BetClic - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Amire tudok valaszt abban segitek :)


Nekem nagyon hamar visszaadtak a tetet :)
Naluk a forgatas minden esetben harom eselyes esemenyeken mukodik csak, viszont az en esetemben nem kellett forgassam a visszakapott osszeget, olvasd el a szabalyzatot, lehet, hogy erre se kell

BetClic - Benfica vs Chelsea pénzvisszafizetés!


13 250 Ft visszatérítés az Európa Liga döntőre!
Amszterdam, május 15., szerda: a Chelsea és a Benfica csap össze az Európa Liga döntőjében! Rafa Benitez nemsokára otthagyja a kékeket, de azért szeretné trófeával zárni az ellenmondásos időszakot. Emellett pedig megakadályozhatja a portugálokat a duplázásban. A tavalyi Bajnokok Ligája-diadal után az EL-serleget is elhódítja a Chelsea?

Fogadj az Európa Liga-döntő első gólszerzőjére, és ha mégsem a kiválasztott játékosé az első gól, de bármikor máskor gólt szerez, akkor, visszafizetik az első vesztes fogadásod tétjét akár 13 250 Ft-ig, ingyenes fogadási tét formájában!

Hogyan kaphatod meg a visszatérítést?
1. Jelentkezz be a BetClicre, ha nincs még számlád, nyiss egyet ITT!
2. Köss meccs előtti, egyszeres fogadást az Európa Liga-döntő első gólszerzőjére!
3. Ha kiválasztott játékosod nem talál be elsőként, de később igen, akkor, ingyenes fogadási tét formájában visszakapod első vesztes fogadásod tétjét maximum 13 250 Ft-ig.

Fogadj az EL döntőjére a BetClicen és használd ki a pénzvisszafizetést. Nyiss számlát ITT!

2650 Ft visszatérítés a Bajnokok Ligája-döntőre! https://hu.betclic.com/content.aspx?pagecode=spo_201305CLM1

Május 25-én német parti lesz a Wembley stadionban, a Bajnokok Ligája döntője! Bárhol legyen is, ne maradjon le az eseményről, ragadja meg okostelefonját és fogadjon élőben!

Ha a döntő idején élő fogadást köt a mobiljáról a BL-döntő bármely fogadási lehetőségére és azt elveszíti, akkor a Betclic maximum 2650 Ft-os ingyenes fogadási tét formájában visszatéríti a pénzét!

Hogyan kaphatja vissza a pénzt?
Kössön egyszeres élő fogadást a mobiljáról a Bajnokok Ligája-döntő bármely fogadási piacára, minimum 1325 Ft (5 €) téttel és minimum 1,40-es szorzóval.
Ha első fogadása vesztes, akkor max 2650 Ft-os igyenenes tétlehetőség formájában visszatérítjük a tétet.

Idézetet írta: Salvio Dátum május 24, 2013, 02:37:41
Ha első fogadása vesztes, akkor max 2650 Ft-os igyenenes tétlehetőség formájában visszatérítjük a tétet.

Ez freebetet jelent? Tehat ha visszakapom a 2650-et es fogadok vele, akkor csak a nyeremenyt kapom meg? (Tehat a tet elveszik?)

Idézetet írta: Metanol Man Dátum május 24, 2013, 14:17:43
Ez freebetet jelent? Tehat ha visszakapom a 2650-et es fogadok vele, akkor csak a nyeremenyt kapom meg? (Tehat a tet elveszik?)

A betclic szóhasználata alapján ez egy sima bónusz, azaz visszakapod az összeget. (forgatási követelmény: 6x, 2-es szorzóval, legalább 3 kimenetelű eseményekre feltéve...)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 14:26:39
A betclic szóhasználata alapján ez egy sima bónusz, azaz visszakapod az összeget. (forgatási követelmény: 6x, 2-es szorzóval, legalább 3 kimenetelű eseményekre feltéve...)

Hu, koszi Knapp, ma te vagy a megmentom. Akkor gondolom a mobilos kockazatmentes fogadasnal is igy van?! Mert igy egesz okes lenne.

Idézetet írta: Metanol Man Dátum május 24, 2013, 14:38:25
Hu, koszi Knapp, ma te vagy a megmentom. Akkor gondolom a mobilos kockazatmentes fogadasnal is igy van?! Mert igy egesz okes lenne.

Én így számolok vele, a feltételekben sem ír mást és bár sok bónuszt kaptam már tőlük, de nem is emlékszem olyasmire, hogy csak a nyeremény lehetett volna az enyém!
Szerintem ilyet nem is tud a rendszerük...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 14:48:26
Én így számolok vele, a feltételekben sem ír mást és bár sok bónuszt kaptam már tőlük, de nem is emlékszem olyasmire, hogy csak a nyeremény lehetett volna az enyém!
Szerintem ilyet nem is tud a rendszerük...

Koszi megint :)

Ez a számítógépen a mobiloldalról érvényes?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 25, 2013, 20:34:43
Ez a számítógépen a mobiloldalról érvényes?

Onnan is meg lehet próbálni...
A "kezdő" mobilbónusznál működik asztali gépről is.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 25, 2013, 20:58:27
Onnan is meg lehet próbálni...
A "kezdő" mobilbónusznál működik asztali gépről is.

Megpróbáltam! :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 25, 2013, 21:12:20
Megpróbáltam! :)

Akkor most biztos miattad került ki az élő kínálatból a BL döntő...
Komoly iroda ez.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 25, 2013, 21:45:29
Akkor most biztos miattad került ki az élő kínálatból a BL döntő...
Komoly iroda ez.  :)

Akkor nem én vagyok a vaksi. Így aztán ki lehet használni ezt a bónuszt!  :bash:

Idézetet írta: benson Dátum május 25, 2013, 21:50:10
Akkor nem én vagyok a vaksi. Így aztán ki lehet használni ezt a bónuszt!  :bash:

Visszajött!
Gyorsan lejátszottam.
Bár lehet, hogy rutinosan a szünetre függesztették fel...

#89 január 31, 2014, 21:21:13, SPF Ajánlatok
BetClic - Super Bowl visszatérítés!

Visszakaphatod a fogadási téted 6000 Forintig!
Az NFL alapszakasz két legjobbja találkozik a döntőben: az AFC legjobbja, a Peyton Manning vezette Denver Broncos az NFC-győztes Seattle Seahawks csapatával mérkőzik meg. A Super Bowl XLVIII fináléban a legjobb támadósor a legjobb védelemmel néz szembe.

Kiegyenlített csatát várhatunk, és ha a félidei eredmény, vagy a végeredmény döntetlen lesz, visszakapod a fogadásod tétjét! A Betclic visszatéríti a Különbség, vagy a Félidő / Végeredmény fogadástípusú első, vesztes fogadásod tétjét 6000 Ft-ig!

Hogyan kaphatod meg a visszatérítést?
1. Lépj be a számládra, és regisztrálj a promócióra! Ha még nincs Betclic-számlád, akkor kattints ide!
2. Tegyél egy minimum 1500 Ft-os Különbség, vagy Félidő / Végeredmény fogadástípusú fogadást a Super Bowl-ra!
3. Ha az NFL nagydöntőjének félidei eredménye, vagy a végeredménye döntetlen lesz, akkor visszakapod a téted 6000 Forintig!

Részvételi feltételek:
- A promóció a 2014. 02. 03-án megrendezésre kerülő Denver Broncos-Seattle Seahawks amerikai futball mérkőzésre vonatkozik. A promóció a kiadási dátumtól a mérkőzés kezdetéig ("az időszak") tart.
- A promóció csak a Betclic-számlával rendelkező játékosok számára érhető el. A játékosoknak regisztrálniuk kell a promóció főoldalán a promócióban való részvételhez. A Betclic-számla személyre szóló, és csak az a személy használhatja akinek az adatai megegyeznek a regisztráció során megadott adatokkal. A szabályt megszegő játékosok számláját zárolhatjuk, a játékosokat kizárhatjuk a promócióból, és a számlán lévő egyenleget visszatarthatjuk.
- A promócióban való részvételhez a játékosoknak be kell jelentkezniük a számlájákura, regisztrálniuk kell a promócióra, és a promóció időszaka alatt legalább egy mérkőzés kezdete előtt megtett, minimum 1500 Ft tétnagyságú Különbség, vagy Félidő / Végeredmény fogadástípusú fogadást kell kötniük a Denver Broncos- Seattle Sehawks amerikai futball mérkőzésre ("érvényes fogadás"). Csak érvényes fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
- Ha a Denver Broncos-Seattle Seahawks amerikai futball mérkőzés félidei eredménye, vagy végeredménye döntetlen lesz, a Betclic visszatéríti az első, vesztes érvényes fogadás tétjét maximum 6000 Ft-ig ingyenes fogadási tét formájában.
- Csak vesztes érvényes fogadásokkal lehet visszatérítést szerezni.
- Az ingyenes fogadási téteket az érvényes fogadások lezárását követő 72 órán belül írjuk jóvá a jogosult játékosok számláján.
- A játékosok a promóció során csak az első vesztes érvényes fogadás tétjét kaphatják vissza ingyenes fogadási tétként.
- Az ingyenes fogadási tétre jogosult játékosokat a Betclic-számlájukon megadott adatok alapján értesítjük.

Fogadj kockázatmentesen a Super Bowlra a BetClicnél!