bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 03, 2017, 15:05:29
Hali!
Ismét lesz promó. Emailben küldték:

A Chelsea november 5-én, vasárnap a Man Utd ellen lép pályára a Premier Ligában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek, hogy megköszönjük eddigi labdarúgás fogadásait. Feltételek érvényesek.
Így működik:
Tegyen egy fogadást a Chelsea v Man Utd mérkőzésre a kezdőrúgás előtt.
Egy ingyen élő fogadást kap a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás összegével megegyező értékben, amelyet tétként használhat fel bármely Chelsea v Man Utd élő piacon.

Szokás szerint 15.000 huf.   :ok:

Viszont most csak szerda körül lesz lóvém, ha valaki nem kapott, vagy csak keveset és úgy gondolja kihasználná, írjon, felezhetünk.  :)

egy olyan kerdesem lenne hogy Svedorszagbol se lehet befizetni Mastercarddal?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 03, 2017, 18:32:30
egy olyan kerdesem lenne hogy Svedorszagbol se lehet befizetni Mastercarddal?

A tiltás Magyarországra vonatkozik. A "magyar" Mastercard tilt. Ha neked külföldi banknál kiállított Mastercardod van, akkor az akár használható is.

Amennyiben ezt a kört már lejátszották Svédországban is, és ott is tilt a Mastercard, akkor természetesen ott sem lehet.

Sziasztok! Nézegettem a beállításokat, és a Pénzügyek/Kifizetés menüpontnál ez a mondat fogadott: "Számlája ezen részéhez jelenleg nem tud hozzáférni." Még nem volt kifizetésem, és egyelőre nem is tervezek, de azért ez nem hangzik jól. Az ügyfélazonosító folyamatot teljesítettem, mi lehet akkor ennek az oka?

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 06, 2017, 00:14:22
Sziasztok! Nézegettem a beállításokat, és a Pénzügyek/Kifizetés menüpontnál ez a mondat fogadott: "Számlája ezen részéhez jelenleg nem tud hozzáférni." Még nem volt kifizetésem, és egyelőre nem is tervezek, de azért ez nem hangzik jól. Az ügyfélazonosító folyamatot teljesítettem, mi lehet akkor ennek az oka?

Esetleg nincs elegendő egyenleged, hogy kifizetést igényelj? Van aktív bónuszod?

Sikerült nyernetek tegnap az ingyen élővel?  :) A Manchester nem tudott egy icike picike kis satnya árva nyomorult gólt betuszkolni már hármas szorzón megtéve, szóval én nem tudtam élni a lehetőséggel.

Idézetet írta: dister Dátum november 06, 2017, 14:42:47
Sikerült nyernetek tegnap az ingyen élővel?  :) A Manchester nem tudott egy icike picike kis satnya árva nyomorult gólt betuszkolni már hármas szorzón megtéve, szóval én nem tudtam élni a lehetőséggel.

Mu ra tettem rögtön az 1.percbe kb, már utána láttam h cumi lesz. Az is lett.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 06, 2017, 14:32:10
Esetleg nincs elegendő egyenleged, hogy kifizetést igényelj? Van aktív bónuszod?

A kifizetésekhez írt minimum összegeknél több pénz van a számlámon, és a teljes összeget kivehetőnek mutatja. Aktív bónuszom nincs.

az élő fogadásos ajánlathoz: akkor most jól értem, hogy kicsit változott a felállás?

eddig "kockázatmentes élő fogadás" volt, amiből most "ingyen élő fogadás" lett. vártam az emailt a visszafizetésről, nem jött rákérdeztem cseten és mondták, hogy már nem fizetik vissza. fogadásom pedig vesztesnek van kiértékelve és a pénzt sem tették mellé a történet menüpontban.

megkérdeztem a chatet, hogy ez nekem miért van ingyen? a csávó meg csak másolgatta be az értelmetlen feltételeket, meg ismételgette, hogy ingyen van... csak a lényeget nem mondta, hogy valójában nem történik pénzmozgás, az élő rész feladásánál. nekem meg ez fel sem tűnt a 1500-as ajánlatnak köszönhetően, plusz nem is azt néztem....

akkor lényegében nem változik semmi, csak a technikai kérdések, mint pl hogy csak a profitot írják majd jóvá és nem a nyereményt? már azt hittem, hogy finom módosításokkal észrevétlenül kihátrálnak az ajánlat mögül sőt valakinek 15e adnak, hogy költsed csak az apró betűben odaírják, hogy már nem kockázat nélküli hanem ingyenes... persze minden meccsre rakhatok valamit élőben ingyen is, a saját pénzemet valóban megkötés nélkül köthetem. a chat-es ember mellébeszélése, inkompetenciája pedig egy pillanatra ezt az összeesküvés elméletet erősítette meg bennem  ;D az ilyen félreértések elkerülése végett fogalmazhattak volna egyértelműben is az emailben is, a legfontosabb változásokat kiemelve és nem a részvételi feltételek legvégén az apró betűk között olvasgatni.

Idézetet írta: hilles Dátum november 06, 2017, 17:15:54
az élő fogadásos ajánlathoz: akkor most jól értem, hogy kicsit változott a felállás?

eddig "kockázatmentes élő fogadás" volt, amiből most "ingyen élő fogadás" lett. vártam az emailt a visszafizetésről, nem jött rákérdeztem cseten és mondták, hogy már nem fizetik vissza. fogadásom pedig vesztesnek van kiértékelve és a pénzt sem tették mellé a történet menüpontban.

megkérdeztem a chatet, hogy ez nekem miért van ingyen? a csávó meg csak másolgatta be az értelmetlen feltételeket, meg ismételgette, hogy ingyen van... csak a lényeget nem mondta, hogy valójában nem történik pénzmozgás, az élő rész feladásánál. nekem meg ez fel sem tűnt a 1500-as ajánlatnak köszönhetően, plusz nem is azt néztem....

akkor lényegében nem változik semmi, csak a technikai kérdések, mint pl hogy csak a profitot írják majd jóvá és nem a nyereményt? már azt hittem, hogy finom módosításokkal észrevétlenül kihátrálnak az ajánlat mögül sőt valakinek 15e adnak, hogy költsed csak az apró betűben odaírják, hogy már nem kockázat nélküli hanem ingyenes... persze minden meccsre rakhatok valamit élőben ingyen is, a saját pénzemet valóban megkötés nélkül köthetem. a chat-es ember mellébeszélése, inkompetenciája pedig egy pillanatra ezt az összeesküvés elméletet erősítette meg bennem  ;D az ilyen félreértések elkerülése végett fogalmazhattak volna egyértelműben is az emailben is, a legfontosabb változásokat kiemelve és nem a részvételi feltételek legvégén az apró betűk között olvasgatni.
Szerintem egyertelmuen leirjak, hogy hogy is van.. Illetve mikor meccs elott fogadsz is feltunoen feljon, hogy kaptal egy ingyen fogadast es amikor eloben rakod akkor is. Mielott penzt kockaztat az ember azert erdemea mindig utanaolvasni mit is kap, regen is mindig ujra ujra elolvastam en peldaul  :beerchug:

Mennyi a bet365-nél a minimum kifizetés neteller számlára?


Idézetet írta: Feva920605 Dátum november 06, 2017, 17:49:54
Mennyi a bet365-nél a minimum kifizetés neteller számlára?
Hali!

Nálam pl. 20$ a Neteller kifizetés minimum.

Ez számlánként eltérő lehet.

Akkor igen, úgy tűnik eltérő.  ???

Inkább az a magyarázat, hogy pénznemfüggő. Régebb, mikor az euró-dollár árfolyam között nagyobb különbség volt, akkor a limitet nagyobbra lőtték be dollár esetén, ez meg azóta megmaradt.