Hurkabalint Sportfogadó Naplója (CÉL: 8.000.000 Ft)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Este 7-kor indul a póker és eljön az igazság pillanata!



Köszönöm :) Regisztráltam, corini132588 néven találtok. Erre kíváncsi leszek :ok:

Elérkezett az első szünet. 10.000 kezdőzsetonomból 8410 maradt meg, nem nagyon talált el eddig a flop, amikor pedig elől voltam akkor dobott mindig az ellenfél. 1 parti volt amit szerintem rosszul játszottam meg, igaz, ott sem volt nagy pot. Remélem a 2. órában sikerül növekedni, de egyelőre kivárok.


Hát köszönöm a szurkolást mindenkinek, sajnos kiestem még a második szünet előtt. AJ-val rátoltam KK-ra, még kapott is mellé egy harmadik K-t. :-\

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 12, 2013, 14:01:06
Kikértem 920$-t MoneyBookers-re, kíváncsi vagyok megkapom-e. Észrevettem, hogy lekorlátoztak a szemetek, 14$-t enged csak felrakni a meccsekre :noway: Kis pénzt bent hagyok pókerezni, de nem hiszem hogy sokáig maradok ezeknél!

Bank: 109,34$

Elmehet az anyjába ez a tetvedék iroda mostmár! Majdnem két hete kértem kifizetést, erre most látom hogy visszarakták a számlámra a pénzt!!! Ez mi??? Mocskos Coral! :noway:

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 23, 2013, 10:24:02
Elmehet az anyjába ez a tetvedék iroda mostmár! Majdnem két hete kértem kifizetést, erre most látom hogy visszarakták a számlámra a pénzt!!! Ez mi??? Mocskos Coral! :noway:
Szia!
Kifizettek végül?

Idézetet írta: mixijoe Dátum március 30, 2013, 16:03:16
Szia!
Kifizettek végül?

Még mindig nem, de ma legalább már írtak hogy megvizsgálták a számlám és hogy ki fognak fizetni...

Semmi nem szólt Timi mellett, mégis azt súgta valami hogy rakjam. :ok:

Babos Tímea - Ana Ivanovic (Női Tenisz)  2-1 (7-5 3-6 6-2) :great:         
    Tipp: Babos Timi nyeri a mérkőzést (9,20)


Tét:    26 $
Teljes nyereményszorzó:    9,20
Tiszta profit:    202.75$


Ronnie szépen vezet a döntőben, remélem este is hoz egy szép teljesítményt és megvédi a címét! :ok:


Gyorsan nyert két frame-t Hawkins, de szerencsére beindult a Rakéta is, így 17-12 a szünetben. Még 1 frame kell a győzelemhez! :ok: