Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bwin-en mi ez a "timed out"? Reggel óta nem tudok belépni.

Használd az alternatív címet, ha nem megy: https://livebetting.bwin.com/

Idézetet írta: Labs Dátum július 11, 2015, 14:08:37
Használd az alternatív címet, ha nem megy: https://livebetting.bwin.com/

Ezzel se megy de a zenmateval igen.  :ok:

Sziasztok! bwin prémium számla,tudtok erről valamit? Kaptam rá 16.000+13.000 HUF két részletben. A héten igényeltem kifizetést. Semmit nem írtak,hogy ezt miért kaptam.

Szerintetek miért nem megy az oldal a mobilos netszolgáltatóknál, mikor nincs is rajta a listán?

#1520 szeptember 20, 2015, 15:12:25, mgabesz07
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 13, 2015, 15:15:10
Szerintetek miért nem megy az oldal a mobilos netszolgáltatóknál, mikor nincs is rajta a listán?

Az ittapiros listáját vették alapul... :)

enis kaptam meghivot a premiumra..,nekem egyenlore bejon. az oddsok is megfeleloek,a kinalat is,es tenyleg viszonylag gyorsan reagalnak. par kifizetes kerelem utan ,nekem nem engedett tobb kifizetest ,es arra ezt a valaszt kaptam.....
   premium   Ügyféltájékoztató   
   
Kedves Ügyfelünk!

Köszönjük az emailt.

Értesítjük, hogy abban az esetben, ha összes kifizetései meghaladják a 1000,- EUR-t a biztonsági előírások és a szabályszerű működés értelmében kötelesek vagyunk az Ön számláján megadott lakcímet ellenőrizni. A küldött dokumentumokat köszönettel megkaptuk és ellenőriztük.

Kérjük, jelentkezzen be számlájára, válassza ki "Számlám / Kifizetések" menüt, majd az országát a legördülő menüből. Az Ön számlája esetében elérhető fizetési módok megjelennek a képernyőn, Ön pedig választhat közülük. Kérjük, adja meg a kért adatokat és kattintson a "Kifizetés" gombra a kifizetés megkezdéséhez.

Felhívjuk figyelmét, hogy bizonyos kifizetési módok (pl. VISA, Skrill) esetén csak akkor kérvényezhet kifizetést, ha az előző 180 nap során végrehajtott legalább egy sikeres befizetést az adott fizetési mód használatával.

A fizetési módokkal és a limitekkel kapcsolatos további információkért kérjük, látogasson el "Súgó" oldalainkra és kattintson a "Kifizetések/Kifizetési módok" menüpontra.


Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Üdvözlettel

a premium Service csapata
utana mar ment is a kifizetes,tehat eddig tenyleg minden gyors...,en megvagyok elegedve,persze talan azert,mert a ket het alatt nemkis pluszba vagyok..

Megint van ilyen kártyás promóció,amikkel ilyen-olyan bónuszt lehet szerezni.

A Daily Chance nyereménykártyára gondolsz? Mert az vagy már fél éve folyamatosan van.

#1524 szeptember 07, 2015, 22:55:15, betg
Nem,most ez valami új lehet, péntek,szombat,vasárnap van. Most nincs is a promók közt, ha jól láttam ma, majd pénteken megint. De lehet,hogy ugyan arról beszélünk, én most vettem észre, információt pedig nem találtam róla különösebben itt,azért gondoltam,hogy beírom. De lehet már volt szó róla korábban is.

Sziasztok!

Tud valaki segíteni??? Milyen címen lehet elérni a bwint??? Ezen se lehet elérni: https://livebetting.bwin.com/
Kaptam tegnap 1 ilyen emailt:
"14 nap múlva számláját megterheljük a Számla Inaktivitás Költséggel
Észrevételeztük, hogy közel egy éve nem játsszott már valódi pénzben oldalunkon, bár számláján még pozitív egyenleggel illetve versenypénzzel rendelkezik. Örülnénk, ha ismét üdvözölhetnénk oldalunkon.

Amennyiben számlája továbbra is inaktív marad, számláját 14 nap múlva megterheljük egy adminisztrációs költséggel."

Mégis hogy a tökömbe lépjek be?!?!?  ???


Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 22, 2015, 19:58:23
Zenmate

Lehetne kicsit konkrétabban??? :-) Nekem ez a "Zenmate" semmit se mond és a keresőm se nagyon érette mit akarok... :-)

ez 1 program, ZenMate amit fel kell telepíteni a böngészőbe, és tud adni többféle külföldi IP címet, akkor már a blokkolt  oldalak is bejönnek vele