Női Kézilabda VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 07, 2021, 19:55:49
Mondom én, hogy nem olyan rossz ez az Angola, mint amit a montik ellen műveltek... a franciák ellen is partiban voltak. Ma meg a franciák szerintem rommá verik a montikat.

A franciákat nem nagyon értem, óriási csaszit csináltak a monti kapusból... sokszor a támaszkodó lábát lőtték rommá, sokszor meg a kaput sem találták el... fú, hát ha 8-10 lerohanást nem rontottak el, akkor egyet sem... végülis így is sima lett a vége, de itt 10nek lenni kellett volna közte alsó hangon... Szerintem az oroszokkal megveretem majd ezt a francia csapatot, remélem egy 3 körül oddsot odatesznek az oroszokra.

A holland - svéd hozott mindent amit várni lehetett... szoros meccs, sok gól....

A norvégokban nem kellett csalódni... nehézkes kezdés után a meccs 70%-a gála volt... az 50. percre megdobhatták volna a határt (31.5), de ott volt egy olyan 6 percük, amiben csak 1 gólt dobtak... de csak lehozták végül. Félgőzzel... nemtudom ki lehet rájuk veszélyes. Talán a holland, svéd, dán hármas!? Mindenesetre a dán csapatovert már élesítettem is holnapra!  :) (első félidő dán gólok 13.5 over 1.67 , dán gólok a meccsen 28.5 over 1.88)

Puerto Rico -78as golkulonbseggel kozepdontos  ;D

Ma van két 15:30-as kezdésű meccs is!  :)

Mindkettőn az underdog-okra figyelnék... a horvátoknál többen is covid-osak (köztük Micijevic), pár kisebb hendit és argentin csapatovert is bepróbáltam ott. A másik meccsen meg sok gólt várok... egy 55.5, 56.5 over már szimpatikus.


Idézetet írta: hubika88 Dátum december 08, 2021, 21:54:52
ezt fájt nézni  :'(

Kivéve, ha dán hendiket és dán gólok over-t pakoltál már napok óta...  :angel:   És majd Koreára is plusszos hendit fogsz...  :)

Erre a Puerto Rico overre megint jól ráéreztem  :D Kicsit összeszedik magukat az utolsó negyed órában, még az 5 lőtt gól is meglehet  :P

Én meg a svéd éri el elsőnek 3 gólt a nagy kombi mellé kis loszar odds 1.04.   3-1 kazahsztánnak onnan meg 3-9    :noway: :laugh:

Mára Delkorea +6,5 és kongó +13,5

Jó lehet?

Idézetet írta: csatarid Dátum december 10, 2021, 11:39:52
Mára Delkorea +6,5 és kongó +13,5

Jó lehet?


Szerintem igen, a Korea tippet tettem én is. Meg oda koreai csapatover. Első félidő Korea 12.5 over 1.77, illetve Korea total goals 26.0 over 1.80.

Plusz egy player special, Bölk 2.5 over-t 2.10-ért.

Remélem nem rontja el korea a hendit így hogy végig nagyon szoros volt a félidőig. Brutál sok gólt kapnak, félek hogy ha ez így folytatódik nem fogják tudni tartani a lépést és nagyon lemaradnak.

Bízom benne, a csehek ellen ugyanez volt náluk a forgatókön amúgy... Parádés első félidő után a második félidő első fele totál rövidzárlat.

A *********************************kat azt ezeknek a szarrágóknak.  25-22ről 32-23    :bash:

Dán meccs utáni szakértés  ;D
Kézivezérlés #198: Elkeserítő
https://sport-tv-podcast.simplecast.com/

Idézetet írta: csatarid Dátum december 10, 2021, 16:35:48
A *********************************kat azt ezeknek a szarrágóknak.  25-22ről 32-23    :bash:

Csúnya volt az a szakasz, ami aztán kitartott a végéig, ebben nem volt ennyi pedig... asszem 26-23-nál volt egy sorsdöntő szitu. Koreai ziccer, a német védő oldalról kétkezes lökés a ziccert lövő játékoson. Két perc + hetes ,  mondja mindenki... de ebben a paralell univerzumban, amiben a sporik élnek, ez FAUL SEM VOLT  :D :D :D sőt, néhány másodperccel később a másik oldalon német ziccer, kimarad, az ismétlés alapján nemhogy félfault nem volt, hozzá sem értek... erre itt meg 7 méteres + 2 perc a semmire...  :crazy: :D tehát a -2-ért dobtak volna a koreaiak hetest, ebből lett az, hogy egy tévesen megítélt büntető + 2percből lőtt gól után -4 lett a különbség és meg sem állt a különbség -7ig a kiállítás végére...  Arról meg ne beszéljünk, hogy Laurenroth-ék következetesen beléptek a sokat foglakoztatott koreai szélső lába alá ziccereknél, egyetlen egyszer nem fújták ezt meg. Sokat rontott Korea, de ennyi nem volt közte...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 10, 2021, 12:09:27

Szerintem igen, a Korea tippet tettem én is. Meg oda koreai csapatover. Első félidő Korea 12.5 over 1.77, illetve Korea total goals 26.0 over 1.80.

Plusz egy player special, Bölk 2.5 over-t 2.10-ért.

Ezek az overek viszont sültek.

Első félidő Korea 12.5 gól over 1.77 - 16 gól

Korea total goals 26.0 over 1.80 - 28 gól

Bölk góljai 2.5 over 2.10 - 8 gól (ráadásul 9 lövésből, ami 89%)

Régen voltam ennyire mérges mint most a magyar meccs után.

Szánalmas az egész. Nem is értem hogy lehet ennyire agyatlanul játszani. Ezt a B sort inkább nem is minősítem. Mit akarunk ezekkel, ha Kongó!!!!!!! ellen képtelenek védekezni és gólt dobni. Kovács Anett, Tóth Eszter uramisten..