Dezmop tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#2565 augusztus 30, 2013, 16:29:00, Dezmop
Fiorentina - Grasshoper           Fiorentina -1      1.625     (AH)     

#2566 augusztus 30, 2013, 16:29:58, Dezmop
Silkeborg IF - Aalborg BK

Tipp: Silkeborg IF 3.20 
Eintracht Frankfurt - FK Qarabag

Tipp: Eintracht Frankfurt 1.19 
   
Odds 3.81

Eintracht Frankfurt - FK Qarabag

Tipp: Eintracht Frankfurt 1.19 
Silkeborg IF - Aalborg BK

Tipp : X 3.50

Odss 4.17

#2567 augusztus 31, 2013, 10:28:37, Dezmop
FC Den Bosch - De Graafschap

Tipp : X 3.40 :great:


Ez kellett a 16 oddson a tippmixen de az utolsó előtti percben meglett részletek a blogban  ;)

#2568 augusztus 30, 2013, 20:17:25, Dezmop
St. Patricks Athletic - Bohemians Dublin                             St. Patricks Athletic 
Cliftonville - Portadown                                                     Cliftonville   
Eskisehirspor - Galatasaray                                               Galatasaray 
Rayo Vallecano - Levante                                                  Rayo Vallecano    
Odds  5.99

St. Patricks Athletic - Bohemians Dublin                          St. Patricks Athletic 
Cliftonville - Portadown                                                 Cliftonville   
Eskisehirspor - Galatasaray                                           Galatasaray 
Rayo Vallecano - Levante                                               Levante      
Odds: 13.63

Idézetet írta: Dezmop Dátum augusztus 30, 2013, 20:14:16
St. Patricks Athletic - Bohemians Dublin                             St. Patricks Athletic 
Cliftonville - Portadown                                                     Cliftonville   
Eskisehirspor - Galatasaray                                               Galatasaray 
Rayo Vallecano - Levante                                                  Rayo Vallecano    
Odds  5.99

St. Patricks Athletic - Bohemians Dublin                          St. Patricks Athletic 
Cliftonville - Portadown                                                 Cliftonville   
Eskisehirspor - Galatasaray                                           Galatasaray 
Rayo Vallecano - Levante                                               Levante      
Odds: 13.63

A Rayo Vallecano meccs még bejöhet!!!  :'(

#2570 augusztus 31, 2013, 00:49:48, Bakter
Idézetet írta: Bakter Dátum augusztus 30, 2013, 22:32:12
A Rayo Vallecano meccs még bejöhet!!!  :'(

Ez meg döntetlen lett...  vagyis, vagyis... 93. perc 1-2

Van értelme a statisztikák szerint dolgozni????

Bocs az off-ért......

Idézetet írta: Bakter Dátum augusztus 31, 2013, 00:44:45
Ez meg döntetlen lett...  vagyis, vagyis... 93. perc 1-2

Van értelme a statisztikák szerint dolgozni????

Bocs az off-ért......

A válaszom  igen !!!   Igaz ide nem írom be azokat a tippeket amit a tippmixen rakok  de  éppen most jött egy 16 odds Tippmixen   amit bárki megnyerhetett volna velem együtt ha benéz a blogomba és poénból rak rá valamennyi tétet  .  Aki ezt tette annak a netten  25 oddsot markolhatott volna  . Szerintem mindenki döntse el magába ,hogy érdemes vagy nem érdemes . A szelvény amivel nyertem ugyanolyan rendszerű mint ez a fenti vesztes  azaz a tét fele bukik  a másikfele meg 16szoros pénzt ér  !!! :angel:

  http://dezmopfogadas.blogger.hu/2013/08/30/ezt-toltam-tippmixen-3-igaz-tortenete-avagy

Természetesen a blogban ma is lesz egy ilyen szelvénypáros  amit szigorú statisztikai alapon készítek össze mert van jövöje.  :cya:

Idézetet írta: Dezmop Dátum augusztus 31, 2013, 10:51:55
A válaszom  igen !!!   Igaz ide nem írom be azokat a tippeket amit a tippmixen rakok  de  éppen most jött egy 16 odds Tippmixen   amit bárki megnyerhetett volna velem együtt ha benéz a blogomba és poénból rak rá valamennyi tétet  .  Aki ezt tette annak a netten  25 oddsot markolhatott volna  . Szerintem mindenki döntse el magába ,hogy érdemes vagy nem érdemes . A szelvény amivel nyertem ugyanolyan rendszerű mint ez a fenti vesztes  azaz a tét fele bukik  a másikfele meg 16szoros pénzt ér  !!! :angel:

  http://dezmopfogadas.blogger.hu/2013/08/30/ezt-toltam-tippmixen-3-igaz-tortenete-avagy

Természetesen a blogban ma is lesz egy ilyen szelvénypáros  amit szigorú statisztikai alapon készítek össze mert van jövöje.  :cya:

Követni fogom a naplódat!!!   :ok:

#2573 augusztus 31, 2013, 16:30:40, Dezmop
Most ,hogy néztem a kínálatot ráakadtam a Herthára ahol szerintem a bukik mocskosul benézték az oddsot ( eddig )

Délután 1 óra környékén bent lesz a következő két szálas tippmix tipp  és ime ami biztos benne lesz 


VfL Wolfsburg - Hertha BSC   

Tipp Hertha

odds 3.90 
:bash:

stat alapján nálam megint csak azt mondom a Herhta fog győzni.   

#2574 augusztus 31, 2013, 16:31:06, Dezmop

                     http://dezmopfogadas.blogger.hu/2013/08/31/ezt-toltam-tippmixen-5

  A Herthát itt kétesélyre vettem ,de biztos nem hoz szégyent a tippmix szelvényre........    :noway:

   

#2575 szeptember 01, 2013, 00:26:21, Dezmop
Motherwell - Kilmarnock                        Szerez gólt az 1-es csapat?               
Tipp: igen 1.16 
UD Las Palmas - SD Eibar                     Szerez gólt az 1-es csapat?
Tipp: igen 1.17

Schalke 04 - Bayer Leverkusen              A 2-es csapat szerez gólt?
Tipp: igen 1.15 
   
Odds : 1.56 :noway:

Idézetet írta: Dezmop Dátum augusztus 31, 2013, 13:16:04
                     http://dezmopfogadas.blogger.hu/2013/08/31/ezt-toltam-tippmixen-5

  A Herthát itt kétesélyre vettem ,de biztos nem hoz szégyent a tippmix szelvényre........    :noway:



A farkasok iszonyúan legázolták a Hertát az 1. félidőben, remélem észhez tér a Hertha 1 gól erejéig....

#2577 augusztus 31, 2013, 18:29:48, Dezmop
 Én is azt hittem ,hogy a Hertha legalább lő egy gólt  de úgylátszik sikerült megszakitaniuk a 19 szeres sorozatukat a góllővésre és a 21 szeres sorozatukat  a veretlenségre .   A németeknél is oda fogok legközelebb figyelni ,hogy kerüljem a vendég meccseket...

#2578 augusztus 31, 2013, 23:35:24, Dezmop
FC Sochaux - AC Ajaccio
Tipp: X 3.10
:great:

#2579 szeptember 01, 2013, 19:25:55, Dezmop
Arsenal - Tottenham                                        Arsenal - Tottenham   
                                                                       
                                                                     Tipp: Tottenham 3.50
Tipp: Arsenal    2.05


Ez lesz a mai dupla esélyes meccs alapja a ezt toltam a tippmixen sorozatnak..

Tippmixen jött a 4.04 odds  :great: