Hurkabalint Sportfogadó Naplója (CÉL: 8.000.000 Ft)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mai nap is jól végződött, reggel befizettem 20$-t, hogy majd kitudjam venni ha úgy alakul! :)

Bank: 440,63$

Szia!

Nagyon szép a 440 dolcsi, de mikorra ütemezed a 8 millát?:) remélem még a szemed előtt lebeg.

Bevallom, eddig nem olvastam a naplódat, most látom csak, hogy milyen szép pókerkarrier épül itt! Csak így tovább!

És egy kalappal a nagy versenyre! Fontos, hogy ne izgulj,  ne kapkodj, lesz időd és stacked is, hogy türelmesen végigcsináld, itt már dörzsölt gazemberek eszén kell túljárni!

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 04, 2013, 22:42:53
Szia!

Nagyon szép a 440 dolcsi, de mikorra ütemezed a 8 millát?:) remélem még a szemed előtt lebeg.

Köszi! Természetesen a szemem előtt lebeg még, ki tudja, talán most jön el az én időm! :ok:

Idézetet írta: söprű Dátum március 05, 2013, 07:33:27
Bevallom, eddig nem olvastam a naplódat, most látom csak, hogy milyen szép pókerkarrier épül itt! Csak így tovább!

És egy kalappal a nagy versenyre! Fontos, hogy ne izgulj,  ne kapkodj, lesz időd és stacked is, hogy türelmesen végigcsináld, itt már dörzsölt gazemberek eszén kell túljárni!

Köszi, de nem nevezném pókerkarriernek :) Csak ingyenes versenyeken indulok, ezekben érzem jól magam. A nagy verseny foglalkoztat természetesen, de hát kit ne foglalkoztatna? ;) 10.000 kezdőzseton lesz, 12 perces vakemelkedés, 1100 körüli játékos, tehát lesz időm az elején nyugodtan játszani. Aztán ha Fortuna is velem van aznap akkor talán sikerül elérni egy szép eredményt. :ok:

Ma végre feloldották a számlám zárolását és elfogadták a dokumentumokat amiket küldtem nekik. A nagy póker így máskorra halasztódott. De azért pár dollár ma is érkezett. :ok:

Bank: 450,24$

Örömmel olvasom hogy a számlád újra nyitva. Sok sikert. :)

Lássuk mi a helyzet! Ma szinte jött minden amit megraktam! :ok: Viszont az iroda élő fogadás része egyszerűen nevetséges!!! :knuppel2: Állandóan roló van, délután írd és mondd 1 mérkőzés volt live-ban és azt is rolózták végig, miközben Bet365-nél volt legalább 50 esemény ha nem több! Szeretnek továbbá ülni a pénzen is, már rég vége a meccsnek de basznak kiértékelni! Azt hiszem nekem elég is volt ebből, keresek magamnak egy normális irodát ahol lehet fogadni rendesen élőben is!

Bank: 1028,12$ :great:

+600$  hát hogy? :)

amúgy grat..annyit hagyj benn hogy sidegames freeken el tudj indulni :)

Kikértem 920$-t MoneyBookers-re, kíváncsi vagyok megkapom-e. Észrevettem, hogy lekorlátoztak a szemetek, 14$-t enged csak felrakni a meccsekre :noway: Kis pénzt bent hagyok pókerezni, de nem hiszem hogy sokáig maradok ezeknél!

Bank: 109,34$

Sziasztok!

Holnap, azaz vasárnap fogok elindulni a Coral Pokeren a 200.000$ Sunday Special nevű versenyen. Este 7-kor kezdődik, ha valakit érdekel, hogy hogyan alakul akkor ne marad le róla :) Óránként jelentkezem egy bejegyzéssel itt a naplómban a pillanatnyi állásról. De ha nézni szeretnél esetleg játék közben, akkor corini132588 nevű játékost keresd! :ok:



Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 16, 2013, 10:49:47
Sziasztok!

Holnap, azaz vasárnap fogok elindulni a Coral Pokeren a 200.000$ Sunday Special nevű versenyen. Este 7-kor kezdődik, ha valakit érdekel, hogy hogyan alakul akkor ne marad le róla :) Óránként jelentkezem egy bejegyzéssel itt a naplómban a pillanatnyi állásról. De ha nézni szeretnél esetleg játék közben, akkor corini132588 nevű játékost keresd! :ok:

Én is nézni fogom, és szurkolok neked! Chaten is legyél ha tudsz! GL :beerchug:

Szurkolok neked én is!

Toljad neki Bálint!! Sok sikert! :great: