Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 01, 2017, 22:54:24
Baszki, a lengyelek '13 ősze óta egyetlen egyszer kaptak ki tétmeccsen a rendes játékidőben, akkor is a németek ellen idegenben. Persze hogy ma kellett megszakadnia ennek a szériának, mikor nagy téttel raktam az X2-t, hogy az isten b...üntesse meg őket  :fakk:

Kicsit sem volt bunda, nem.... ;D

Kisvárda!  Öreg vagyok én már ehhez.
De nagy szerencsétek van, mert ha miattatok kiestem volna a MT-ből, biztos népszavazást kezdeményezek a stadion és a csúszdapark ellen! ;D

Izland... a .... grrrrrl kslsalh!! :crazy: :crazy:

Az írek meg dugják fel a Kellog's vajjal megkent gorillakukit az ánuszukba!

Már ezek a tetves csigazabáló gall faszok is pénzéfociznakakurvaannyukat nekik, aztat? 31 kapuralövés 711 passz- eredmény nulla gól. Nooormááális???

Miért kell olyan baromnak lenni hogy 2017ben tippmixen fogadok?
Rá akartam próbálni egy paks overre de ugye tippmixen nem lehet ám csak úgy megrakni magyar meccset hanem tegyen még mellé az ember 2 másik meccset is hogy biztos bebukja
Aztán mi megy el? Hát az 1.10es norvég fos mert nem hogy 2 gól nem lett de a 3+os gólátlaggal most basznak be egy 0-0-t...
Remélem valaki jól pofánver ha mégegyszer lottózó közelébe megyek

A szentek elvették a negyedmilliómat.  :bash:

RIP 121K  :'( Young Boys meccs résztvevői meg szopjanak egy taliga majomfaszt, a 14. percben már 2 gól volt...

Ez egy kurva nagy off,de nem máshol akartam megkérdezni,mert már nem tudom normális keretek között!!
Hogy a mocskos büdös fasszopó kurva anyját baszná már meg!
A probléma:
Kurvakibaszott sok spamot meg alkalmazás reklámot meg egy csomó szar szemetet kapok a telómra.
Már szinte minden alkalmazást letöröltem és még mindig!
Hogy a faszomat szopják le azok a kurvaanyjukat szabadnapjukon megbaszó gecik,akik ezzel szórakoznak!!!
Azt hittem a tinder miatt van,de kiderült,hogy nem.
Aztán minden másra is,de egyik sem a hibás.
Mi a kurva anyját csináljak már szerintetek?!
Komolyan mondom,hogy már nem tudom a telómat nézni rendesen,mert ahogy feloldom a kibaszott zárat már jön is egy spam meg hasonló szarok!
Legyetek szívesek adjatok tanácsot,hogy mi a kénköves kurva anyját csináljak már,hogy ezek a buzik ne basztassanak a szarjaikkal,hogy dögölnének meg minél hamarabb a nyomorult geci kurva anyjukba! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:
Töröljek le mindent vagy felejtsem el a chrome-ot vagy mit csináljak?!
Köszi Szépen előre is!



Elso lepesben allitsd vissza a gyari allapotot. Ez lehet h nem segit, de akkor komolyabb a baj, amit szervizben sem feltetlenul tudnak megoldani. Nekem is volt ilyenem, visszakuldtek a telefont a gyarba, ahol mindent lepucoltak rola (pontos reszleteket nem tudok), es eltunt minden szarsag. Ez vmi olyan malware virus, amit te mint atlagos felhasznalo, nem fogsz tudni megoldani, ha a legdurvabb szart kaptad be.

Köszi Philly!
Meglett a megoldás!
Telepítettem az avastot!
Az meg megmutatta,hogy van egy shell nevű szarság,ami küldi ezeket a szarokat.
Töröltem ezt a fost,úgy tűnik most minden jó!
A legdurvább,hogy ennek a szarnak még nyoma sem volt,hogy fent van a telón.

Mike Dean te vak geci, ilyenkor miért nincs videóbíró.. :bash:

Kivan a faxom egyes angol csapatokkal. Pool , Tottenham basszatok kotlóstyúkokat. Ketten együtt hatvanat rúgtak kapura. Ebből egy gól. Ez nooormááális?

Fereg Tsonga rohaggya meg  :bash:

Ha erre a hsz-re érkezik 20 like, akkor újra kommentálható lesz lacko23 naplója! ( Erre persze annyi garancia van, mint lacko tippjeinek sikerességére, de egy próbát megér  :D )

ja, és hogy ne legyek teljesen off: bassza meg