Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bucak tippja ami a falon van,mivel ugy irta,ha nem lenne késöbb.

Oké, oké akkor meg is vagyunk. Mindjárt megcsinalom amit kell aztán ennyi. Most már csak megkell várni hogy nyerjünk. 😁

A Fantasztikus Négyes végső tippsora a játékra!

1. @Assassin tippje (1.01 - 1.50-es tartomány)

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020. 02. 29., 16:00
Mérkőzés: Bournemouth - Chelsea
Tipp: Első találatot szerző csapat - Chelsea
Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Lampardéknak valamivel feledtetni kell a hétközi csúnya vereséget, biztos vagyok benne, hogy nyerni akarnak, küzdeni fognak. A győzelem oddsa túl magas (1,72), a kétesélyé meg túl alacsony, úgyhogy maradt ez - szerintem jó esély van rá, hogy jöjjön, és akkor - legalább ebből a tartományból kihoztuk a maximumot.


2. @19nita74 tippje (1.50 - 2.00-ás tartomány)

Labdarúgás, OLASZORSZÁG: Serie A - 26. forduló
29.02.2020 15:00

Esemény: Lazio - Bologna
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt - igen!
Odds: 1.70
Iroda: Bet365


3. @Bucak77 tippje (2.00 - 3.00-ás tartomány)

Labdarúgás, Spanyolország, LaLiga
2020.03.01. 12:00

Mérkőzés: Sevilla-Osasuna
Tipp: HT/FT, 1/1
Odds: 2,20
Iroda: Bet365


4. @Csenii tippje (3.00-4.00-ás tartomány)

Kosárlabda, USA: NBA
28.02.2020 02:00

Mérkőzés: Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Tipp: Gilgeous-Alexander S. (OKC) Igen! - játékos dupla dupla
Odds: 3.40
Iroda: Bet365

:beerchug:

Idézetet írta: Csenii Dátum február 27, 2020, 13:57:03
Srácok, nekem ez lesz a tippem, ha tetszik ha nem. :D Lassan jöhetnétek ti is a tietekkel, mert kicsúszunk az időből.  :P

USA: NBA
28.02.2020 02:00

Mérkőzés: Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Tipp: Gilgeous-Alexander S. (OKC) Igen  - játékos dupla dupla
Odds: 3.40
Iroda: Bet365

Amúgy mit jelent az a dupla dupla?

#64 február 27, 2020, 19:48:12, Csenii
Dupla dupla, amikor az adott játékos kétszámjegyű összeget ér el a mérkőzés folyamán két statisztikai kategóriában. Például: 21 pont és 11 lepattanó, 10 pont és 12 gólpassz stb, stb.. ;) 5 kategória van összesen, asszem.


Idézetet írta: Csenii Dátum február 27, 2020, 19:45:45
Dupla dupla, amikor az adott játékos kétszámjegyű összeget ér el a mérkőzés folyamán két statisztikai kategóriában. Például: 21 pont és 11 lepattanó, 10 pont és 12 gólpassz stb, stb.. ;) 5 kategória van összesen, asszem.

Ok, sosem találtam volna ki egyedül...

Sajnálom gyerekek, de az én tippem elment. 😞😢 Nem nagyon erőltette meg ma magát ez a kosaras gyerek. Maradni kellett volna a francia döncinél, azt jobban éreztem, de lehet az se jönne.. Nektek azért sok szerencsét, szorítok! 🙏

Idézetet írta: Csenii Dátum február 28, 2020, 06:23:01
Sajnálom gyerekek, de az én tippem elment. 😞😢 Nem nagyon erőltette meg ma magát ez a kosaras gyerek. Maradni kellett volna a francia döncinél, azt jobban éreztem, de lehet az se jönne.. Nektek azért sok szerencsét, szorítok! 🙏

Sose szomorkodj miatta, annyit egyetlen kosaras gyerek sem ér meg.

Nem baj @Csenii ez benne van egy ilyen oddsban, ahogy az én sevilla tippem is lehet elmegy :D majd legközelebb! Jövő héten még ott a bödön ;)

Idézetet írta: Bucak77 Dátum február 28, 2020, 22:54:45
Nem baj @Csenii ez benne van egy ilyen oddsban, ahogy az én sevilla tippem is lehet elmegy :D majd legközelebb! Jövő héten még ott a bödön ;)

Jaja, még a bödönt kinyalhatjuk. :D De lehet így is van esély még, kitudja. Szurkolok nektek! ;)


Azért nem jár valami különdíj, ha a négy tippből egy se jön?

De. A bödön. Az zsír lesz. :D
Nincs para 19nita74, a bödönös játékban még jók lehetünk.  ;) Ez van. Ez volt a bemelegítés. A következő kör majd élesbe megy.   :ok:

Idézetet írta: Csenii Dátum február 27, 2020, 18:16:53

1. @Assassin tippje (1.01 - 1.50-es tartomány)

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020. 02. 29., 16:00
Mérkőzés: Bournemouth - Chelsea
Tipp: Első találatot szerző csapat - Chelsea
Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Lampardéknak valamivel feledtetni kell a hétközi csúnya vereséget, biztos vagyok benne, hogy nyerni akarnak, küzdeni fognak. A győzelem oddsa túl magas (1,72), a kétesélyé meg túl alacsony, úgyhogy maradt ez - szerintem jó esély van rá, hogy jöjjön, és akkor - legalább ebből a tartományból kihoztuk a maximumot.


Na, azért legalább ez jött, persze nekem volt a legkönnyebb dolgom.

Egyébként nem sokon múlt, nem is tudott nyerni végül a Chelsea.

Ügyes vagy! Cserelhetnenk a jövő hétre oddsokat. 😉