2018 VB-selejtező fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum október 09, 2017, 16:47:25
Modricék lehet inkább nyaralni akarnak jövő nyáron, és nem nyolcad-negyedöntőben kiesni. Azt olvastam, hogy a törökök matekolnak erősen, és nem nagyon van kedvük feljebb kerülni a rangsorban, amihez nekünk magyaroknak is lesz közünk. Az szeretnék, hogy a Szulejmánért cserébe verjük meg Feröert. Már a finn gól sem rossz szorzó 1.44, de a győzelmük az igazi buli 3.00-ért.

Pozzato mestertől a link: http://www.footballseeding.com/national-ranking-uefa/ranking-2017/

És miért nem akarnak feljebb kerülni a törökök?

Köszi

Semmi értelmét nem látom a Nemzetek Ligája sorozatnak. Lesz egy kb. 60-65 ezres Puskás, erre majd jönnek még a magyarnál is kevésbé nívós ellenfelek.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 09, 2017, 18:22:58
Semmi értelmét nem látom a Nemzetek Ligája sorozatnak. Lesz egy kb. 60-65 ezres Puskás, erre majd jönnek még a magyarnál is kevésbé nívós ellenfelek.

Van egy csomó kisebb stadionunk, így a nézőszám nem lehet gond.  :)

A jelenlegi állás szerint Messi és Ronaldo is esélyes rá, hogy csak tv-n nézze a vb-t jövőre, de talán az a legdurvább, hogy a 9 meccs után 100%-os svájciak is simán lemaradhatnak még a világbajnokságról.

Szerintem ma Ukrán-Horvát 3,5 gól alatt, Wales-Írország 3,5 gól alatt, Szerbia-Grúzia H---1,32*1,14*1,12= 1,7 :)

Nagy gólzápor lesz, a 9 meccsen sehol nincs gól az első félidő felénél

Ez a Nemzetek Ligája dolog kicsit meg fogja kavarni a dolgokat. Sok válogatottnak nem feltétlenül éri meg nyerni (ahogyan nekünk sem). A törököknek azért is lenne jó egy esetleges vereség, mert ha már vb-re nem jutnak ki, akkor legalább ne a B-divízióba kerüljenek, ahol Wales, Dán, Bosnyák, Holland vagy Svéd ellenfelek vannak, hanem mondjuk a miénkbe. Ezért is lesz kiemelten fontos, hogy ne verjük meg nagyon Feröert, mert akkor jó eséllyel elszúrjuk az Andorra ellen megszerzett előnyünket.

Teljesen mindegy szerintem, hogy milyen ellenfelek jönnek a Nemzetek Ligájában, ugyanis nem a Puskásban fogadjuk őket, mivel addigra nem lesz kész. Abból a szempontból jön jól nekünk ez az egész, hogy mi a barátságos meccseken jók vagyunk, talán itt is lesz pár csapat, aki lazábban veszi majd, így lehet némi sikerélményünk, pláne ilyen divízióban.

Idézetet írta: ereghard Dátum október 09, 2017, 21:10:45
Nagy gólzápor lesz, a 9 meccsen sehol nincs gól az első félidő felénél

Es meg kell ide Nemzetek Ligaja is vagy mi a szosz... Feleslegesek a valogatott meccsek, eleg lenne egy turbokvali aztan szevasz. Ilyenert utaztatni a jatekosokat kar.

Izland megszerezte a vezetést  :) 

A VB-n már tudom kinek fogok szurkolni!  :beerchug:


Idézetet írta: gerry Dátum október 09, 2017, 21:30:20
Izland megszerezte a vezetést  :) 

A VB-n már tudom kinek fogok szurkolni!  :beerchug:

A sálam már előkészítve.  :beerchug:


Mindenhol azt olvasom, hogy az argentínoknak kötelező a győzelem, ha kint akarnak lenni a vb-n. Igazából nem.. Egy olyan forgatókönyv is benne van, hogy HA Kolumbia megveri Perut, Paraguay meccsen maximum döntetlen születik, akkor az argentínok a többi meccstől függetlenül egy X-el felcsúsznak az 5. pótselejtezős helyre, ami után pedig Új-Zélandot elkenik, és már kint is vannak a vb-n.

Peru - Kolumbia V 2.87
Paraguay - Venezuela X2 3.20
Ecuador - Argentína X 4.75

Ennél szebb 44-es összodds nem is kell a nyugodt éjszakai alváshoz..  ;)

Amúgy, aki tutira akar menni, az szerintem rak egy Chile X2-t, braziloknak édes mindegy, ha meg még egy chilei pontszerzéssel segíthetik, hogy az argentínok ne legyenek a vb-n, akkor azt szerintem megteszik.. De ha nem is engedik magukat, akkor is bőven jó lehet egy X-re Chile még Vidal nélkül is.

A Chilés tippel egyetértek. Viszont az argetinoknak az X esetén túl sok kedvező külsős körülmény kell: nyer Kolumbia, max döntetlen a Paraguay meccsen. Mindenhol azt olvasni, hogy mekkora blama már így is Messiéktől, hogy az utolsó csoportmeccs előtt nem biztos a VB szereplésük. Úgy vélem, most menteni fogják a menthetőt egy nem túl acélos ellenféllel szemben. Szerintem nyerni fog Argentína. Ezeket meglincselik, ha sorozatban 5. meccsükön sem húzzák be a három pontot.

Hollandia - Svédország    Over 4.5  Odds:4,4       100€

Franciaország-Fehéroroszország   Over 4.5   Odds:3     100€



jó napot kollégák!

Én már tettem mára egy Magyar - Feröer X2-t, nagyon jót fizet.

Kérdésem lenne, mekkora esélyt láttok arra, hogy Brazília lefekszik Chilének? És ha igen vendég vagy X2?
Ezen dilemmázok most...

Brazília nem fog lefeküdni otthon, de megszakadni sem.
Ráadásul Chile képes magát is megverni a béna védelmével, meg ha összehoznak egy csomó szabálytalanságot és lapot.

Én megvárnám a brazil kezdőt, vagy a meccs első 10 percét a fogadással.

Idézetet írta: peshark Dátum október 10, 2017, 15:24:00
Mindenhol azt olvasom, hogy az argentínoknak kötelező a győzelem, ha kint akarnak lenni a vb-n. Igazából nem.. Egy olyan forgatókönyv is benne van, hogy HA Kolumbia megveri Perut, Paraguay meccsen maximum döntetlen születik, akkor az argentínok a többi meccstől függetlenül egy X-el felcsúsznak az 5. pótselejtezős helyre, ami után pedig Új-Zélandot elkenik, és már kint is vannak a vb-n.

Peru - Kolumbia V 2.87
Paraguay - Venezuela X2 3.20
Ecuador - Argentína X 4.75

Ennél szebb 44-es összodds nem is kell a nyugodt éjszakai alváshoz..  ;)


Nagyon meglepődnék rajta, ha a lelkileg topon lévő Paraguay és Peru közül egyik sem tudna nyerni otthon.