan pénzt utalok ki, felelősségre tudnak-e vonni? Tekintettel arra, hogy általuk "tiltott szerencsejáték" oldalon fogadtam, valamint, hogy onnan pénzt utaltam ki.

Hölgyek?! Hol?

jól rémlik,hogy bl elődöntőre meg döntőre nem szoktak kockázatmentes fogadást adni?tavaly azt hiszem le mertem volna fogadni,hogy egy ilyen nagy eseményre,mint a döntő biztos adnak,aztán koppanás volt

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy mit jelent a "csapat teljesítmények" fogadási opció?
Mai BL meccsre példa: Monaco: 30 alatt, 30-40, 40 felett; Juve: 35 alatt, 35-45, 45 felett.

Idézetet írta: ereghard Dátum május 02, 2017, 13:13:33
jól rémlik,hogy bl elődöntőre meg döntőre nem szoktak kockázatmentes fogadást adni?tavaly azt hiszem le mertem volna fogadni,hogy egy ilyen nagy eseményre,mint a döntő biztos adnak,aztán koppanás volt

Nem lehet, hogy túl kockázatosnak tartják? (már nem foglalkozok vele, úgyhogy nem tudom mi a szitu manapság, de) Régebben, 1-2 éve egy átlag meccsnél is haldokolt a weboldal meccskezdéskor (vagy legalább az a piac), lehet hogy ha bl döntőre vagy elődöntőre adnák, akkor össze is omlana.

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 03, 2017, 12:16:51
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy mit jelent a "csapat teljesítmények" fogadási opció?
Mai BL meccsre példa: Monaco: 30 alatt, 30-40, 40 felett; Juve: 35 alatt, 35-45, 45 felett.

Kizárólag a 90 perces játékidő számít. A pontokat az alábbiak alapján ítéljük oda/vonjuk le az egyes csapatoknál:

Megnyeri a mérkőzést = 25 pont

Döntetlen = 10 pont

Minden egyes gólszerzés = 15 pont

Minden megszerzett és elvégzett szöglet = 3 pont

Nem kap gólt a mérkőzésen = 10 pont

20:00 előtt szerzett gólok = 10 extra pont (maximum 10 pont csapatonként)

Minden sárga lap vagy piros lap = 5 pont és 15 pont levonással jár (maximum 20 pont játékosonként)

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum május 03, 2017, 12:23:44
Nem lehet, hogy túl kockázatosnak tartják? (már nem foglalkozok vele, úgyhogy nem tudom mi a szitu manapság, de) Régebben, 1-2 éve egy átlag meccsnél is haldokolt a weboldal meccskezdéskor (vagy legalább az a piac), lehet hogy ha bl döntőre vagy elődöntőre adnák, akkor össze is omlana.

Az új weblap motor óta nem szokott probléma lenni az eléréssel. Gyors a válaszidő, nem is szokott befagyni. Ami szerintem hiba - de lehet az én készülékemmel van a baj - , pl.: chrome-ban szaggat a videós közvetítés, míg a firefox-ban tökéletesen fut.

Sziasztok! Skrillel szeretném a számlám feltölteni. A skrill számlám feltöltöttem 5 euroval Ez a minimum befizetés. Csak közben elrontottam és 4,90 euro lett rajta. Valaki kitudna segíteni 1 eurocenttel. Esztergom környékén oda is adom! Egyenlöre nem akarok többet rátenni. Csak ki szeretném próbálni.
Remélem nem sértek meg vele senkit!

Idézetet írta: bubibubu Dátum május 09, 2017, 15:32:47
Sziasztok! Skrillel szeretném a számlám feltölteni. A skrill számlám feltöltöttem 5 euroval Ez a minimum befizetés. Csak közben elrontottam és 4,90 euro lett rajta. Valaki kitudna segíteni 1 eurocenttel. Esztergom környékén oda is adom! Egyenlöre nem akarok többet rátenni. Csak ki szeretném próbálni.
Remélem nem sértek meg vele senkit!
Az még csak 4,91 euro lesz, 9 cent még mindig hiányozni fog.

#6374 május 11, 2017, 21:31:28, Tomka
Jó estét!

Újdonság érkezett a Bet-től. Több meccsen elérhető az is hol viszik fel a labdát. Ha ez hosszútávon pontos lesz, akkor szöglet fogadásokra jól lehet majd használni. ;)




Emellett mai ismét kaptam hűségbónuszt, ebben a hónapban már a másodikat.  :D


Tomka