Hurkabalint Sportfogadó Naplója (CÉL: 8.000.000 Ft)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megint sikerült! :) Egy év elteltével újra egy hosszú távú fogadás és megint összejött! Az utóbbi időben belekóstoltam a Betfair világába és szép eredményeket sikerült elérnem. Foci és snooker fogadásokkal masszív pluszban vagyok, így ezeket favorizálom már. A VB előtt ráakadtam egy Ronnie nyilatkozatra, és rögtön elkapott az érzés, hogy bizony Ő nyeri a tornát. Szavaiból nyugalom és bölcsesség áradt, valamint érződött, hogy hiányzik neki a snooker. Egy év kihagyás rengeteg ebben a sportban is, így a formáját tekintve egyedül Peter Ebdon nyilatkozatára lehetett hagyatkozni, aki szerint rendkívüli formában van a Rakéta. Végignéztem az első mérkőzést Campbell ellen, sok gondja nem akadt Ronnie-nak, tudtam, hogyha még szokja az asztalt akkor csak jobb lesz a torna hátralévő részében. Jópár vaskos meglepetéssel indult a torna, így nyílvánvalóvá vált, hogy az elődöntőig ezt rutinból meg kell oldania Ronnie-nak. Ekkor tehát az addig a VB-n összegyűjtött profitot teljes egészében rátoltam a címvédőre! Carter nem okozott gondott, Bingham ellen snooker iskola volt. :) Trump ellen féltem, de a fiatal angol nem a legjobbját hozta, így a döntő újonc Barry Hawkins ellen már nem fogadtam vissza, mert ekkor már semmiféle kétely nem maradt bennem. Megjegyezném, hogy kalapot emelek Hawkins előtt, mert nagyon magas színvonalú játékot hozott a döntőre! Személy szerint talán még nem is láttam ilyen magas színvonalú döntőt. :)

Ez volt tehát az én Snooker VB-m:

Snooker Világbajnokság 2013               
   Tipp: Ronnie O'Sullivan megnyeri a Világbajnokságot (4,80)
   Eredmény: MEGNYERTE!
:great:

Tét:    140000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    4,80
Lehetséges kifizetés:    660000 Ft

+ 520.000 FT

Út a győzelemig:

1. forduló: O'Sullivan - Campbell 10-4
2. forduló: O'Sullivan - Carter 13-8
Negyeddöntő: O'Sullivan - Bingham 13-4
Elődöntő: O'Sullivan - Trump 17-11
Döntő: O'Sullivan - Hawkins 18-12



Gratulálok, szép fogás volt.  :ok:
Jó megérzés, bátor tét, magas szorzó, nagy nyeremény. :ok:

Betfairen tradeléssel foglalkozol vagy hagyományos fogadásokkal?



Idézetet írta: hurkabalint Dátum május 06, 2013, 22:24:29
Ez volt tehát az én Snooker VB-m:

Snooker Világbajnokság 2013               
   Tipp: Ronnie O'Sullivan megnyeri a Világbajnokságot (4,80)
   Eredmény: MEGNYERTE!
:great:

Tét:    140000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    4,80
Lehetséges kifizetés:    660000 Ft

+ 520.000 FT


Remek tipp, szép nyeremény. Elismerésem! :ok:





Az ilyen példák miatt érdemes fogadni, és megpróbálni újra egy-egy bukás után. Grat!

Köszönöm Srácok! :ok:

A kérdésre válaszolva, legtöbbször élőben fogadok, és ha úgy látom jónak akkor eltradelem.

IMÁDLAK LLEYTON!!!! :beerchug:

A mai napom nem alakult jól, Mayert és Monfilst is benéztem, de ekkor jött az ihlet:

Lleyton Hewitt - Juan Martin Del Potro (Férii Tenisz) ÉLŐ Megfogadva 6-2 2-6-nál. 2-1 :great:               
    Tipp: Lleyton Hewitt nyeri a mérkőzést (3,90)


Tét:    222000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    3,90
Lehetséges kifizetés:    834000 Ft

+ 612.000 FT