Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: el_gringo75 Dátum május 18, 2014, 11:41:50
Hello! Mivel csak ma regisztráltam az oldalra, ezért kicsit megkésve töltöm fel ezt a szelvényt. :) Kéne még pár ilyen.

Végre egy új regisztráló, aki nem a betathome kuponos témában kezdi a karrierjét!

Gratulálok!  :)


(az eheti 7 meccses kézilabda kombimból csak kettő jött be, így most nem fogok dicsekedni, a kettes kötés éppen a kombinációk árát hozta vissza)

puerto ricoi kosár:

A Bayamon - Mayaguez meccsen a vendégeket raktam Damien Wilkins és Von Wafer miatt is. -17-ról hozták a meccset, egy pici hitet már nyertem is velük.


Szép! Gratula!  :beerchug:

"Bedobta ma a 3 a cseresznyét" szépen a bet365, kurva nagy mák volt. Mondjuk kellett hozzá, hogy jól ment nagyon hétvégén, mert alapból sajnálni szoktam ilyenekre a tétet, csak akkor rakom, ha jól megy:-)

A 67.percben 3-0 volt a szögi, hazai piros, a gól 0-0. Ekkor raktam a Racét a piros lap miatt (ennyi volt a max.tét), a statisztika közepes volt a vendégekre, így inkább brahi volt. Jött a 69.percben egy hazai gól, ez jól jött.

Beesett a 71,73 percben két szögi, 3-2.
Aztán sokáig semmi, annak drukkoltam, hogy legalább az over védelem visszahozza a Race árát.
88.percben  3-3 lett, és újabb hazai gól, azt gondoltam, hogy az over is csak push lesz, mert beleszarnak.

Nagy Manitu nem így gondolta, a 94-95.percben beesett egy tapadó, így lett 3-5, utána le is fújták...

Bet Confirmation  - CF1414382110F  - Flash   Time of bet:  25/05/2014 18:00:56    Print
Selections
No.    Selections    Event    Event Date    E/W Terms    Odds    Result
1    IFK Uddevalla    Örgryte IS v IFK Uddevalla
(Race to 5 Corners)    25/05/2014    None    51.00    Won
Stake:  7,560.00   Returns:  385,560.00    :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Ez védte a Race tétet:

Bet Confirmation  - AF3230583910F  - Flash   Time of bet:  25/05/2014 18:03:04    Print
Selections
No.    Selections    Event    Event Date    E/W Terms    Odds    Result
1    Over 6.0    Örgryte IS v IFK Uddevalla
(Asian Corners)    25/05/2014    None    1.700    Won
Stake:  9,215.00   Returns:  15,665.50   


Rangers projekt véget ért :)

Szépen megkoronázta az NHL szezonomat, még akkor is, ha a biztosra mentem és a Philadelphiára 3-2-nél, a Pittsburghre 1-0-nál és a Montreálnál 1-0-nál toltam kis lét, hogy ne bukjak vele.

Most már nyerjék meg a kupát, megérdemlik.

A Bwin-nél most nagyon nem szeretnek. ;D
Gratulálok, csak így tovább, ki kell fosztani a labancokat!

De szeretlek téged Johanna Larsson. :D Döntő szett alatt mindig breakelt, de azonnal jöttek a visszabreakek Karatantchevától. Végül a svéd a tie breakben már totál szopóra állt, volt 4-6 is, itt jött a minibreak, utána nyerte mind2 pontot, az ellenfele 1-et hozott, egyet bukott, így Larsson adogatásnál meccslabda. Természetesen elment. A másik adogatás azért jött, hogy aztán jöjjön a meccset eldöntő minibreak... Élvezetes ám a női tenisz.  :D :D :D :D

Kis tétek nagy szorzókkal, ám mivel hibátlan sorozat lett belőle, összességében már a haszon miatt sem kell szégyenkezni, főleg ha a kockáztatott pénzhez viszonyítjuk.

A németek utolsó 4 góljának mindegyikére egy-egy nyertes tipp jutott...

Köszönöm Felipe!!! :D :D :D

Igaz ,hogy kamu volt...

Az elmúlt 4 napban sikerült összegürizni egy rakás nyerő szelvényt, remélem sokszor lesz ilyen szériám még, lekopogom:



Ez egy fasza nap. :DD

#568 június 20, 2014, 12:16:54, csacsi1899
Sima
nem az enyém

Jajjj! De szerettem volna már egyszer én is írni ide!  ;D