Hurkabalint Sportfogadó Naplója (CÉL: 8.000.000 Ft)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 14, 2013, 17:42:07
IMÁDLAK LLEYTON!!!! :beerchug:

A mai napom nem alakult jól, Mayert és Monfilst is benéztem, de ekkor jött az ihlet:

Lleyton Hewitt - Juan Martin Del Potro (Férii Tenisz) ÉLŐ Megfogadva 6-2 2-6-nál. 2-1 :great:               
    Tipp: Lleyton Hewitt nyeri a mérkőzést (3,90)


Tét:    222000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    3,90
Lehetséges kifizetés:    834000 Ft

Nagy gratula,e szép nyereményhez!  :beerchug: :great:

Azigeen ! :laugh:
Imádom az ilyen tökös, bevállalós tippeket olvasni!
Gyönyörű!


Köszönöm a tipp kitalálójának, nagyon nagy ajándék volt! :great: :beerchug:

Nigéria - Tahiti (Labdarúgás) 6-1 :ok:           
    Tipp: 3.5 gól felett a mérkőzésen (1,77)


Tét:    135000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    1,77
Lehetséges kifizetés:    235000 Ft

+ 100.000 Ft

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 17, 2013, 22:27:29
Köszönöm a tipp kitalálójának, nagyon nagy ajándék volt! :great: :beerchug:

Nigéria - Tahiti (Labdarúgás) 4-1 :ok:           
    Tipp: 3.5 gól felett a mérkőzésen (1,77)


Tét:    135000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    1,77
Lehetséges kifizetés:    235000 Ft

+ 100.000 Ft

Grat! Úgy látom csak én voltam ekkora balfasz, hogy tudtam bukni ezen a meccsen is :redchug:


Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 14, 2013, 17:42:07
IMÁDLAK LLEYTON!!!! :beerchug:

A mai napom nem alakult jól, Mayert és Monfilst is benéztem, de ekkor jött az ihlet:

Lleyton Hewitt - Juan Martin Del Potro (Férii Tenisz) ÉLŐ Megfogadva 6-2 2-6-nál. 2-1 :great:               
    Tipp: Lleyton Hewitt nyeri a mérkőzést (3,90)


Tét:    222000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    3,90
Lehetséges kifizetés:    834000 Ft

+ 612.000 FT

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 17, 2013, 22:27:29
Köszönöm a tipp kitalálójának, nagyon nagy ajándék volt! :great: :beerchug:

Nigéria - Tahiti (Labdarúgás) 6-1 :ok:           
    Tipp: 3.5 gól felett a mérkőzésen (1,77)


Tét:    135000 Ft
Teljes nyereményszorzó:    1,77
Lehetséges kifizetés:    235000 Ft

+ 100.000 Ft

Hát ezekre nincsenek szavak. Hölgyek és Urak egy igazi Sportfogadó Isten :DxD Grat :)

Jézus Isten mennyire gyönyörű :) Nem érzem magam alkalmasnak arra hogy akármikor is hasonlót hozzak. Aki mer az nyer :)


Idézetet írta: mezrajaed Dátum június 17, 2013, 23:12:51
Hát ezekre nincsenek szavak. Hölgyek és Urak egy igazi Sportfogadó Isten :DxD Grat :)

Jézus Isten mennyire gyönyörű :) Nem érzem magam alkalmasnak arra hogy akármikor is hasonlót hozzak. Aki mer az nyer :)
Jaja, szerintem is gyönyörű. Kicsit furcsa, hogy mindig csak a nyertes szelvényeket látjuk (többnyire utólag), sajnos biztos vannak pirosak is, csak azok valahogy nem kerülnek be a naplóba ;D :redchug:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 18, 2013, 00:20:41
Jaja, szerintem is gyönyörű. Kicsit furcsa, hogy mindig csak a nyertes szelvényeket látjuk (többnyire utólag), sajnos biztos vannak pirosak is, csak azok valahogy nem kerülnek be a naplóba ;D :redchug:

Biztosan vannak nagy pirosok is. Ez egy ilyen móka. De úgy gondolom aki képes ilyen szelokat hozni az nagyösszeségében is jókora zölddel büszkélkedhet :) Csak így tovább Hurkabalint :)

Idézetet írta: mezrajaed Dátum június 18, 2013, 00:57:35
Biztosan vannak nagy pirosok is. Ez egy ilyen móka. De úgy gondolom aki képes ilyen szelokat hozni az nagyösszeségében is jókora zölddel büszkélkedhet :) Csak így tovább Hurkabalint :)
Én is remélem, drukkolok is keményen, hogy sikerüljön kifosztani a bukikat.
(csak azt akartam jelezni, én is be tudok rakni (meg más is lenne ilyen gondolom) mondjuk az elmúlt pár napból 5 szelvényt +500K hozammal- van 41,0-es odds is benne, de ez utólag nem sokat ér+ pláne hogy tudom, hogy van mellettük sajnos 450K-nyi mínusz is, így bármennyire jól mutatna a +500K "farokverés", sajna csak kis plusz van :redchug:)
Az a szép, ha valaki előre fel meri vállalni a szelvényt, sok ilyet is látunk. Van aki babonából nem rakja be a szelót, de  utólag már egy normál sportfogadói fórum etikett alapján nem szoktuk betenni, csak esetleg a néha  a Bejött topikba.
Persze lehet, hogy rosszul látom, akkor elnézést kérek az érintettektől.

Így igaz! Bárki berakhat bármit utólag! Lehet photoshop az egész! :D Annyira azért nem állok rosszul ebben a hónapban mint arra a fórum önjelölt kritikusa számít! :ok:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 18, 2013, 01:51:13
Én is remélem, drukkolok is keményen, hogy sikerüljön kifosztani a bukikat.
(csak azt akartam jelezni, én is be tudok rakni (meg más is lenne ilyen gondolom) mondjuk az elmúlt pár napból 5 szelvényt +500K hozammal- van 41,0-es odds is benne, de ez utólag nem sokat ér+ pláne hogy tudom, hogy van mellettük sajnos 450K-nyi mínusz is, így bármennyire jól mutatna a +500K "farokverés", sajna csak kis plusz van :redchug:)
Az a szép, ha valaki előre fel meri vállalni a szelvényt, sok ilyet is látunk. Van aki babonából nem rakja be a szelót, de  utólag már egy normál sportfogadói fórum etikett alapján nem szoktuk betenni, csak esetleg a néha  a Bejött topikba.
Persze lehet, hogy rosszul látom, akkor elnézést kérek az érintettektől.

Még jó,hogy nekem előre megmondta,hogy mit és mennyivel fogja tenni,így a tegnapi meccsből én is szakítottam 200 eurot! :) Plusz ,aki figyelemmel kísérte a chatot,az láthatta,hogy beírta oda is ,hogy mit kell rakni a tegnapi nap.Szerintem az irigykedés helyett örülni kellene annak,hogy valaki szakított egy rakat pénzt.Én mindenesetre itt is szeretném megköszönni Bálintnak,hogy nyertem 60 000 FT-t! :)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 18, 2013, 09:39:22
Így igaz! Bárki berakhat bármit utólag! Lehet photoshop az egész! :D Annyira azért nem állok rosszul ebben a hónapban mint arra a fórum önjelölt kritikusa számít! :ok:
nevedet kitakarhattad volna :-)