Baba tippei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


7. szeló: (02.08.): USA - Mexikó X (tét: 800 HUF)  :noway:

eddigi befektetés: 3200 HUF
eddigi nyeremény: 3530 HUF
profit: 330 HUF


MENTSÜK MEG BABA FOGADÁSI SZÁMLÁJÁT!  ;D

Srácok mindenkitől nagyon szívesen elfogadok X-es tippeket péntek-szombat-vasárnapra.
3 lehetőségem maradt, egy 1600 HUF-os, egy 3200-as és egy 6400-as szeló. Tovább nem tudok most elmenni amíg nem lesz fizu  >:(

Szóval ha van valami megérzésetek légyszi osszátok meg velem. Milan, tudom a Real  ;D



Baba...az az egyik...a Blackburn a másik....szerintem figyelhetsz ezekre...

nekem a spanyoloknál nagyon tetszik most a kínálat. ott a sevillai rangadó (Betis-Sevilla) csak lejön X-re. aztán Gimnastic-Osasuna, Mallorca-Zaragoza, Celta Vigo-Espanyol...csak az van, hogy amig gyakoroltam ezt a stratégiát, az általam megtett spanyol meccsek soha nem jöttek be, és meg is fogadtam hogy élesben már hanyagolom őket.

Ja és lesz még egy Bordó-Márszely meccs vasárnap. Lehet arra fog rákerülni a 6400 HUF-om uccsó mentőövként...

Na, szemezgessünk. Íme amiket kiválasztottam X-re, húzzuk ki azokat amiből nem nézitek ki a pontosztozkodást.

szombat: Reading - Aston Villa, Betis - Sevilla, Auxerre - Saint-Étienne

vasárnap: Torino - Reggina, Bochum - Nürnberg, Mallorca - Zaragoza, Bordeaux - Marseille

most jön egy 1600 HUF-os szeló, ez több mint valószínű, hogy a Reading lesz, mert makacs vagyok, és utána kéne kitalálni a programot...

De talán Milannak is igaza lesz, és a Sociedad is otthon tud tartani 1 pontot a Madrid ellen!

Ha most bejön előtte egy szelvényem, akkor meg is fogom tenni a Madridot X-re, de ekkora fogadási összeggel túl rizikósnak tartom. Mármint a számlámon lévő pénzhez képest ez kicsit most sok lenne nekem.  :(

maradtam a Reading - Aston Villanal. Hát ez 1-1 gólszerzők Lita illetve Carew  :yeah:

2-0  >:( na most mi legyen?

Én tökön fogom magam szúrni ha a Watford győz!!!! Belayeltem őket, nem is kis pénzzel, erre vezetnke????  :fakk2:

na hát ez már tényleg patkányság, amit a West Ham művel! dögöljenek meg, de komolyan, ezek nincsenek tekintettel a fogadók pénzére???

Barátom egyenlegén 1200 eurot sikerült buknunk miattuk!!! De még így is a kedvenc angol csapatom marad, de azért kinyalhatnák a  :segg:

Baba! Durván 10ig leszek gép előtt, addig remélem tudsz leadni egy megjátszható NBA tippet!!!

Auxerre - Saint-Etienne 1-1 tét: 3200 HUF nyeremény: (vagy hogy mondják ezt) 9280 HUF

Azt hiszem ezt a Pikado srácot fel kell keresnem  :beerchug:

egy lehetőség:

Szerintem a mai 4 BL meccsen nem fog vendég győzelem születni, ha visszagondoltok az elmúlt pár évre, szinte nem is volt olyan hogy egy nagy csapat idegenben lerendezte volna a továbbjutást már az odavágón a 16 között. Ezeknek a kishalaknak (Celtic, Lille, PSV) ez egy óriás nagy lehetőség, és szerintem okozhatnak meglepetéseket.

Celtic - AC Milan
Dupla esély - Tipp: Celtic vagy X   
1.49
  Lille - Manchester United
Dupla esély - Tipp: Lille vagy X   
1.74
  PSV Eindhoven - Arsenal
Dupla esély - Tipp: PSV Eindhoven vagy X   
1.44
  Real Madrid - FC Bayern München
Dupla esély - Tipp: Real Madrid vagy X   
1.22

Össznyereményszorzó 4.55


Üdv! Hasonló a véleményem. Szerintem nagyon sok X lesz. Soha nem tudnak egymással mit
kezdeni! Talán a München nyerni fog. ???