Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 35 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 06, 2014, 14:11:07
Így van, 2000 forint körüli összeg, ha jól tudom.

Bankja válogatja, általában 1% körüli összeg.

Idézetet írta: Gake Dátum március 06, 2014, 16:18:57
Bankja válogatja, általában 1% körüli összeg.

Ez nem belföldi utalás.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 06, 2014, 16:23:29
Ez nem belföldi utalás.

Nem is arról beszéltem ;D  De ez függ attól, hogy milyen számlád van a banknál, és hogy melyik banknál. Meg talán az utalt pénz összegétől is. És talán attól is ,hogy melyik országba. Nekem mikor tavaly utaltam a skrillre az UniCredit  kb ilyen összeget vont le.

Én személy szerint a bankkártyás feltöltés híve vagyok, nem sokkal kerül többe, mint az utalás, viszont nyerünk rajta 5-6 munkanapot, ami azért nagyon nem mindegy.

Minek kell mindig feltölteni a Skrill-t?
Én egyszer töltöttem fel 4éve a Monneybookerst, azóta csak kifelé jön a pénz...
+ abból játszom minden nap  :D
:ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 06, 2014, 17:16:53
Minek kell mindig feltölteni a Skrill-t?
Én egyszer töltöttem fel 4éve a Monneybookerst, azóta csak kifelé jön a pénz...
+ abból játszom minden nap  :D
:ok:

Nem kell, csak mondtam. ;)

Idézetet írta: Gake Dátum március 06, 2014, 16:37:51
Nem is arról beszéltem ;D  De ez függ attól, hogy milyen számlád van a banknál, és hogy melyik banknál. Meg talán az utalt pénz összegétől is. És talán attól is ,hogy melyik országba. Nekem mikor tavaly utaltam a skrillre az UniCredit  kb ilyen összeget vont le.

Tudom, hogy nem arról beszéltél, csak gondoltam nem kell kifejtenem bővebben, de úgy látszik igen.  ;) Tavaly, ha jól tudom, még volt a skrillnek magyarországi számlája, de már nincs. Ezért jelenleg devizautalást kell indítani, ami többszöröse ez eddig megszokottnak. Ha tévedek, akkor bocsáss meg, kérlek!  ;D  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 06, 2014, 17:16:53
Minek kell mindig feltölteni a Skrill-t?

Csak a sztároknak nem kell feltölteniük.  ;D  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 06, 2014, 17:21:44
Csak a sztároknak nem kell feltölteniük.  ;D  ;)

Naponta 4.000ft ot nem nagy történet összehozni,
az 30X 4Eft  120.000 ;)
Én álltalában megállok 4.000-nél , de van hogy 8.000 .... 20.000 lesz belőle :beerchug:

Mióta SEPA utalások vannak nem olcsóbb? Nálunk nagyon lehúzták a nemzetközi utalások dijait.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2014, 19:00:58
Mióta SEPA utalások vannak nem olcsóbb? Nálunk nagyon lehúzták a nemzetközi utalások dijait.

Nem ismerem, mert azután, hogy szembesültem a költségekkel, már nem próbálkoztam. Gondolom utána jött be ez a lehetőség.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 06, 2014, 17:20:53
Tudom, hogy nem arról beszéltél, csak gondoltam nem kell kifejtenem bővebben, de úgy látszik igen.  ;) Tavaly, ha jól tudom, még volt a skrillnek magyarországi számlája, de már nincs. Ezért jelenleg devizautalást kell indítani, ami többszöröse ez eddig megszokottnak. Ha tévedek, akkor bocsáss meg, kérlek!  ;D  ;)  :beerchug:

:D Igazán köszönöm, hogy bővebben kifejtetted :yeah: Szar lett volna hülyén meghalni ::) Egyébként tavaly már nem volt nekik magyar számlájuk, ezt onnan tudom mert én nem vagyok olyan profi, hogy négy év alatt csak egyszer kell feltöltenem :'(
Ja és nem bocsátok meg ha tévedsz :fakk: mert nincs mit. A tévedés joga mindenkinek áll, tehát nincs mit megbocsátani. Csak az nem téved, hibázik, aki szart se csinál.  :beerchug:


Csatoltam az UniCredit kondíciós listáját.
Kicsit kiemeltem az ide vonatozó részt.

Sziasztok!

Ha zárolva lett a számlám mínusz egyenleg miatt (10000 Ft) de már visszafizettem (márc. 3-án) a Skrillnek szóval már nem az. Írtam nekik levelet, hogy oldják fel a számlám de még mindig zárolva van :( ... Kb. mennyi idő ennek az átfutása és miért nem automatikusan történik?


Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2014, 19:00:58
Mióta SEPA utalások vannak nem olcsóbb? Nálunk nagyon lehúzták a nemzetközi utalások dijait.

Én pl. MKB-nál vagyok, ha a Postbankhoz forintot utalnék, 12000 forintomba kerülne. Ez azért kissé túlzó, véleményem szerint, ráadásul ez összegtől független.

A SEPA csak euró alapú lehet, a skrillnek meg elvileg forintban lehet/kell utani, bár nyilván azonnal átváltják,amint ott van, ha forint alapú a számla. Nekem ez is 1600 forintba kerülne + természetesen az árfolyamveszteség.

Szerintem ez elég sok.