Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 02, 2023, 18:30:03A durva egyébként az, hogy szerintem gőzük sincs, hogy mi az a skrill, csak megnyitják és látják rajta a reklámokat. Ezt onnan gondolom, hogy nekem is mondták annakidején, hogy a Skrill egy szerencsejáték oldal. 

Olvassátok el a törvényt, és főleg az erre vonatkozó részeket. Le van írva minden.

Sziasztok!
A revolut sajnos nem működik a bet365-nél, viszont revolut-skrill-bet365 most még hibátlan. Mivel alternatívát is keresek segítsetek nekem, hogy mi a helyzet a wise-zal? wise-bet365 ill. wise-skrill.

Előre is nagyon köszönöm!

Szia Okt8 ,
Wise kártyával a bet365-re nem lehet feltölteni. Skrill-re  is próbáltam Wise kártyával ,de az is hibára futott.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum július 04, 2023, 18:41:10Szia Okt8 ,
Wise kártyával a bet365-re nem lehet feltölteni. Skrill-re  is próbáltam Wise kártyával ,de az is hibára futott.

Használj paysafet befizetésre...

Azert az az 5% az eleg meredek koltseg szerintem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 04, 2023, 19:42:32Azert az az 5% az eleg meredek koltseg szerintem.

A bet365-nél nekem nincs költség paysafe-nél. Csak ha Unibetre akarok: paysafe-skrill-Unibet útnál.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 04, 2023, 23:45:30A bet365-nél nekem nincs költség paysafe-nél. Csak ha Unibetre akarok: paysafe-skrill-Unibet útnál.

az az 5% a skrillre van

Az a baj, hogy én úgy tudom ha pscvel fizetsz be akkor azzal fizenek ki. És PScről meg nem lehet hazautalni, mert magyaroknál nincs ilyen opció. De javítsatok ki ha tévedek.
De pár hete/hónapja haver keresett hogy segítsek neki Paysafecardon van pénze, hogy lehet kifizetni. És akkor én arra jutottam hogy sehogy.

Sziasztok!

Csak egy kérdés, visszaigazolás-szerűség miatt írok!

385 forint az euro/forint árfolyam a mai napon. Kivettem skrillen pénzt,a hol 355,83 -ért váltottak át, plusz mindkét tranzakciónál 1200 Ft plusz díjat számítottak fel!
Kérdésem, az hogy most változott valami? Mert a reális, piaci euro árfolyamhoz képest biztos nem 30 forinttal kevesebbért váltottak korábban, plusz nem volt nekem eddig díja a felvételnek.

Másnál mi a helyzet, tud valaki megerősítést, cáfolatot írni?

Köszönöm előre is!

Skrill- en újra van banki átutalásos befizetés, külföldi bankszámlára feltöltés!

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 08, 2023, 11:57:54Sziasztok!

Csak egy kérdés, visszaigazolás-szerűség miatt írok!

385 forint az euro/forint árfolyam a mai napon. Kivettem skrillen pénzt,a hol 355,83 -ért váltottak át, plusz mindkét tranzakciónál 1200 Ft plusz díjat számítottak fel!
Kérdésem, az hogy most változott valami? Mert a reális, piaci euro árfolyamhoz képest biztos nem 30 forinttal kevesebbért váltottak korábban, plusz nem volt nekem eddig díja a felvételnek.

Másnál mi a helyzet, tud valaki megerősítést, cáfolatot írni?

Köszönöm előre is!
nem mindegy ki váltja át a MasterCard vagy a bank sajnos magas díja van ennek mostanában

#4015 július 08, 2023, 12:17:00, Titti7
Idézetet írta: Larsson Dátum július 08, 2023, 12:02:14nem mindegy ki váltja át a MasterCard vagy a bank sajnos magas díja van ennek mostanában
Tehát változott, de alaposan. Hol éri meg kivenni a pénzt melyik banknál, automatából? Ez Erstenél történt, lehet máshol kedvezőbb, vagy egységes árfolyamon tolják ki mindenhol az automaták a pénzt?

Az automatak szabhatnak ki díjat az ilyen finetech cégek kártyáira. Revolutra biztos van valamelyik magyar banknak.
Nekem régebben díja nem volt OTPnél.

Én azt javaslom, használd forintben a skrillt és azt fizesd be a vegasra. Ott meg megforgatod egyszer és kikéred a bankszámládra. 0 költség, és adózatlan pénz.

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 08, 2023, 12:04:27Tehát változott, de alaposan. Hol éri meg kivenni a pénzt melyik banknál, automatából? Ez Erstenél történt, lehet máshol kedvezőbb, vagy egységes árfolyamon tolják ki mindenhol az automaták a pénzt?

Múlt héten próbáltam Erste automatából, ott kiírta közvetlenül, hogy 1250 Ft a tranzakciós díj (azt nem tudom, hogy lett volna-e később más díja). OTP-nél vettem le, ott 1.75%-ot számított fel végül. Az ersténél jobban jártam volna, de valamiért nem engedte akkor.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 08, 2023, 15:00:52Múlt héten próbáltam Erste automatából, ott kiírta közvetlenül, hogy 1250 Ft a tranzakciós díj (azt nem tudom, hogy lett volna-e később más díja). OTP-nél vettem le, ott 1.75%-ot számított fel végül. Az ersténél jobban jártam volna, de valamiért nem engedte akkor.

Szerintem lett volna. Az 1200 az automata használati díja finetech kártyával. az 1,75% az sztem az alap skrilles pénzfelvételi díj ami az erstesre is ment volna pluszban.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2023, 15:41:56Szerintem lett volna. Az 1200 az automata használati díja finetech kártyával. az 1,75% az sztem az alap skrilles pénzfelvételi díj ami az erstesre is ment volna pluszban.

Ezt nem tudtam, hasznos info, köszi. Akkor úgy fest, hogy OTP-ből nem is annyira drága, csak az a rossz, hogy sok kicsiben engedte levenni.
Nem tudja valaki, hogy mely automatából mennyit enged egyszerre? Annak idején olvastam valahol olyat, hogy 'idegen automatából' egyszerre csak 150 000 Ft-ot lehet, viszont nálam most csak 100 000 Ft-onként engedte.