bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Idézetet írta: rem Dátum augusztus 20, 2017, 17:20:14
Függhet attól is ,hogy mekkora összeget forgattál meg az utóbbi hónapokban.

Én több, mint 10.000 eurót még is csak 10 eurót kaptam.  :-\ De mondjuk szinte minden hónapban kapok 10 eurós hűséget.  :)

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 20, 2017, 17:26:09
Én több, mint 10.000 eurót még is csak 10 eurót kaptam.  :-\ De mondjuk szinte minden hónapban kapok 10 eurós hűséget.  :)

Hát akkor mit tudom én.. milyen fogadói profilt alkottak rólad. :)

#6482 augusztus 20, 2017, 17:51:54, dister
Egyébként ti is ugyanazt az összeget kaptátok most is, mint amit az Arsenal-Leicester-re? Ha vannak akik nem, akkor az is lehet, hogy nem néznek ők semmit, hanem totál random mód megy a kiosztás.

Idézetet írta: dister Dátum augusztus 20, 2017, 17:41:40
Egyébként ti is ugyanazt az összeget kaptátok most is, mint amit az Arsenal-Leicester-re? Ha vannak akik nem, akkor az is lehet, hogy nem néznek ők semmit, hanem totál random mód megy a kiosztás.

Ami engem illet, igen ugyanazt az összeget kaptam.

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 20, 2017, 17:16:23
Én sosem értettem ezt a trükközést a biztos profitért ami kb 20-30% a tétnek. Szal 2-3000ftért.


A biztos profit kb. 60-70%-a a tétnek, illetve a felajánlott ingyenes/kockázatmentes fogadásnak, ha nagy szorzóra (3+) teszed a biztosított összeget és a várható profitot fedezed le.
Élő fogadásnál - mint most a bet365 "lebutított" szorzóinál - és/vagy egy gyenge irodánál inkább a 60-65% reális, de akár 80-90% is kivehető, ha úgy állnak együtt a csillagok és a szorzók.  :)
Nálam a 70% a lélektani határ, alatta "szomi" vagyok.   ;D

Mivel ugyanez a séma az összes kockázatmentes fogadásra alkalmazható, ez százezres nagyságrendű profitot jelent éves szinten akkor is, ha csak az ezen a fórumon kiemelt irodákat nézed.
Ettől persze igaz, hogy "hagyományos" fogadásokkal is lehet ennyit keresni, de félek tőle, hogy a fogadók többségének mégsem sikerül.


Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 20, 2017, 17:26:09
Én több, mint 10.000 eurót még is csak 10 eurót kaptam.  :-\ De mondjuk szinte minden hónapban kapok 10 eurós hűséget.  :)

Szerintem esélyes az, hogy ki-mennyit forgatott meg, én mindig a maximumot kapom, illetve nem tudom, hogy mások is de én megkapom postán is boritékban a bónuszt már előtte, plusz ami vicces még, hogy ha hanyagolom őket kis ideig akkor szintén, csak postán küldik is a levelet amin van x ezer forint bonusz.  :D :D


Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 22, 2017, 19:47:17
Szerintem esélyes az, hogy ki-mennyit forgatott meg, én mindig a maximumot kapom, illetve nem tudom, hogy mások is de én megkapom postán is boritékban a bónuszt már előtte, plusz ami vicces még, hogy ha hanyagolom őket kis ideig akkor szintén, csak postán küldik is a levelet amin van x ezer forint bonusz.  :D :D

;D ;D ;D

Jó a NAGY GazembR szintjétől még messze vagyok. ::)

Sziasztok!
Nektek volt már olyan, hogy Skrillről fizettetek be, le is vonta email is jött a Skrilltől, hogy levették a pénzt viszont bet365ön nem írták jóvá? 2 órája fizettem be és nincs rajta a pénz még mindig.

A game-365 le van tiltva úgy látom...

Idézetet írta: prince62 Dátum augusztus 23, 2017, 20:31:30
A game-365 le van tiltva úgy látom...

Az eredeti cim napok ota nincs tiltva.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 23, 2017, 20:42:05
Az eredeti cim napok ota nincs tiltva.

Napok? Nekem már legalább 1 hónapja.  ;D

Nem nagyon akar jönni a kickoff bónusz..

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 24, 2017, 11:45:28
Nem nagyon akar jönni a kickoff bónusz..

Én is arra várok...

Valaki egy alternativ linket tudna adni? ha máshogy nem, akkor privátban. Egyiken se érem el az oldalat gépről, amikről eddig tudtam  :bash: ;D