Frissitések naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum január 25, 2012, 09:28:33
:ok: Az utóbbi napokban tökéletesen működik minden, de ezt szerintem a Sporttársak is érzékelik (érzékelték). Azért köszönet a fejlesztésért!  :beerchug:
Hát tegnap előállt pár hiba, és a hétvégén is volt, hogy a hozzászólások nem kerültek be az adatbázisba. Remélem ez többet nem fog előfordulni.

A tegnap áthelyeztem a www.sfstats.net-et egy új szerverre, így ezen csökken a terhelés és gyorsabb lesz az oldal meg a fórum. Mivel a DNS szerverek elég lassan frissülnek, még párhuzamoson mindkét szerverről megy az sfstats.net, de folyamatosan csökken ezen a terhelés és kerül át a másikra.

Ezután Facebook segitségével is lehet regisztrálni vagy bejelentkezni a fórumra. Ha van Facebook profilod, és itt is regisztrálva vagy, akkor klikkelj a fórum menüjében a Profil linkre, majd ezen belül a Facebook menüben (Profil módositás előtt) az Összekötésre. Ezután a fórumra is egy klikkel bejelentkezhetsz a Login with Facebook gombra kattintva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 30, 2012, 16:23:34
Ezután Facebook segitségével is lehet regisztrálni vagy bejelentkezni a fórumra. Ha van Facebook profilod, és itt is regisztrálva vagy, akkor klikkelj a fórum menüjében a Profil linkre, majd ezen belül a Facebook menüben (Profil módositás előtt) az Összekötésre. Ezután a fórumra is egy klikkel bejelentkezhetsz a Login with Facebook gombra kattintva.

Hiba történt a(z) Sportfogadás alkalmazással. Kérjük, próbáld meg később!

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 30, 2012, 16:27:25
Hiba történt a(z) Sportfogadás alkalmazással. Kérjük, próbáld meg később!

Nekem sikerült.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum május 30, 2012, 18:38:59
Nekem sikerült.  ;)

Nem tudom mi lehet akkor a gond. Most is ugyan azt írja.. ???

A jogosultságokat kérő ablak megjelent?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 30, 2012, 19:30:01
A jogosultságokat kérő ablak megjelent?

Erre gondolsz?

Összeköti az itteni felhasználóneved a Facebook profiloddal és ezentúl egy klikkel bejelentkezhetsz, ha a Facebook bejelentkezésre kattintasz.

Ok / Mégse

Utána nem jelenik meg egy Facebook ablak?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 30, 2012, 20:14:57
Utána nem jelenik meg egy Facebook ablak?

Ezután írja ki facebookon,az elöző hibát.

Ma újra próbáltam és már sikerrel jártam! :)

Főoldali cikkeknél mostantól megjelenik hány hozzászólás van, igy könnyebb követni, ha valaki válaszolt már.

Mindkét totó játéknál a helyosztó szelvények ezután csak azoknak jelennek meg kitöltésre, akik jogosultak a kitöltésére.


Igényes lett, gratulálok!  :great:

Külön tetszik, hogy az Expektet a "mostani trend" szerint nem "fikáztátok" le.  :beerchug:

Nem fikázunk mi csak olyanokat, akik megérdemlik  8)