Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában


itt nyertem pénzt és kérik a skrill email cimem de a profilomban a értesitésnél nem tudom megadni, hova kell beirni az email cimet?

Idézetet írta: attila77 Dátum július 11, 2023, 12:40:32itt nyertem pénzt és kérik a skrill email cimem de a profilomban a értesitésnél nem tudom megadni, hova kell beirni az email cimet?

Ne a fórumon menj a profilodra, hanem a sportfogadas.org oldalon a nevedre kattintva a Vezérlőpultba. Ott a Beállításoknál a Fogadóiroda és pénztárca azonosítók fülön tudod megadni a skrill email címed.

#4022 július 12, 2023, 09:39:29, vmlinuz
Vagy direkt erről a linkről:
https://www.sportfogadas.org/profil#azonositok

Érdeklődni szeretnék hogy skrillre tudok befizetni bankkártyával hogy utána az unibetre tudjak pénzt tenni.

Idézetet írta: euro1000 Dátum július 17, 2023, 11:56:14Érdeklődni szeretnék hogy skrillre tudok befizetni bankkártyával hogy utána az unibetre tudjak pénzt tenni.

Hetek ota errol megy itt a beszelgetes. Vissza kene olvasni egy ket oldalt.

Amugy megy. Pl en az otp beteti mastercardommal tudok feltolteni a nongambling opciot kivalasztva. Aztan ezt a penzt mas penznemre valtva mar hasznalhato gamblingre.
De masok irtak mas kartyakrol is.

Idézetet írta: euro1000 Dátum július 17, 2023, 11:56:14Érdeklődni szeretnék hogy skrillre tudok befizetni bankkártyával hogy utána az unibetre tudjak pénzt tenni.


félóra alatt sikerült regisztrálni Wise számlára, és bankkártyát is adtak hozzá.
Ezzel feltöltés után simán lehet Skrillre utalni.

Ma próbáltam a Skrillre befizetni Revolut kártyával ,de nem engendte. Próbáltam gambling és non-gambling kiválasztással is ,de sikertelen volt mindkét esetben.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum július 18, 2023, 18:30:50Ma próbáltam a Skrillre befizetni Revolut kártyával ,de nem engendte. Próbáltam gambling és non-gambling kiválasztással is ,de sikertelen volt mindkét esetben.

Ott lehet mas problema van. Mert jonak kene lennie.
A fbon van egy revo csoport, ott kerdezd meg. A csoport alapitoja nagyon vagja, biztos tud segiteni.

Sztasztok! Mit akar a Skrill ?


"Fiókja olyan módon korlátozva van, amely lehetővé teszi egyenlegének visszavonását a ,,Kivétel" fülön keresztül. Vegye figyelembe, hogy ezt a mobilalkalmazáson keresztül nem lehet megtenni.

Egyenlegének visszavonása után számláját véglegesen lezárjuk.

A Skrill fenntartja a jogot a fiók bezárására a cikkben felsorolt különféle okok miatt.

Segítségre van szüksége egyenlegének visszavonásához?"

Your account is restricted in a way which allows you to withdraw your balance via the 'Withdraw' tab. Note that this can't be done via the mobile app.

Once your balance is withdrawn, your account will be permanently closed.

Skrill reserves the right to close an account for various reasons listed in this article.

Do you need help with withdrawing your balance?

Idézetet írta: csucsu Dátum július 18, 2023, 22:51:50Sztasztok! Mit akar a Skrill ?


"Fiókja olyan módon korlátozva van, amely lehetővé teszi egyenlegének visszavonását a ,,Kivétel" fülön keresztül. Vegye figyelembe, hogy ezt a mobilalkalmazáson keresztül nem lehet megtenni.

Egyenlegének visszavonása után számláját véglegesen lezárjuk.

A Skrill fenntartja a jogot a fiók bezárására a cikkben felsorolt különféle okok miatt.

Segítségre van szüksége egyenlegének visszavonásához?"

Your account is restricted in a way which allows you to withdraw your balance via the 'Withdraw' tab. Note that this can't be done via the mobile app.

Once your balance is withdrawn, your account will be permanently closed.

Skrill reserves the right to close an account for various reasons listed in this article.

Do you need help with withdrawing your balance?

Véglegesen bezárják a Skrill számlát. Előtte viszont megadatik a lehetőség, hogy kikérhesd az egyenleget ami még bent van.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum július 18, 2023, 18:30:50Ma próbáltam a Skrillre befizetni Revolut kártyával ,de nem engendte. Próbáltam gambling és non-gambling kiválasztással is ,de sikertelen volt mindkét esetben.

Milyen tipusú kártyával próbáltál befizetni? Ha Mastercard, akkor az nem jó. Próbáld a Visát.

Be zárják 2 nap után, de miért??

Idézetet írta: csucsu Dátum július 18, 2023, 23:01:50Be zárják 2 nap után, de miért??

Az indokukat nem részletezik, csak hogy számos ok miatt megtehetik:

"Skrill reserves the right to close an account for various reasons listed in this article."


Volt korábban egyéb számlád is náluk, esetleg?

Idézetet írta: Admin Dátum július 18, 2023, 23:03:05Az indokukat nem részletezik, csak hogy számos ok miatt megtehetik:

"Skrill reserves the right to close an account for various reasons listed in this article."


Volt korábban egyéb számlád is náluk, esetleg?

Nem volt,
1. nap befizettem bet365 8ezret
2. nap befizettem bet365 11ezret, 1 óra múlva kivettem 20ezret a betről.
3. nap be akartam fizetni betre és letiltott

20ezer van a skrillnél.

Idézetet írta: csucsu Dátum július 18, 2023, 23:09:57Nem volt,
1. nap befizettem bet365 8ezret
2. nap befizettem bet365 11ezret, 1 óra múlva kivettem 20ezret a betről.
3. nap be akartam fizetni betre és letiltott

20ezer van a skrillnél.


Esetleg próbáld felvenni velük a kapcsolatot, és megérdeklődni, hogy ez most miért történt. Jobb ötletem nincs.