Bet-at-home

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: czoliver Dátum december 18, 2006, 04:53:19
   Hi

Azt irjak, hogy a kifizetesek dijmentesek, vagyis ok nem vonnak le semmit, de mi van a sajat bankoddal? Ok felszamolnak valami dijat azert, hogy valaki penzt utalt a szamladra???

Nem tudom hogy ez otthon hogy mukodik, itt az USA-ban charge-olnak, de nem kicsit (nemzetkozi penzatutalas fogadasaert)

Ha otthon nincs ilyen akkor lehet, majd az otthoni szamlamra utalom a penzt, es kartyaval meg felveszem itt, mert akkor jobban jovok ki.  OTP-nel kulfoldi ATM hasznalati dij:   4 EUR (kb $5) + 1%

Ha meg atutalast fogadok Europabol, az tuti hogy legalabb $10 es akkor meg keveset mondtam..........


Udv mindenkinek !!!!!


Ez banktól függ, hogy felszámol dijat a beérkező pénzre, vagy nem. Meg kell kérdezni a banktól vagy megnézni a weboldalán, de tudtommal a legtöbb banknál nincs ilyen dij.

a bodog.com-on ha regisztráltok, és befizettek 100 USDt, akkor ugyanennyivel megtoldják (mármint egy százassal!) :great:


   Hi,


Megkerdeztem az itteni bankomat. Nemzetkozi penzatutalas fogadasakor $10-et charge-olnak. Ez itten viszonylatban nem veszes.

Otthon gondolom ingyenes......


Udv mindenkinek!!!!!

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum december 17, 2006, 18:50:49
Én ma kértem le először pénzt tőlük. Majd szólok ha megkapom :)

Na, képzeljétek ma utalták át a pénzt a moneybookerses számlámra.  Látszólag gyorsan ment ;)... mondhatnátok ha nem ismernétek a részleteket :knuppel2:
Szóval, vasárnap igényeltem a pénzt... de a rendszer nem vont le semmit az ottani számlámról, ezért az óvatosság kedvéért írtam nekik hétfőn hogy mennyi ideig tart ha valaki először akar tőlük pénzt kivenni... kedden jön a válasz, hogy adjam meg az azonosítómat. ::) Na most ez elég fura, hogy egy általános kérdésre ez a válasz. Na mindegy, még aznap megadtam. Ma jött a válasz, idézem:       
IdézetKedves Uram!



Köszönöm, hogy kérésével hozzánk fordult.

Rendszerünkben utánanéztünk a problémának.

Igaz, hogy Ön többször is igényelte a kifizetését, azonban sajnálattal kell közölnöm, hogy műszaki okok miatt cégünk leállította a kérelmét.

Szeretném Önt megkérni, hogy igényelje újra kifizetését

OK. lekértem még egyszer, de a rendszer még mindig nem vont le semmit... Most hazaérek, és végre megjött a pénz.  :o:
Ez nehéz szülés volt. Azt ajánlom, írjatok nekik, ne várjatok az igénylés után egy percet se, mert a fülük botját se mozgatják amig nem szóltok nekik... nekik az a jó ha ott marad a pénzed amíg el nem játszod... nekem ez volt az érzésem :noway:


   Hi!

Mindegy a lenyeg az hogy kifizettek a penzed. Ez logikus a reszukrol, hogy probaljak benttartani, mondvan hatha meglatsz egy sportesemenyt amelyre azt mondod hogy erre fogadni kell.


Idézetet írta: czoliver Dátum december 21, 2006, 02:02:02

   Hi!

Mindegy a lenyeg az hogy kifizettek a penzed. Ez logikus a reszukrol, hogy probaljak benttartani, mondvan hatha meglatsz egy sportesemenyt amelyre azt mondod hogy erre fogadni kell.



Tényleg logikus, de nem igazán korrekt...
A leglogikusabb viszont az lenne, ha egyáltalán nem fizetnének. Igazad van: a lényeg, hogy kifizették a pénzt.

Idézetet írta: czoliver Dátum december 19, 2006, 08:05:20

   Hi,


Megkerdeztem az itteni bankomat. Nemzetkozi penzatutalas fogadasakor $10-et charge-olnak. Ez itten viszonylatban nem veszes.

Otthon gondolom ingyenes......


Udv mindenkinek!!!!!
Az sok pénz, akárhogy számolod. Jobb bank nincs? Valahogy nem értem ezt a dolgot, hogy miért vesznek le a bejövő pénzből. Levesz a küldő bank is átutalási dijat s a fogadó is?


   Hi,

Bizony am. Ez a nagy Amerika..... :-(

Itt sajnos minden a penzrol szol..............

Ha pl en utalok penzt akkor ha USA-n beluli utalas:  $20  nemzetkozi: $50    , viszont fuggetlen az utalt penzosszeg nagyszagatol. Tehat akkor szivasz ha csak kis penzt utalnal........

Viszont nem vonnak le dijat, akar hanyszor veszel fel penzt automatabol.........  ( Wow!!!!  :-( )


Szivok ezekkel en eleget, meg ezzel az uj torvennyel amit itt bevezettek, hogy nem lehet online szerencsejatekot jatszani.
Az a baj hogy itt meg offline sportfogadas sincs mint otthon a tippmix.  Csak Las Vegas. That's it.

  Na majd csak kijatszom valahogy en ezeket, magyar ember mindig rajon a trukkokre.....


  Adios !!!!

Bár ez nem ide tartozik, de nem akartam ennek egy újabb fórumot nyitni:

Tud vki olyan fogadóirodát mondani, ahol tudok correct score wizzard-ot játszani? Konkrétan most arról van szó, h meg szeretném játszani az Udinese-Milant 0-1nek, 1-2nek és 0-2nek. Ekkor a fogadóiroda meghatároz nekem egy oddsot (a betmaxtól 3,05öt kaptam), és ha a három eredményből az egyik bejön, akkor nyerek. Tehát végülis ez olyan, mintha többesélyt játszanék. És ugyanilyet keresek félidő/végeredmény jelleggel is.

Ha vki tud, segítsen! Köszönöm

én december 23-a óta próbálom náluk a pénzem igényelni, eddig nem sok szerencsével  :( Kb hatszor igényeltem a pénzem átutalását azóta, az átutalásom után mindig küldtem mailt, hogy miért nem küldik a pénzt és mindig szinte ugyanaz volt a válasz:
Köszönöm, hogy kérésével hozzánk fordult.
Rendszerünkben utánanéztünk a problémának.
Igaz, hogy Ön igényelte a kifizetését, azonban sajnálattal kell közölnöm, hogy cégünk leállította a kérelmét.
Szeretném Önt megkérni, hogy igényelje újra kifizetését.
Ön teljesítette az 5 eurós utalvány feltételeit.
Abban az esetben ha további gondok adódnának, kérem írjon.


Valakinek van valami ötlete, hogy mit tegyek, hogy leküldjék a pénzt? Bármit írok nekik, a fenti választ kapom... Átszámolva egy kb 130 euros osszeget utaltatok át, nem mennének csődbe ha leküldenék....

Nekem is 100eur körüli volt az összeg, de asszem nem ez számított akkor sem.
Az ünnepek miatt talán még a szokásosnál is tompábbak :noway:
Ne add fel, ha eddig a magyar supportnak írtál, most írj az angolnak.

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 04, 2007, 13:36:21
Nekem is 100eur körüli volt az összeg, de asszem nem ez számított akkor sem.
Az ünnepek miatt talán még a szokásosnál is tompábbak :noway:
Ne add fel, ha eddig a magyar supportnak írtál, most írj az angolnak.

kösz a tanácsot, remélem megértenek, mert kicsit gyenge az angolom  :) és eszembe sem jutott feladni, csak stratégiát akartam váltani

leírom a tapasztalatomat: írtam az angol supportnak, ahogy azt nonprofit2  :beerchug: ajánlotta, ők perceken belül válaszoltak valami olyasmit, hogy mielőbb utalják. Másnap reggel kilenckor eltűnt a kért összeg a fogadói számlámról és ma, négy nappal később megérkezett az összeg a számlámra. Tehát érdemes az angol supportnak írni, a magyar support kb 5 mailemre ugyanazt írta vissza, de semmit sem tett  :-\

van-e meg valakinek +-ban ijen 5 euros bonusz kodja :pimp:

Hi bleah!!

Nekem van még 5 eurós bónuszom, ha érdekel írj privát üzit...bár msn-en megvagy ott is megdumalhatjuk.

Bye