SPF "Maradj Talpon" Tippjáték 1.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2. tipp: Vasárnap: 14:30

Holland 1. osztály (futball)

Zwolle-Feyenoord: X2 (Döntetlen, vagy Feyenoord)
Odds: 1.25
Iroda: Bet365

1. tippem - 2013. 02. 16.

Esemény: Osasuna - Real Zaragoza
Tipp: Dupla esély (Osasuna vagy döntetlen)
Odds: 1,25
Iroda: bet365


Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2013, 19:19:28
Első nekifutásra 27 továbbjutót és 1 kiesőt számoltam eddig!
És ki az az egy?? Na? Na?  ;D  :bash:  :cya:

2. Tipp (vasárnapra)

Fiorentina-Inter Milan
tipp: Inter Milan +2  (alternatív hendikep)
odds: 1.28
iroda: bet365
:beerchug:


Ha veszed a fáradtságot és elolvasod a szabályzatot, akkor tudtad volna hogy péntekre nem kell tippelni. Lehetett pénteken tippelni szombatra, mivel akkor kezdődött a játék. Tehát ha elolvasod a szabályzatot, akkor nem lett volna ez az egész. Arról nem is beszélve, hogy ilyen tippet nem lehet tenni, mert benne van a push esélye. Tehát csak félre végződő hc-t lehetett volna.. ami szintén a szabályzatban van. De minek is elolvasni, biztos csak unalmában írta a készítő.

És elnézést kértem a tévedésemért. De viszont most már felháborít hogy még neked áll feljebb.

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 16, 2013, 13:32:36
1.tipp 2013.02.16.

Anglia, FA Kupa

Oldham-Everton
Tipp:  1X
Odds: 3.40
Iroda: bet365


Respect, mindenki lépjen vissza Várda nyert  ;D :beerchug: Viccet félretéve, kíváncsian várom a következő tipped is ilyen merész lesz-e vagy kicsit mérsékeltebb.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2013, 20:54:17
Ha veszed a fáradtságot és elolvasod a szabályzatot, akkor tudtad volna hogy péntekre nem kell tippelni. Lehetett pénteken tippelni szombatra, mivel akkor kezdődött a játék. Tehát ha elolvasod a szabályzatot, akkor nem lett volna ez az egész. Arról nem is beszélve, hogy ilyen tippet nem lehet tenni, mert benne van a push esélye. Tehát csak félre végződő hc-t lehetett volna.. ami szintén a szabályzatban van. De minek is elolvasni, biztos csak unalmában írta a készítő.

És elnézést kértem a tévedésemért. De viszont most már felháborít hogy még neked áll feljebb.
Szerintem abban nem volt push esély, mert az nem ázsiai volt.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 16, 2013, 21:01:13
Respect, mindenki lépjen vissza Várda nyert  ;D :beerchug: Viccet félretéve, kíváncsian várom a következő tipped is ilyen merész lesz-e vagy kicsit mérsékeltebb.
;D ;D ;D

Háááát, valószínűleg 3-as alatt lesz!  ;D ;D Ritkán jönnek az ilyen, számomra nyilvánvalóan jónak tűnő megérzések.  :beerchug:

Wolfsburg-Bayern München
Tipp: Alternatív hendikep eredmény (Wolfsburg +3)
Odds: 1,25
iroda: bet365


Ha ez a meccs 0-3 lett volna, akkor mivan?

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2013, 21:18:37
Wolfsburg-Bayern München
Tipp: Alternatív hendikep eredmény (Wolfsburg +3)
Odds: 1,25
iroda: bet365


Ha ez a meccs 0-3 lett volna, akkor mivan?

Vesztes lett volna.

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 16, 2013, 21:17:57
;D ;D ;D

Háááát, valószínűleg 3-as alatt lesz!  ;D ;D Ritkán jönnek az ilyen, számomra nyilvánvalóan jónak tűnő megérzések.  :beerchug:

Remélem, játszottad máshol is!
Ide egy Oldham +2,5 is elég lett volna és akkor nem álltál volna 45 percen keresztül kiesésre sem.  :)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum február 16, 2013, 20:03:49
És ki az az egy?? Na? Na?  ;D  :bash:  :cya:
Nem te vagy az egyetlen, a Valcea 4-el nyert, mikor mondtam nekik hogy 3-al kell...  ;D

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2013, 21:18:37
Wolfsburg-Bayern München
Tipp: Alternatív hendikep eredmény (Wolfsburg +3)
Odds: 1,25
iroda: bet365


Ha ez a meccs 0-3 lett volna, akkor mivan?
vesztes.
Mindenesetre én már az első nap után kívülálló megtekintőként nézhetem tovább ezt a topikot, tökjó  :D
Legközelebb lehetne olyan játék is, ahol 1,20 alatti tippeket kell megadni, majd, akinek bejön a tippje, az esik ki! Ott lehet több esélyem lenne!  ;D
Idézetet írta: Lacapi Dátum február 16, 2013, 21:33:29
Nem te vagy az egyetlen, a Valcea 4-el nyert, mikor mondtam nekik hogy 3-al kell...  ;D
Na akkor egy korsóval ránk!  :beerchug:  Majd legközelebb....!! (...talán 3 napig is húzom)