OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem feltétlen. Attól függ, hogy az utalás és érkeztetés miben zajlik: a lejedet a küldő bank átváltja e euróra vagy lejben megy el és a cél konvertálja. Ez utóbbi esetben lehet különbség még akkor is, ha ugyanannyi lejt inditottál utba mindkét helyre. Én pl. moneybookerre ha a forint kártyáról töltök föl, mindig rosszabb a váltás, mintha élből eurót utalok át a bankomból.

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 06, 2012, 20:39:04
Nem feltétlen. Attól függ, hogy az utalás és érkeztetés miben zajlik: a lejedet a küldő bank átváltja e euróra vagy lejben megy el és a cél konvertálja. Ez utóbbi esetben lehet különbség még akkor is, ha ugyanannyi lejt inditottál utba mindkét helyre. Én pl. moneybookerre ha a forint kártyáról töltök föl, mindig rosszabb a váltás, mintha élből eurót utalok át a bankomból.

köszi. hát rohadt jó. hogy a fenébe ellenőrizzem sürgősen a visa kártyámat akkor. az ing berakta függőben levő tranzakciók közé és még véletlenül sem írja euróban. és ma töltöttem fel betfairre is és gondoltam így ki tudom számolni...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 06, 2012, 20:43:48
köszi. hát rohadt jó. hogy a fenébe ellenőrizzem sürgősen a visa kártyámat akkor. az ing berakta függőben levő tranzakciók közé és még véletlenül sem írja euróban. és ma töltöttem fel betfairre is és gondoltam így ki tudom számolni...

haha sikerült :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 06, 2012, 20:43:48
köszi. hát rohadt jó. hogy a fenébe ellenőrizzem sürgősen a visa kártyámat akkor. az ing berakta függőben levő tranzakciók közé és még véletlenül sem írja euróban. és ma töltöttem fel betfairre is és gondoltam így ki tudom számolni...
Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 06, 2012, 21:30:57
haha sikerült :D

Tudsz te ha akarsz!  :D

3-4 nap amig megjelenik euróban. Hogy sikerült kiszámolni? Ja, már értem :)

Srácok, tegnap szülinapozni voltam az unokatesóméknál, ahová kocsival mentünk. Érdekel valakit? Na, mielőtt félreértenétek, nem ez lényeg, a lényeg az, hogy volt rendesen volt :redchug:, és hát valahogy haza kellett jönnünk, úgy hogy a verda se maradjon ott. Remek alkalom volt, hogy kipróbáljuk a sofőrszolgálatot! Így is lett, hívtuk őket, gyorsan kiértek, minden hiba nélkül simán hazavittek, és a lényeg, hogy fele annyiért, mintha, taxival jöttünk volna!! És taxi esetében a kocsid is ott marad... Amire emlékszem, hogy elmondtam a gyereknek, hogy merre menjen, mert ő a nulláson akart csepelre jönni, én meg mondtam felejtős, mert 20 km a plusz, amit fizetni kellett volna. Szóval erre érdemes odafigyelni, hogyha tudtok rövid útvonalat, akkor mondjátok, hogy merre menjen, mert ő a hosszabb utat fogja választani valszeg. 15000 helyett fizettünk 7000 forintot, és Nagytarcsáról hoztak minket haza hajnali háromkor Csepelre saját kocsival, kb. 30 km.  :beerchug:


Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 17, 2012, 13:18:25
Srácok, tegnap szülinapozni voltam az unokatesóméknál, ....
.... és Nagytarcsáról hoztak minket haza hajnali háromkor Csepelre saját kocsival, kb. 30 km.  :beerchug:

Ha legközelebb részegen akarok nagytarcsáról csepelre utazni, mindenképp igénybe fogom venni a szolgáltatást.  ;D 

Ja, csak egy kérdés: Piát is hoznak, vagy berúgni saját költségen kell???    :great:

A T-Mobile-nál a híváslistát meg lehet szerezni? Elvileg volt több nem fogadott hívásom de a telefon nem jelezte egyiket se, ennek akarok utána járni, hogy valóban hívtak-e vagy sem. Van erre valamilyen javaslatotok?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 18, 2012, 09:08:33
A T-Mobile-nál a híváslistát meg lehet szerezni? Elvileg volt több nem fogadott hívásom de a telefon nem jelezte egyiket se, ennek akarok utána járni, hogy valóban hívtak-e vagy sem. Van erre valamilyen javaslatotok?

Minden szolgáltatónál ki lehet kérni a híváslistát ha jól tudom, egy minimális összeget kell érte fizetni!

Idézetet írta: gerry Dátum június 18, 2012, 09:38:08
Minden szolgáltatónál ki lehet kérni a híváslistát ha jól tudom, egy minimális összeget kell érte fizetni!

Köszönöm!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 18, 2012, 09:08:33
A T-Mobile-nál a híváslistát meg lehet szerezni? Elvileg volt több nem fogadott hívásom de a telefon nem jelezte egyiket se, ennek akarok utána járni, hogy valóban hívtak-e vagy sem. Van erre valamilyen javaslatotok?

Meglepődnék, ha a nem fogadott hívások szerepelnének a híváslistában. Ha nem fogadott, akkor nem is volt hívás. A hívásrészletező (hivatalos nevén részletes számla) a tényleges (megvalósult) hívásokat és adatforgalmat részletezi.

Idézetet írta: benson Dátum június 18, 2012, 13:08:20
Meglepődnék, ha a nem fogadott hívások szerepelnének a híváslistában. Ha nem fogadott, akkor nem is volt hívás. A hívásrészletező (hivatalos nevén részletes számla) a tényleges (megvalósult) hívásokat és adatforgalmat részletezi.

Köszönöm benson!


Sziasztok!
Youtubon  egy csomo klippet nem tudok megnezni,mert nemet ip-m van. Hogyan tudnam ezt a blokkolast megkerülni?

csak azt tudom ajánlani, amit vmlinuz ajánlott nekem a fogadási oldalakkal kapcsolatban:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 25, 2012, 22:00:43
http://torproject.org/