Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bepörgette Nico


Van egy sejtésem, hogy majd ez is eléggé felkapott lesz. Iniko olyan számot rakott össze, ami nagyon hálás mindenféle tempójú feldolgozáoknak, lesz belőlük bőven...




Amit Pogány Induló művel 1:40-től, azon nem tudom túltenni magam. Óriási flow, deep szöveg, dope beat, én kivagyok.

...Anya kiakadt,
pikk-pakk intézem az anyagiakat,
...Ha valid a tag,
Előbb-utóbb letörnek a wannabe falak,
Csak kapjam meg a ganját, nem kaptam,
b*ssz*m meg az anyját... megb*szt*m


@Alk, nem igazán tudom a hsz-edből, hogy tetszik-e vagy sem.  ;D  Félek, hogy igen  :D


Szeretem a Rick es Mortyt mert jo a sztorija de foleg mert zsenialis zeneket tesznek bele a keszitok. Egy idoben rongyosra hallgattam a savtartalyos reszben elhangzo zenet, ami amugy szerintem/nekem minden idok egyik legjobb sorozat resze.
Aztan felfigyeltem sokszori ujranezes utan erre a masodik evados zenere.

[/quot
Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 09, 2023, 09:36:42@Alk, nem igazán tudom a hsz-edből, hogy tetszik-e vagy sem.  ;D  Félek, hogy igen  :D



Szöveg nem volt egyértelmű vagy a zene bizonytalanított el?:D

Másik két sráccal én sem tudok azonosulni, de hát ez egy közreműködés. Ha a trap nem is, de a rap érdekel, akkor is érdemes ránézni Pogányra.

#471 szeptember 07, 2023, 11:47:55, TiB
Két zenével jövök, az egyik a boldog zeném, ha meghallgatom esküszöm jobb kedvem lesz.


Ez a másik meg szöveg nélküli, ami nekem amúgy fontos egy zenénél. Én nem szeretem ha beszélnek, énekelnek, szóval mondhatom klasszikus zene rajongónak magam. Minden benne van, öröm, boldogság, elmúlás, mindent kihallasz belőle, ha rá vagy hangolódva.


Rolling Stones és Sydnes Sweeney garancia rá, hogy mire reggel felkelünk, ebből 10 milliós megtekintés lesz  ;D


Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 06, 2023, 21:07:15Rolling Stones és Sydnes Sweeney


Szerintem az utóbbi miatt érdemes meghallgatni, akarom mondani megnézni ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 07, 2023, 11:02:16Szerintem az utóbbi miatt érdemes meghallgatni, akarom mondani megnézni ;D

Csak miatta nézzük a sorozatokat is, jöhetne az Eufória újabb évada...

Zene(?) a gamblingről.


Ádi a nyolcból megint odarakta


Azt hittem, eltelik pár hét már 5-10 milliónál lesz a nézettség...


Egyedi hangszeren játszik ;D


Nagy segitseg ez a magyar csaladoknak