Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy gondolatom viszont már van.
Bordeaux - Nice, X-re venném.
10-12. helyezett, nagy különbség nincs a csapatok között. Jó kis 3.30-as  szorzó, azok jönni szoktak X-re. Vélemény?

Szívem szerint NBA-ből hoznék vmit, de az a helyzet hogy még kínálatban sincs a hétvégi program egyik irodánál se.


Vagy esetleg a Fiorentina meccsén büntetőlapokra fogadni. Ők szállítják rendesen a sárgalapokat, meg a pirosat is. Biztos lesz megint kiállítás ... két szar csapat ha egymásnak feszül. :DD De erre sincs még semmi odds.

Vagy esetleg a hétvégi nagy spanyol derbi. Real Madrid - Barcelona. Jó lehet egy X-re, nem? 3.80-ért  ;)

Fio meccen kiállitás tetszik!

Vagy a Juventus - Interen is eltudok képzelni egy X-et. Sok gól ott se lesz, biztos.

x-ek inkább spanyol 2.. francia2,  vagy rangadok   :D :D :D

Oké, akkor nem ötletelek az X-en, ha nem jó egyik se.  :laugh: Pedig a franciát azt nagyon érzem, szerintem 1-1 lesz az eredmény. De az Inter- Juvéra is ugyanezt érzem.

Más! Szerintetek ezen a meccsen miért vannak ilyen oddsleosztások?
https://www.eredmenyek.com/merkozes/63Oc8gg6/#osszefoglalas

A tabella 12. fogadja az elsőt.

Igazábol én ezekkel nem igen foglalkozok,már a kontinens, de nézd az egymás elleni eredményeket,de kitudja.

Bolívia. Sok a bunda de épp ezért sok a gól is. Lehet érdemes lenne innen nézni meccset. Mindegy, holnap már biztos lesz NBA-ra is odds a hétvégi kínálatra, aztán kitalálom melyik legyen. Alsó osztályokból te melyiket javasolnád X-re, @19nita74 ? Vagy mit raknál ha neked kéne választanod?

Hát én Cadiz - Almeria,  Albacete - Rayo Vallacano ezeket talán.

Spanyolokra nem nagyon szoktam fogadni. Túl sok ott a VAR meg egyebek. Egyszer olvastam vhol egy kimutatást hogy a spanyol piacokra fogadnak a legkevesebben. Foci, kosárlabda, kézi egyebek .. így cakompakk. Vmiért nem fekszik a fogadóknak. Maradok asszem a kosárnál, ott is lehet szép oddsokat fogni.

Srácok, nekem ez lesz a tippem, ha tetszik ha nem. :D Lassan jöhetnétek ti is a tietekkel, mert kicsúszunk az időből.  :P

USA: NBA
28.02.2020 02:00

Mérkőzés: Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Tipp: Gilgeous-Alexander S. (OKC) Igen  - játékos dupla dupla
Odds: 3.40
Iroda: Bet365

Mindjárt hozom én is a tippem, csak kicsit sűrűek voltak a napjaim mostanában.

Visszaolvasva talán csak annyit fűznék hozzá, hogy lehet, tényleg megfontolandó lenne hanyagolni most kicsit az olasz meccseket. Simán benne van a pakliban, hogy lefújják az egész fordulót.

A tippem (1.01 -1.50 -es tartomány)

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020. 02. 29., 16:00

Mérkőzés: Bournemouth - Chelsea
Tipp: Első találatot szerző csapat - Chelsea

Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Lampardéknak valamivel feledtetni kell a hétközi csúnya vereséget, biztos vagyok benne, hogy nyerni akarnak, küzdeni fognak. A győzelem oddsa túl magas (1,72), a kétesélyé meg túl alacsony, úgyhogy maradt ez - szerintem jó esély van rá, hogy jöjjön, és akkor - legalább ebből a tartományból kihoztuk a maximumot.

 Sportág, időpont:Labdarugás  2020.02.29.
              Esemény: Lazio - Bologna
              Tipp: gg
              Odds: 1.70
              Iroda: Bet365
Üzenet módosítása
Gondolkodtam,de ez a tippem lesz!