Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

reca81 és 1 vendég van a témában


Ez nem stratégia, ez egy vicc. Azért ennél komolyabb dolgokról szoktunk beszélgetni.

Valaki nem akarja hamarosan a Martingale-t bemutatni, mint megváltás.  :D

Idézetet írta: Admin Dátum július 15, 2023, 15:00:25Ez nem stratégia, ez egy vicc. Azért ennél komolyabb dolgokról szoktunk beszélgetni.

Valaki nem akarja hamarosan a Martingale-t bemutatni, mint megváltás.  :D
Egyetlen pillanatig sem volt szó stratégiáról, hanem arról volt szó, hogy megkértél, hogy fordítsam le magyarról magyarra.
Megtettem, amit kértél.
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum július 15, 2023, 15:08:38Egyetlen pillanatig sem volt szó stratégiáról, hanem arról volt szó, hogy megkértél, hogy fordítsam le magyarról magyarra.
Megtettem, amit kértél.
:beerchug:

Hálás köszönet neked amiért tetted, nem is feléd irányult a hozzászólásom.  ;)

Szóval teniszben az a stratégia, hogy arra fogad, hogy a favorit nyer egy szettet, csak azt nem értem, hogy minek cifrázni egy sima +1,5 szett hendikep helyett. Bár lehet, hogy sok irodában szétnézve össze lehet legózni egy jobb oddsot. A mostani naplós példában lévő Zavatska +1,5 szett pl unibeten 1,09.

Idézetet írta: Admin Dátum július 15, 2023, 15:00:25Ez nem stratégia, ez egy vicc. Azért ennél komolyabb dolgokról szoktunk beszélgetni.

Valaki nem akarja hamarosan a Martingale-t bemutatni, mint megváltás.  :D

Megpróbáljam? :)

1.szabály  Ligákra játszom csak , mégpedig csak olyanra ahol nincs egy időben két meccs (Bulgária, Horvát, Lengyel 1-2, Magyar, Szlovén,) meg még egy néhány.

Ha érdekel valakit folytatom :)

...jöhet...  :-)

( bár vannak  gondolataim )

Megkérlek benneteket, hogy tartsuk meg a téma lényegét, és a komolyságát.

Ha valakinek van konkrét stratégiája, és azt felvázolná (normális, érthető módon), akkor azt szívesen olvasnánk. A mellébeszélésre ezen a fórumon, és főleg e fórumtémában nincs szükség.

Na szóval, én ezt igazán stratégiának nem mondanám de megpróbálom leírni.
Nyílván nem Martingale stratégia hanem a görgetéses módszer (tudom-tudom halott ügy).
Befair-en layelem félidőben az aktuális állást (pl 1-1-nél lay under 2,5 vagy lay 1-1 ahol alacsonyabb az odds.
Azért lay mert úgy gyorsabban ki tudom számolni a nyereményt ami nálam minden találatnál 1 Euró.
Tudom hogy nagyon kevésnek hangzik de az adott ligákban szezononként 100-200 közti találat várható (nyílván ennyi Euró is)
és ha ezt megszorozzuk 10-12 ligával már nem rossz (legalábbis nekem ).
Nyilván a görgetés és a lyaelés miatt nem is nagyon lehet magasabbról indítani.
A lényeg pedig mint fentebb írtam csakis azokra a ligákra ahol MINDEN és ez a lrgfontosabb MINDEN meccs más időpontban kezdődik.
És miért második félidő Over 0,5 , mert ott vannak a legrövidebb bukó szériák, legalábbis én még nem találtam ezekben a ligákban 4 darab 0-0-s második félidőnél többet zsinórban.
És nekem aztán oly mindegy hogy ki játszik kivel mennyi éppen az eredmény ha bukott az előző meccs akkor layelem 1 euró(nyereség)+ előző bukta liablity + Eurónként 2 cent jutalék , hogy a nyerő tippnél meg legyen a kerek 1 euró profit-
Hát én ilyesmivel próbálkozok várom az ellenérveket. :)  :)

#2483 július 16, 2023, 15:15:18, lacii
...írnál még megfelelő ligákat?

úgy látom a chile is  esélyes lehet,
 de majd ha beindulnak  a bajnokságok akkor tisztul a helyzet....


Egyébként én arra gondoltam,hogy például  mindig döntetlenre teszünk,ez sokszor 3 feletti odsz.

Megfelelő tétemeléssel nyerő lehet,mert úgyis jön az X  .......

Bulgáriában valamelyik szezonban nyomtak egy 28 meccses sorozatot döntetlen nélkül nem tudom meddig álltad volna :)

Ausztrália A liga
Bulgária 1.
Chile 1
Észtország 1.
Horvátország 1.
Kanada Premier
Lengyel Ekstra
Lengyel 1.
Litvánia
Kedvenc mennyei ligánk
Peru 1.
Románia 1.
Szlovénia 1.
Uruguay 1.

Nagyjából ennyi, van még a Lett 1. de ott van hogy kihagynak meccseket a Betfair-en, meg a Kolumbia 1 de ott a hajnal 2 , hajnal 4-es kombó miatt elengedtem

Nyílván mindenfajta kimenetelre el lehet indítani egy sorozatot de szinte mindegyik hozni fog előbb utóbb egy 8-10 meccses buktát és ott már fimamszírozhatatlan (Under-over, BTTS, 1X2 stb,)

#2486 július 16, 2023, 16:37:01, Carpeks
Idézetet írta: teszta75 Dátum július 16, 2023, 13:56:22Na szóval, én ezt igazán stratégiának nem mondanám de megpróbálom leírni.
Nyílván nem Martingale stratégia hanem a görgetéses módszer (tudom-tudom halott ügy).
Befair-en layelem félidőben az aktuális állást (pl 1-1-nél lay under 2,5 vagy lay 1-1 ahol alacsonyabb az odds.
Azért lay mert úgy gyorsabban ki tudom számolni a nyereményt ami nálam minden találatnál 1 Euró.
Tudom hogy nagyon kevésnek hangzik de az adott ligákban szezononként 100-200 közti találat várható (nyílván ennyi Euró is)
és ha ezt megszorozzuk 10-12 ligával már nem rossz (legalábbis nekem ).
Nyilván a görgetés és a lyaelés miatt nem is nagyon lehet magasabbról indítani.
A lényeg pedig mint fentebb írtam csakis azokra a ligákra ahol MINDEN és ez a lrgfontosabb MINDEN meccs más időpontban kezdődik.
És miért második félidő Over 0,5 , mert ott vannak a legrövidebb bukó szériák, legalábbis én még nem találtam ezekben a ligákban 4 darab 0-0-s második félidőnél többet zsinórban.
És nekem aztán oly mindegy hogy ki játszik kivel mennyi éppen az eredmény ha bukott az előző meccs akkor layelem 1 euró(nyereség)+ előző bukta liablity + Eurónként 2 cent jutalék , hogy a nyerő tippnél meg legyen a kerek 1 euró profit-
Hát én ilyesmivel próbálkozok várom az ellenérveket. :)  :)

Ahogy mondani szokták, ez a tétemelős stratégia tökéletes abban az esetben, ha végtelen a pénztárcád, de hát akkor meg ugye minek játszanál. Nagy oddsoknál még valahol érthető, de ilyen kicsiknél, amit írsz, öngyilkosság. Ha 1,20-es szorzóval számolunk, akkor a 4. fogadásnál már 1080 eurót kéne feltenni az 1 euró haszonért. És sok esetben nincs is 1,20 félidőben a gólra.

Idézetet írta: lacii Dátum július 16, 2023, 14:59:25Egyébként én arra gondoltam,hogy például  mindig döntetlenre teszünk,ez sokszor 3 feletti odsz.

Megfelelő tétemeléssel nyerő lehet,mert úgyis jön az X  .......

https://hu.sfstats.net/soccer/streaks/nodraws

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 16, 2023, 16:19:57Ahogy mondani szokták, ez a tétemelős stratégia tökéletes abban az esetben, ha végtelen a pénztárcád, de hát akkor meg ugye minek játszanál. Nagy oddsoknál még valahol érthető, de ilyen kicsiknél, amit írsz, öngyilkosság. Ha 1,20-es szorzóval számolunk, akkor a 4. fogadásnál már 1080 eurót kéne feltenni az 1 euró haszonért. És sok esetben nincs is 1,20 félidőben a gólra.
Nyílván, de én továbbra is látok rációt azokra a ligákra játszani ahol minden egyes mérkőzés különböző időpontban kezdődik és gondoltam bedobom hátha valaki más is gondolkodott  ilyen stratégiában vagy módszerben vagy hívjuk akár minek (az alapgondolat a sorozatokra vagy sorozatok ellen játszani de nem csapatra hanem úgymond ligára.)



Idézetet írta: Benedek0228 Dátum július 16, 2023, 22:01:10https://hu.sfstats.net/soccer/streaks/nodraws
Ez ok csak nekem olyan stat kellene visszamenőleg kb 10 szezonra ahol az adott ligának a leghosszabb sorozatai vannak és nem egy adott csapatnak, de ilyet nem nagyon találni sehol (mert liga szinten adott eseményre nézve sokkal hamarabb szakadnak meg sorozatok mint csapatszinten szerintem)