bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Jóember, de a kép az nem a vpn-es böngészővel készült. Hidd már el hogy semmi nem jön be, azt írja a számlatörténetre is, hogy a localhost visszautasította az elérést. Mondom hogy blokkolva lett, baszki!

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 14:03:52
Jóember, de a kép az nem a vpn-es böngészővel készült. Hidd már el hogy semmi nem jön be, azt írja a számlatörténetre is, hogy a localhost visszautasította az elérést. Mondom hogy blokkolva lett, baszki!

Írj nekik: [email protected]

Egyébként milyen címen (weboldal) próbálsz belépni?

#7322 november 29, 2018, 14:20:30, Csenii
Oké írok, de szerintem arra se kapok választ, ahogy a tegnapira se kaptam. Csak jött ez a hűségbónusz. Ma meg ez a kizárás. Az első az jobban tetszett mondjuk :D
Innen használom már egy ideje: https://www.288sb.com
Mobiról meg a rendes mobilcímről.

Most kiléptem, mert még reggel beengedett, aztán most amikor próbálom beírni az adataimat, azt írja az adatait nem tudtuk azonosítani.

Szerintem megszüntették a fiókomat. Rohadt g*cik!   :bash:

Na, cseteltem vmilyen S. Lászlóval. Azt mondja nincs felfüggesztve a számlám, de bejelentkezni továbbra se tudok, pedig már jelszót is váltottam. Tényleg keresnem kell másik irodát.  :laugh:

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 14:24:45
Szerintem megszüntették a fiókomat. Rohadt g*cik!   :bash:

Én sem gondolom, hogy az így nézne ki... Biztos vagyok benne, hogy valamilyen technikai probléma van alapból. Ha pedig törölni akarnak egy fiókot, azt tényleg megtehetik, de erről értesítenek Téged. Azért nézz szét a postafiókodban, a Spam résznél is, hátha írtak ezzel kapcsolatban valamit...

Ah, már nem érdekel. Már mindent megpróbáltam, mobilról se érem el az oldalt, webről se, továbbra se. Mindegy, legalább nem leszek tovább deficites :-D

VPN-ről tudtam csak elérni, de azt meg kiszúrták gyorsan.

Pedig tegnap este a hűségbónuszt feltettem a Kunlun meccsre, 5.5 overre. Az meg úgy látom jött. Ilyenkor nyer az ember amikor nem is tudja használni  ;D

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 13:35:25
Akkor mégis mi ez, szerinted, bakter? Nehogy már azt mondd hogy nincs netem :D

Nálam is volt már ilyern de ha ujratöltöttem az oldalt minden rendben volt.

Én már minent megpróbáltam, kukikat töröltem, újraindítottam a gépet, semmi. Továbbra is egy nagy szürke mező az egész, de már bejelentkezni se tudok. Az még legalább reggel ment.

Na, most sikerült  :D Írtam nekik még egy levelet, aztán most már visszajött minden. Be is tudok lépni az új jelszóval. Valami gáz csak lehetett a fiókommal. Lehet vmelyik ügyfeles bosszúból elállította. Túl sokat bombázom őket levelekkel  :angel: :-X ;D

Idézetet írta: Csenii Dátum november 29, 2018, 16:12:49
Na, most sikerült  :D Írtam nekik még egy levelet, aztán most már visszajött minden. Be is tudok lépni az új jelszóval. Valami gáz csak lehetett a fiókommal. Lehet vmelyik ügyfeles bosszúból elállította. Túl sokat bombázom őket levelekkel  :angel: :-X ;D

Most akkor meg van rá a lehetőség, hogy kikérd a pénzed, s lezárd a számlád. Te sem aggódsz továbbra, ügyfélszolgálatos is nyugodtabb lesz.  ;D

Látom magam előtt az ügyfélszolgálatost, hogy hazafele menet azt mondogatta magába, hogy "hm...van ez a Cseni, holnap majd jól megszívatom"  :D

Egyébként kurvára nem irigylem a munkahelyüket (állásukat).

Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2018, 16:31:41
Most akkor meg van rá a lehetőség, hogy kikérd a pénzed, s lezárd a számlád. Te sem aggódsz továbbra, ügyfélszolgálatos is nyugodtabb lesz.  ;D

Látom magam előtt az ügyfélszolgálatost, hogy hazafele menet azt mondogatta magába, hogy "hm...van ez a Cseni, holnap majd jól megszívatom"  :D

Egyébként kurvára nem irigylem a munkahelyüket (állásukat).

Dehát azért ügyfélszolgálatos, hogy fellegyen készülve az ilyen esetekre, nem? :D Tudod van az mondás is, hogy aki örömlánynak áll ne csodálkozzon ha örömet szereznek neki :D Amúgy meg vmi pszichológiai tesztet csak kitöltetnek velük előtte,  vagy vmi EQ teszt félét. Egyébként ez a László nevű egyén tök normális volt. Beszéltem már vmi csajjal is régebben, hát az vmi katasztrófa volt. Jött folyton a sablonszövegével. Nagy dolog használni a Ctrl+C, Ctrl+V gombot, ezért tényleg sajnálni kell őket  :laugh:
Egyenlőre nem kérem ki, nem akarok végigmenni egy újabb regisztráción, meg azonosításon, egy ideig most nem zaklatom őket, ha meg kizárnának, Unibeten van számlám, akkor használom azt legfeljebb. Azzal csak egy gondom van, hogy nem engednek élőzni, mármint felvenni a nyereményt akkor amikor szeretném. Még single fogadásoknál jobban, de kötésben szinte soha.